Autor Wątek: Krynica-Zdrój  (Przeczytany 6809 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ishka82

Krynica-Zdrój
« dnia: 19 Maj 2014, 14:37:01 »
Wstępnie zdecydowaliśmy się w tym roku na tydzień urlopu w Krynicy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jesteśmy na etapie szukania noclegu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Może ktoś ma coś sprawdzonego? Chcę wygodnego pokoju, najchętniej w jakimś pensjonacie lub hotelu, tak, żeby było komfortowo i z jakimiś atrakcjami dla Młodej i żebyśmy nie zbankrutowali Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Chciałabym, żeby na miejscu była możliwość wykupienia posiłków Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Podoba mi się jeden hotel, ale cena już nie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jak znacie jakieś miejsca, które warto odwiedzić, knajpki, lodziarnie, czy inne ciekawe dla 4 latki w Krynicy i okolicy, to chętnie się zapoznam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

Odp: Krynica-Zdrój
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Maj 2014, 14:43:58 »
z noclegami nie pomoge, ale obłedna lodziarnia jest na Piłsudskiego, jak sie tylko Deptak Zdrojowy konczy - na przeciwko koscioła. Nie mozna zabłądzic, bo stamtąd wszyscy wychodzą z lodami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 19 Maj 2014, 14:53:19 wysłana przez wrobelek0403 »
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

ishka82

« Odpowiedź #2 dnia: 19 Maj 2014, 14:50:06 »
wrobelek0403, bardzo cenne info, wszyscy uwielbiamy lody Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #3 dnia: 19 Maj 2014, 14:53:43 »
tylko to są lody gałkowe, nie kawiarnia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale i tak warto, mnią mnią Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

« Odpowiedź #4 dnia: 19 Maj 2014, 18:07:15 »
Bardzo chwalony jest pensjonat "Tryumfy" - czysto, sympatycznie, przepyszne jedzenie, na deptak trzy kroki, do centrum takoż. Mają swój nieduży parking = jeden kłopot z głowy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Co do cen - ponoć przyzwoite, ale ja z tych, dla których każdy grosik się liczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nocowałam tam tylko raz, bo zwykle spaliśmy z P. na materacach w szkole muzycznej - tak było taniej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A szkoła tuż przy samym deptaku, ergo w centrum wydarzeń Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Słynne spa ERIS (chyba ich pierwsze) jest pod samą Jaworzyną, mają ponoć moderacje dla dzieci, ale ceny też dość wysokie, no i od centrum mocno daleko (jakieś 4 km).

obłedna lodziarnia jest na Piłsudskiego
Potwierdzam - tyle, że obok siebie są dwie lodziarnie, w jednej luzy, a przy drugiej zawsze ogonek dłuuuugi stoi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A, i polecam ręcznie lepione pierogi z jagodami w barze MLECZNYM (tak, tak!!) po drugiej stronie rzeczonego deptaku. Przaśny barek w stylu dojrzałego Gierka, a racuszki czy właśnie pierogi - poezja!! Teraz i tak już nie wolno mi ich zjeść, ale chociaż sobie powspominam... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 19 Maj 2014, 18:09:15 wysłana przez callja »
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 19 Maj 2014, 18:07:15 »

golinda

« Odpowiedź #5 dnia: 19 Maj 2014, 19:42:35 »
byliśmy w Krynicy zimą, mieliśmy świetny nocleg w niedużym prywatnym pensjonaciku
spróbuję znaleźć
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niewiemjaka

« Odpowiedź #6 dnia: 19 Maj 2014, 20:29:36 »
Ja mogę tylko odradzic Mewe, choć lokalizacja super, to poza tym masakra Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

ishka82

« Odpowiedź #7 dnia: 19 Maj 2014, 22:01:41 »

Słynne spa ERIS (chyba ich pierwsze) jest pod samą Jaworzyną, mają ponoć moderacje dla dzieci, ale ceny też dość wysokie, no i od centrum mocno daleko (jakieś 4 km).

oni to mają ceny "ciekawsze" niż ten nasz upatrzony hotel Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 19 Maj 2014, 21:01:54
byliśmy w Krynicy zimą, mieliśmy świetny nocleg w niedużym prywatnym pensjonaciku
spróbuję znaleźć
poszukaj koniecznie!

