ratunek dla suchych dłoni...

Zaczęty przez rilla, 13 Lut 2014, 10:25:00

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mika

Cytat: mobka w 13 Lut 2014, 20:08:00
Dla mnie isana urea się lepi, kupiłam i wyrzuciłam, bo nie zuzylam.
fakt, pozostafia taki filtr na skórze, ale dla mnie zimą jest idealny, po 3 minutach nie ma śladu tłustości, przynajmniej u mnie

fasolka1980

o tak, Isana Urea jest niezły! podobny do czerwonego garniera

a ten SOS kupiłam ostatnio i moim zdaniem jest gorszy od normalnego czerwonego garniera

simpleB

Mi na ratunek zawsze przychodzą kremy marki Neutrogena - zwłaszcza te skoncentrowane. Fakt, droższe od przeciętnych kremów na półkach ale dużo skuteczniejsze.

golinda

nadal macie suche?

bo moje są znowu normalne, odkąd minęły mrozy

rilla

dalej:( ale ja dopiero wróciłam z nart. Pomógł mi trochę polecany krem Mediderm.

mobka

#30
Dalej i nawet gorzej, ale jest mi na spacerach momentami za ciepło na rękawiczki i chodzę bez.

Dodany tekst: wto, 4 mar 2014, 19:52:19

I palmers mi się skończył, a był niezły. Mediderm średni.


damka

ja mam. Uważam ze bardzo dobry


justynaaaa2

ja przy tych mrozach miałam koszmarne, teraz trochę lepiej, ale żadne kremy mi nie pomagały
smaruję na noc maścią cholesterolową A. ;) dopiero niedawno wpadłam na to, że ona może mi pomóc a tak się męczyłam w te mrozy
tylko, że ona jest na receptę, ale jak macie skąd wziąć to polecam ;D

konwalia

Cytat: rudasekawf w 04 Mar 2014, 20:02:11
Miałyście może Regenerum do dłoni?
moja ulubiona firma robiąca wszystko na wszystko ;)

justa maść cholesterolowa jest bez recepty chyba, że masz maść robioną na jej bazie z innymi składnikami

justynaaaa2

Cytat: konwalia w 04 Mar 2014, 21:50:46
justa maść cholesterolowa jest bez recepty chyba, że masz maść robioną na jej bazie z innymi składnikami
nie chyba zwykłą  :hmm: nawet bez żadnych witamin, ale robiona, nie gotowa
zawsze na nią dostaję receptę, płacę ok. 8 zł., więc myślałam, że to na receptę a jak bez to pewnie droższa  :hmm:
no w każdym razie jak bez recepty to tym lepiej, polecam na suche dłonie :)

weronika14

#37
moim tegorocznym odkryciem są rękawiczki Soxo, rękawiczki nawilżające SPA Rękawiczki nawilżające posiadają specjalną, żelową powłokę z olejkiem z jojoby, oliwę z oliwek, witaminę E i olejek lawendowy. Wystarczy założyć je codziennie na około 20 min  i skóra staje się super nawilżona, miękka i wyraznie poprawia się jej kondycja .Wielokrotnego użytku, nadają się do prania. Rękawiczki dostępne są w 2 kolorach. Produkowane w uniwersalnym rozmiarze , jednak po założeniu pod wpływem ciepła idealnie przywierają do skóry .