Jakie rozmiary sukni w Madonnie?

Zaczęty przez oliwkaa23, 20 Lis 2007, 22:32:18

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

oliwkaa23

Dziewczyny, czy orientujecie się może, jakie rozmiay sukni mozna przymierzac w Madonnie na Wilczej?\

Ide tam na przymiarke w sobote.
Ogólnie "malutka" to ja nie jestem (180 cm wzrostu, przewaznie nosze rozmiar 40), no i się wlasnie zastanawiam, czy mam tam w ogole po co isc...

I jeszcze jedno: czy to 38 w salonach sukni slubnych, to takie samo 38, jak w "zwyklych firmach odziezowych? Czy wieksze?
Jaki rozmiar sukni miałyście, a jaki nosicie na co dzien?

Co sądzicie?
O.

marie

Ja mierzyłam 38, bo taki rozmiar tam mają (byc moze maja tez wieksze).
Normalnie nosze 36, a suknia miala rozmiar 34 (zwezany, bo przed slubem strasznie schudlam) takze rozmiarowka nie do konca zgadza sie z taka standardowa.

Agaaa

Ja mam juz Madonne na Wilczej za sobą więc  tak:
hiszapński pronovias ma zaniżone rozmiarówki w takim sensie ze jak na codzień nosisz 36 to pasuje na Ciebie suknia 34...przynajmniej w moim przypadku tak było..
Wydaje mi się , że jest to na tyle "profesjonalny"salon, że napewno znajdziesz cos dla siebie...

zwierzatko_mojej_mamy

oliwkaa23,  jest tak jak mowia dziewczyny - przynajmniej w madonnie krakowskiej - wiekszosc modeli do mierzenia jest w rozmiarze 38 ich, czyli 40 na nasze. na wzrost najwyzszy i dopiero potem scinaja ;D zazdroszcze Ci - nie bedziesz nawet musiala stac na podium ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Agaaa

Pani pracująca w Madonnie bedzie musiała wskoczyć na podium, żebu ją jej założyć  :lol:

sierpniowajulka

Ja mam rozmiar 34-36. Suknię panie zamówiły dla mnie 34. Była sporo za duża - z sześć centymetrów spokojnie mi zebrały. Czyli suknie mają przekłamaną numerację - ku uciesze przyszłych panien młodych. :P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mollana

Hej, jak na razie to mierzyłam suknie w UK ale moge powiedzieć, że przy moim rozmiarze 14-16 mierzyłam 10 i 12 (co prawda wszystkie były sznurowane) i naprawdę można zobaczyć czy dany fason pasuje czy nie.
Powodzenia na mierzeniu:)

oliwkaa23

No to troche mnie troche pocieszyłyscie, bo myslalam, ze się bede czula jak słoń ;)))
Dzieki dziewczyny!
O.