Dodany tekst: 19 Maj 2014, 22:03:23
Ja mogę tylko odradzic Mewe, choć lokalizacja super, to poza tym masakra Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

chyba spałam tam będąc opiekunem w WTZ (lub w podobnym miejscu) Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj strasznie było pod względem komfortu, ale imprezy pierwsza klasa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 19 Maj 2014, 22:03:23 wysłana przez ishka82 »

golinda

« Odpowiedź #8 dnia: 19 Maj 2014, 22:03:33 »
znalazłam w mailu:

HOTEL ORLIK
> Krynica - Zdrój
> ul. Kościuszki 7
> tel.: 018/ 533 03 75
> Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #9 dnia: 19 Maj 2014, 22:19:25 »
golinda, nawet mam ich na liście Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #10 dnia: 19 Maj 2014, 22:27:23 »
ishka82 masz akurat na gruponie krynicę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

salsa

« Odpowiedź #11 dnia: 19 Maj 2014, 22:39:00 »
W krynicy są fajne obiady przy lodowisku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jak jeździliśmy na narty do Krynicy to mieliśmy niedaleko kwaterę u zaprzyjaźnionej pani i po nartach na lodowisko na obiad Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #12 dnia: 07 Cze 2014, 20:54:52 »
wczasy zarezerwowane Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jedziemy tu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jak wrócę, to napiszę, czy hotel godny polecenia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 07 Cze 2014, 20:55:09
W krynicy są fajne obiady przy lodowisku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jak jeździliśmy na narty do Krynicy to mieliśmy niedaleko kwaterę u zaprzyjaźnionej pani i po nartach na lodowisko na obiad Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
na pewno sprawdzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 07 Cze 2014, 20:55:09 wysłana przez ishka82 »

jo_miekka

« Odpowiedź #13 dnia: 25 Cze 2014, 15:33:48 »
Nie pensjonat ani hotel, ale niech nie zginie, bo świetne domki w Krynicy nam się trafiły w ostatni weekend.
Ślicznie, czysto, luksusowo i wszytsko dopięte na ostatni guzik dosłownie.
Bardzo polecam: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #14 dnia: 25 Cze 2014, 20:31:53 »
Ale fajnie!
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 25 Cze 2014, 20:31:53 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #15 dnia: 25 Cze 2014, 20:53:26 »
no, swietna miejscowka, domki nowiutkie, wyposazone, nawet byly gry planszowe i to fajne, domino ze swietnymi rysunkami, super
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

salsa

« Odpowiedź #16 dnia: 25 Cze 2014, 20:58:56 »
obejrzałam - ale ekstra ! juz sobie zapamietała w zakładkach, na pewno skorzystamy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #17 dnia: 25 Cze 2014, 23:14:45 »
Były gry, książki dla dzieci, zabawki. Dwa fajne place zabaw. Basen. Trampolina. Przed domkiem każdym kawał wykoszonej trawy. Grill porządny zadaszony z całym osprzętem. Leżaki.
Naprawdę wszystko.
W domku dwie łazienki, ręczniki, suszarka.
Naprawdę jestem zachwycona. Aż żal było stamtąd wyjeżdżać.

Zwierzu, może weekend sierpniowy? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #18 dnia: 25 Cze 2014, 23:16:56 »
Nawet lipcowy  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #19 dnia: 25 Cze 2014, 23:17:25 »
Jo-a jak wyglada faktycznie liczba osob w domku? jakie te pokoje są? jakbysmy chcieli pojechać w opcji dwie pary kazda z jednym maluchem + jedna para z szesciolatkiem i dwunastolatkiem to jeden domek nam wystarczy?

ile tych domków tam jest ? dobrze widzę, ze 3?

jo_miekka

« Odpowiedź #20 dnia: 25 Cze 2014, 23:23:08 »
salsa domki trzy. W każdym trzy sypialnie. Jedna na dole - łóżko dwuosobowe.  Dwie na górze -  jednej jedno łóżko dwuosobowe i jedno jednoosobowe,  w drugiej łóżko dwuosobowe i dwa jednoosobowe.
My byliśmy w sześć dorosłych osób plus Jagoda i bylo nam meeega komfortowo. Myślę że spokojnie się wygodnie zmieścicie.

@Zwierzu, w sierpniu jest długi weekend Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #21 dnia: 25 Cze 2014, 23:25:49 »
jo_miekka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dzięki !

w sumie z opisu wynika, ze idealny układ dla nas Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

elve

« Odpowiedź #22 dnia: 25 Cze 2014, 23:29:23 »
Zwierzu, w sierpniu jest długi weekend
czyli jeszcze jednen pokój zostaje wolny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ?

jo_miekka

« Odpowiedź #23 dnia: 25 Cze 2014, 23:34:57 »
czyli jeszcze jednen pokój zostaje wolny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ?
Hmmm no my mamy zwykle poszerzony skład trochę, ale można spróbować i w takiej konfiguracji.

ishka82

« Odpowiedź #24 dnia: 01 Lip 2014, 20:07:09 »
jo_miekka, fajne te domki na wyjazdy w większym gronie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj