Zabawy dla kilkulatków na urodzinach

Zaczęty przez salsa, 14 Mar 2014, 08:15:04

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

Dziewczyny, w sobotę (czyli jutro) robimy kolejna imprezkę ur. A.
tym razem będą znajomi z dzieciakami

no i pytanko: jakie atrakcje zapewnić tym 3-5 latkom ? Aleks ma zabawki klocki drewniane i ksiązeczki oraz zakupiłam kredki i mam duze kartki - czy to wystczy ?
moze podpowiecie cos, co mogę szybko zorganizowac?

generalnie nie moze byc to nic co zniszczy moj parkiet lol

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

marax

Moim zdaniem starczy wszelkie farby,modeliny itp sprawią że będziesz sprzątać cały dzien ......... Można ewentualnie klej w sztyfcie i powycinać im jakieś kształty do przyklejania/naklejki.

magdalinska


salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

elve

koc, 2 krzesła i kilka poduszek, kilka miśków

niewiemjaka

balony ! :) kilka balonów i odbijanie, to nawet z rodzicami mozna, wszyscy sie cieszą :D

o ile nie bedzie jakiegos maluszka, ktorego przypadkowy wystrzał moglby wystarszyc/obudzic/zezlosci matke :D

rilla

u znajomych na imprezie były zgadywanki - jakieś wymyślone dot. np. zwierzątek. Później dziecko losowało kartkę na której był np trójkąt. Identyczny trójkąt był narysowany na balonie. W balonie była schowana kolejna kartka np. z kółkiem/naklejką (trzeba było przebić balon, ale można namalować coś obok tego trójkąta). Później w wielkim kartonie były małe upominki w woreczkach na których były narysowane te znaki z karteczek z baloników. Upominki to np. kredka, malowanka, piłeczka, temperówka. Dzieciaki zajęły się tym na godzinę:)


golinda

dzieciaki kochają wyścigi w tunelu (taki tunel jak z ikei, a najlepiej dłuższy)

salsa

ostatecznie była kula z balonów , kredki i duze kartki + wydrukowane malowany od madlalińskiej :) dzieci sobie super poradziły :))) w sumie to i klocki i malowanki i balony i samochodziki i lego i ksiazeczki i osioł i cała masa tego szpeju, ktory Aleks ma - wszystko się rpzydało :P dziewczynki wymyśliły nawet grę za pomocą piankowych puzzli :)))) bardzo fajnie wyszło !

dzieki za pomysł :)

Cytat: golinda w 14 Mar 2014, 18:21:52wyścigi w tunelu
hehehe no nie mam miejsca na tunel :D tzn nie rpzy tylu ludziach i ,łobuzujących dzieciakach :P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

i jeszcze widziałam wyścigi na osłach (jednego masz)
rodzice dzieci ścigali się między sobą, dzieci miały super ubaw

salsa

u nas dzieci (te kilkulatki) wymyśliły zabawę w glizdę :P jeden pełzał po podłodze a reszta próbowała go rozdeptać  lol lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

niewiemjaka

Cytat: salsa w 17 Mar 2014, 20:55:34zabawę w glizdę  jeden pełzał po podłodze a reszta próbowała go rozdeptać
o maryjanno lol

salsa

no i moj maz drukował te malowanki, wiec wydrukował misie smoki koparki jakies kwiatki konie itp itp
a dziewczynki : A GDZIE SĄ KSIĘŻNICZKI I BOHATERKI ?! no zjebka była, rozumiesz :P

dobrze, ze konikom mogły domalować kity i przerobić na kucyki Pony bo byłaby wtopa po całości lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

magdalinska

Cytat: salsa w 17 Mar 2014, 21:03:16A GDZIE SĄ KSIĘŻNICZKI I BOHATERKI ?!
:D
my dla mojej bratanicy zawsze drukujemy ksiezniczki :D i takie bardziej dziewczece malowanki + oczywiscie takie neutralne, ale ksiezniczki musza byc

niewiemjaka

a te BOHATERKI to kto ? Joanna D'arc ? Emilia Plater ? :D :D

Kasia


aniak1211

Cytat: niewiemjaka w 18 Mar 2014, 09:48:22
a te BOHATERKI to kto ? Joanna D'arc ? Emilia Plater ? :D :D
A kto to jest???
:D

ishka82

Cytat: magdalinska w 14 Mar 2014, 08:34:38
podrukuj moze jakies kolorowanki, my drukujemy stad http://czasdzieci.pl/kolorowanki/
a wg mnie największa kopalnia kolorowanek, to wyszukiwarka grafiki w googlu ;D wpisujesz kolorowanki dla dzieci, ewentualnie dodajesz jakie, z czym i wyskakuje pełno tego...nic tylko drukować :D

magdalinska

ishka82 tez tak probowałam, ale otwieraja mi sie w dziwnych formatach, albo nie da sie wydrukowac albo cos innego jeszcze - to nie na moje nerwy ;) a tak to podłącze drukarke, zrobie blokade z krzeseł, kubus siada i drukuje sobie co chce a ja mam spokoj ;)

salsa

Cytat: niewiemjaka w 18 Mar 2014, 09:48:22a te BOHATERKI to kto ?
nie mam pojecia :D zapytałam kto to Bohaterki ale usłyszałam " NO Bohaterki przecież" wolałam nie drążyć lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

errata

aaaaa :D

moja siostra usilnie chce aby A. kolorowała księżniczki, a ta twardo ma je w nosie :D