Drzwi na świat i dylemat :)

Zaczęty przez ginka, 26 Mar 2014, 13:49:14

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ginka

Hej, jesteśmy na etapie budowy domku z projektu "Biedronka". Teraz stanęłam przed wyborem drzwi, wiemy, że aluminiowe pozostał dobór okładziny i stylu szybki :) Możecie pomóc? Mi najbardziej podoba się 3ci od końca http://krispol.pl/drzwi/solano-modern/?lang=pl zarówno jeśli chodzi o kolor jak i układ okienka, lub ewentualnie pierwszy ale w jaśniejszym kolorze

Dodany tekst: 26 Mar 2014, 13:58:39

Nikt nie pomoże? Poleję piffko :P

niewiemjaka

na drzwiach sie nie znam kompletnie....
ale z tych dwóch, które wymieniłaś, to te pierwsze chyba fajniejsze, nie mają tej "podziałki" na szybie

nionczka

Podpisuję się pod Niewiemjaką. Pierwsze najładniejsze. Im prościej, tym lepiej.
Odcień okleiny dopasuj do okien, koloru dachu, elewacji
a tak w ogóle to fajne są drzwi wejściowe z szybką. Sama nie mam i zawsze muszę świecić w wiatrołapie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

didi_loczek

Mnie takie "fikuśne" szybki nie przekonują ;). Brałabym te pierwsze, z prostą, prostokątną szybą.

Ada91

W temacie drzwi, ale tych które są w mieszkaniu, nie wejściowych, to mam dwa pytania:
- czy brałyście się może kiedyś za odnawianie starych drzwi tzn. nasze są tak stare jak blok czyli rocznik 75 -
ile to może kosztować i czy ma sens
- druga sprawa - czy jak wprawiać drzwi do pokoi to dawać z szybą czy lepiej nie i czy z tych, które są na rynku warto się jakimiś zainteresować. Jak do tej pory najbardziej cenowo i wizualnie podobało mi się kilka modeli z DRE i VOX.

wrobelek0403

imo, nie warto odnawiac starej dykty z lat 70tych, no chyba ze to drewno, to wtedy najlepiej oddac do stolarza.


co do szyb sie nie wypowiem, to chyba po prostu kwestia gustu.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: Ada91 w 22 Wrz 2014, 18:25:44- czy brałyście się może kiedyś za odnawianie starych drzwi tzn. nasze są tak stare jak blok czyli rocznik 75 -
ile to może kosztować i czy ma sens
bralam sie, sama, kupilam zdzieracz lakieru, zdarlam, to co zobaczylam pod spodem bylo tak okropne, ze na tym skonczylam, bo to nie mialo to sensu lol nowe drzwi nawet z marketu sa tak tanie, ze w porownaniu z kosztami odnowy wydaje mi sie idiotyzmem - no chyba, ze ktos chce zrobic na drzwiach wlasnoreczne malowidlo, to jasne ;)

aczkolwiek znam drzwi dyktowe, oblupane z farby olejnej, ktore wygladaja fajnie, zostawiona ta dykta na wierzchu jest, ale cale mieszkanie jest tak zrobione "na surowo" i dziwnymi materialami, ze to pasuje ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl