Muzyka/nagrania dla dzieci

Zaczęty przez salsa, 09 Kwi 2014, 09:33:33

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

Dziewczyny, polećcie coś fajnego, co puszczałyście swoim dzieciakom
szukam jakiś fajnych piosenek np po angielsku albo mogą być jakieś śpiewane bajeczki itp

chciałabym dziecko zainteresować muzyką, niby non stop mu buczy radio nad głową ale to jest na zmianę Rock Radio i chilly zet - albo płyty z "dorosłą" muzyką

puszczałam mu rymowanki i wierszyki, ale nie wiedze, żeby się tym interesował


nie chciałabym zeby był tak mało muzykalny jak ja :P

fajnie by było tez znaleźć cos fajnego w języku angielskim  dostosowanego do jego wieku-żeby się juz osłuchiwał
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zosia2007

mój uwielbia offspring ;D
tylko to chce słuchac w samochodzie  :D

salsa

Zosia, ale Twoj ma prawie 4 lata - ja chciałam cos takiego bardziej dla Aleksa ;) on ma niecałe 14 m-cy ;)

moj na razie muzyką z radia się nie interesuje-albo nie okazuje tego zaintereswoania, rockowe granie ma zapewnione od urodzenia ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

ishka82

salsa, powiem Ci z własnego doświadczenia, że Domi tak na prawdę zainteresowała się muzyką tak gdzieś pomiędzy 2, a 3 rokiem życia ;D wcześniej było jej obojętne, czy radio gra, czy jakaś moja płyta, czy piosenki dla dzieci ;D dopiero później zaczęła reagować na niektóre piosenki, jedne lubi bardziej inne mniej :) z typowo dziecięcych w domu mamy składankę na 4 płytach http://allegro.pl/4cd-the-best-kids-ever-fasolki-bem-kukulska-i4110648555.html i ja lubi (do dziś zastanawiam się dlaczego polska składanka ma tytuł po angielsku ;) ) :) Po angielsku nie mam nic do polecenia, mamy tylko płytę z jej zajęć w przedszkolu plus to, ze sporo normalnej, dorosłej muzyki jest po angielsku ;) Możesz jeszcze spróbować włączyć mu radio dla dzieci, sporo tego na necie jest :) ja pamiętam, ze kiedyś czasem Młodej puszczałam, a ona zazwyczaj miała to głęboko w d... lol

zosia2007

#4
Cytat: salsa w 09 Kwi 2014, 10:41:49Zosia, ale Twoj ma prawie 4 lata - ja chciałam cos takiego bardziej dla Aleksa  on ma niecałe 14 m-cy
tez wtedy słuchAŁ OFFSPRINGA
ew. Apocalyptica

zwierzatko_mojej_mamy

salsa mlody teraz dopiero lubi wierszyki i piosenki stricte dzieciece, ale tylko w przedszkolu, bo wiadomo, tam wszyscy tego sie ucza, w domu gdybym mu to samo puscila to by pewnie wyszedl lol lubi za to wiele piosenek po angielsku z wyliczaniem, bo potrafi po angielsku do 20 i moze spiewac z piosenka - rodzaj piosenki jest mu zupelnie obojetny, wazne jest liczenie po angielsku

jak byl mniejszy puszczalam mu kolysanki z muzyka powazna, przed dlugi czas bardzo lubil z tym zasypiac, potem sie zepsul boom box i do dzisiaj nie kupilam zadnego odtwarzacz, moze czas o tym pomyslec
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl


rilla

salsa ja puszczałam BabyRadio http://www.babyradio.pl/

puszcząłam też płyty fasolek, pana kleksa, moje bajki z dzieciństwa.
Po angielsku słuchał/oglądał Lippy &Messy (znajdziesz na YouTube).

Starałam się jak mogłam, ale on i tak nie bardzo się interesował tym co leciało, co ja śpiewałam.
Dzisiaj jego ulubioną piosenką jest gangnam style;(

Za drugim razem odpuszczam:D


salsa

dzieki dziewczyny, o to mi chodziło
Aleksowi na razie też wsio ryba czy gra radio czy nie

Zosia, on słucha teraz takiej muzy jako mówisz, ze wątpie zeby sie tym jakos interesował - nie pytam o dorosła muzyke bo taką mam non stop, chodziło mi o takie rzeczy dzieciowe. Chciałabym wałsnie głownie po angielsku-oblukam to, co wrzuciłyście, dzieki i  :beer: :beer:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)