Syndrom Downa

Zaczęty przez aniak1211, 22 Lis 2007, 19:24:43

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mika

kamu2, gratuluje serdecznie

goga

sweede ja sie o tym badaniu też dowiedziałam przypadkiem, ale po moich traumatycznych przeżyciach z porodem i ciążą uważam,że lepiej wykonać dwa badania za dużo, niż jedno za mało - napisz, co powiedział ci lekarz w sprawie tej bakterii, tylko nie daj sie spławić

kamu cichutkie gratulacje (coby sie teście za wcześnie nie skumali) :->
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

Alina

Kamu gratulacje!!! przybędzie  nam kolejny częstochowianin albo częstochowianka!!

brawurka

aniak1211, kamu2, jak byłam na początku to myślałąm że się nie doczekam, potem przyszły obawy, potem stawiałąm na cierpliwość, ale ona się juz skończyła. teraz czekam na sobote, bo wolałabym mieć grudniowe dzieciątko, a nie listopadowe (milej sie grudzien kojarzy). na razie nie czuje zeby Maja postanowiła sie zbierać na ten świat.39 tc a mnie nic nie boli, żadnych bóli przepwiadających, czop nie wyleciał, ja już  nie wiem kiedy to nastąpi. Nie moge sie doczekać, ale i bardzo sie boje.

nerinea

brawurka132, wiem co czujesz, ja urodzilam w 40 tc i tez nie moglam sie doczekac (tym bardziej ze termin z OM minal 15-go marca, urodzilam 24-go, termin z USG mialam na 25-go). I pewnie jak bym nie pojechala do szpitala rodzic (wydawalo mi sie ze sacza mi sie wody) to pochodzilabym w tej ciazy jeszcze z tydzien, dwa :)
aniak1211 jak wrazenia po usg? :)
kamu2 gratulacje :!:  :!:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


sweedee

Cytat: "goga"napisz, co powiedział ci lekarz w sprawie tej bakterii, tylko nie daj sie spławić
goga, dzwoniłam do gina i oznajmiłam, że chcę takie badanie wykonać i spytałam tylko, czy potrzebne mi skierowanie od niego i gdzie to mogę wykonać. Nie robił problemów. Powiedział, że jednym z symptomów tego drobnoustrojstwa są podwyższone leukocyty. Moje, na szczęście w normie. Jutro prywatnie jedziemy na badanie. Dam znać, kiedy wynik. Jeszce raz dzięki za apel!  ;-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

goga

Ok - bedę czekać! A moja kuzynka urodziła przed godziną córeczkę!!!!!
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

aniak1211

A ja po USG  :-D
Dzidzi sie ustawila do zdjecia...na siedzaca :-D
73mm szczescia :!:
Bylo super,dzidzia nam machala raczkami i nozkami i nie chciala sie ustawic do pomiaru :mrgreen:

Niestety zdjecia nie moge wkleic :-(
Pokazuje sie napis  rozszerzenie mbp niedozwolone i nie mam pojecia co z tym zrobic :?:

sweedee

aniak1211, super uczucie zobaczyć takiego mikroczłowieka, nie?  ;-)

[ Dodano: 28-11-2007, 13:30 ]
Cytat: "aniak1211"Niestety zdjecia nie moge wkleic :-(
Pokazuje sie napis rozszerzenie mbp niedozwolone i nie mam pojecia co z tym zrobic :?:
może zwierzak pomoże?  :-|
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

mika

Cytat: "aniak1211"Niestety zdjecia nie moge wkleic  
Pokazuje sie napis rozszerzenie mbp niedozwolone i nie mam pojecia co z tym zrobic  

otwórz je w paincie i zapisz jako jpg bo nasze forum nie obsługuje bit map

zwierzatko_mojej_mamy

mika9983,  dzieki, nie zdazylam zareagowac :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

aniak1211

Cytat: "sweedee"super uczucie zobaczyć takiego mikroczłowieka, nie?  

Bylo niesamowicie :!:  :!:  :!:

Moze sie uda wkleic zdjecie :->

[ Dodano: 28-11-2007, 18:57 ]
Cos malutkie,ale jest :-D

Jaki rozmiar mozemy tu wklejac???Duzo czasu mi to zajelo :lol:  :mrgreen:

A dziecko podczas badania nie chcialo sie przemiescic,a jak byl czas na zdjecie to sobie "usiadlo" :mrgreen:  az panie pielegniarki sie smialy z takiej pozycji :-D

goga

aniak1211,  wrzuciłam sobie do painta i powiększyłam - super widać, oczko, nosek - fajowe!!
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

aniak1211

Po dlugich probach udalo mi sie wkleic wieksze zdjecie :-D

Nie moge sie napatrzec na to zdjecie :-D
Ale sie ciesze :!:  :mrgreen:

zuzia

aniak1211,
zalóż swój wątek na strefie ciążowej. bo tutaj to jakoś mi nie pasuje:)
ale zdjęcie - cudo. Nawet nie wiedzialam, że aż tyle będzie widać.

aniak1211

ZUZIA
ale to jest strefa ciazowa.

Sama sie nie spodziewalam ze tyle juz zobacze ;-)

brawurka

zuzi chyba chodziło o to, że nazwa wątku brzmi SYNDROM DOWNA

aniak1211

Pewnie tak.
Ale ja to cienias w sprawch komputerowych i nie mam pojecia jak to zrobic :mrgreen:

zuzia

aniak1211,
bardzo prosto. Wchodzisz do strefy ciązowej i w lewym góryn rogu jest taka zakladka "nowy wątek" - klikasz, wypelniasz jak post tylko na górze w tabelce temat wpisujesz i jest! I jeszcze fotke wklejasz jak tutaj :)

aniak1211

ZUZIA
zrobione :mrgreen:
myslalam ze chodzi ci o cos innego :lol:

mayagaramond

Badanie przeziernosci karkowej stwierdza jedynie prawdopodobienstwo wystapienia syndromu downa, 1:do ilus tam a nie to czy dziecko urodzi sie niepelnosprawne! Dopiero badanie wod plodowych moze dac jednoznaczna odpowiedz.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"