Autor Wątek: Chorwacja  (Przeczytany 16453 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fasolka1980

Chorwacja
« dnia: 11 Lut 2014, 13:21:15 »
Nie mogę znalezc naszej ostatniej dyskusji o Chorwacji.

Szukamy jakiejś fajnej lokalizacji na lipiec/sierpień.

Co polecacie? Za każdy namiar sowicie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

Odp: Chorwacja
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Lut 2014, 17:43:37 »
pag Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #2 dnia: 11 Lut 2014, 19:00:54 »
ja polecam Istrię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i jest tam wiele pieknych miejscowości - i wieksze takie jak Rovinj czy Poreć i mniejsze jak Umag czy Novigrad Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mnie Istria urzekła
byłam jeszcze w środkowej Dalmacji i jest tez fajnie, ale juz przyroda bardziej śródziemnomorska (sucha) i mniej urokliwych miejsc
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marcheewka

« Odpowiedź #3 dnia: 22 Lut 2014, 00:25:11 »
polecam Brać - cudowna wyspa!
no i Hvar całkiem fajny, ale skalisty raczej.

mogę polecić też riwierę makarską ( ale mniejsze miejscowości), fajna jest Podgora, Tucepi, Gradać, Igrane

Pag też fajny, fajne plaże, ale trochę łysy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jejku, cała Chorwacja jest świetna, a Czarnogóra to bajka, polecam Petrovac, Ulncij, Sutomore - piaskowe plaże, cieplejsza woda i można rozmawiać po rosyjsku ( to dla chętnych - ja lubie)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #4 dnia: 22 Lut 2014, 09:36:34 »
Rivierę Makarską - Baśka Voda - polecam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 22 Lut 2014, 09:36:34 »

fasolka1980

« Odpowiedź #5 dnia: 22 Lut 2014, 12:11:10 »
laski, a macie jakies konretne miejscówki do polecenia?

bardzo dziękuję za wszystkie głosy! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #6 dnia: 22 Lut 2014, 12:14:39 »
fasolka1980, my  pojechaliśmy w ciemno, bez żadnej rezerwacji. Na drugi raz zrobilibyśmy tak samo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rudasekawf

« Odpowiedź #7 dnia: 22 Lut 2014, 12:23:22 »
my  pojechaliśmy w ciemno, bez żadnej rezerwacji.
wielu ludzi tak właśnie jeździ, ale takie coś nie dla mnie. Szczególnie z dzieckiem.

Chorwację mamy w planach za rok lub dwa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #8 dnia: 22 Lut 2014, 12:24:56 »
wielu ludzi tak właśnie jeździ, ale takie coś nie dla mnie. Szczególnie z dzieckiem.
z niemowlakiem może bym się nie odważyła, ale już takim 1-2 latkiem jak najbardziej.

rudasekawf

« Odpowiedź #9 dnia: 22 Lut 2014, 12:26:45 »
z niemowlakiem może bym się nie odważyła, ale już takim 1-2 latkiem jak najbardziej.
ja mam wizje z cyklu "co by było gdybyśmy nic nie znaleźli" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale wielu naszych znajomych tak jeździ i zawsze coś znajdą i są zadowoleni Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #10 dnia: 22 Lut 2014, 12:43:00 »
rudasekawf, mój szef był już chyba z 10 razy w Chorwacji i tylko raz rezerwował nocleg i mówił, że to był najgorszy nocleg ze wszystkich Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Tam chyba nie ma opcji, że nic się nie znajdzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #11 dnia: 22 Lut 2014, 13:32:41 »
ja byłam w ciemno z niemowlakiem (4 i poł m-ca) i nie było problemu z niczym
kwater było duzo, było w czym wybierać, my nie wzelismy pierwszej lepszej, chyba 3 dopiero Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I jakbym miała się bać, ze nie znajdziemy to szybciej bym sie bała z takim dzieckiem 2-latkiem a nie z takim maluchem
bo w razie czego maluch ma wózek, ma fotelik-ma gdzie spać jemu krzywda się nie dzieje (gorzej z dorosłymi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ) ale juz taki dwulatek to jednak potrzebuje łózko itp

ale naprawdę tam na miejscu kwater jest sporo

natomiast gdybym jechała wiekszą grupą to juz bym nie jechała w ciemno - w necie jest duzo fajnych ofert dla wiekszych grup - tak bylismy w Dalmacji Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #12 dnia: 22 Lut 2014, 13:40:31 »
ja byłam w ciemno z niemowlakiem (4 i poł m-ca) i nie było problemu z niczym
Byliśmy z trzylatkiem i też nie było problemu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Z niczym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #13 dnia: 22 Lut 2014, 13:59:53 »
mam na mysli wyjazd bez kwatery gdy się tej kwatery nie znajdzie- ze wtedy jest wiekszy problem z takim kilkulatkiem niż z niemowlakiem, ktory wszystko czego potrzebuje ma ze sobą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 22 Lut 2014, 14:00:18 wysłana przez salsa »

Kasia

« Odpowiedź #14 dnia: 22 Lut 2014, 14:58:35 »
My raz zarezerwowaliśmy w Zakopcu i potem i tak szukaliśmy kwatery bo ta zarezerwowana nam sie nie podobała.
Najcześciej jeździmy w ciemno. Na Węgry z 2 miesięcznym Michałem tez Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 22 Lut 2014, 14:58:35 »

fasolka1980

« Odpowiedź #15 dnia: 22 Lut 2014, 16:06:42 »
my planujemy większą grupą i chyba bez wczesniejszej rezerwacji się nie obędzie, nie?

Dodany tekst: 22 Lut 2014, 16:06:42
my planujemy większą grupą i chyba bez wczesniejszej rezerwacji się nie obędzie, nie?

jo_miekka

« Odpowiedź #16 dnia: 22 Lut 2014, 18:16:35 »
Większą grupą to już chyba lepiej rezerwować. My byliśmy w 5 dorosłych i potrzebowalismy 3 sypialni. Na miejscu mógłby być kłopot. A poza tym jakby wybierać na miejscu w tyle osób, to zawsze może się coś komuś nie podobać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

goga

« Odpowiedź #17 dnia: 22 Lut 2014, 19:42:32 »
no raczej rezerwacja

chociaz ja sobie nie wyobrazam jecha gdziekolwiek bez rezerwacji - muszę wczesniej wiedziec gdzie jade i w jakie warunki i juz  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  mój mąż się śmieje że znam kolor ścian pokoju w którym będziemy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a chorwackie widoki cudne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

fasolka1980

« Odpowiedź #18 dnia: 22 Lut 2014, 19:51:33 »
Większą grupą to już chyba lepiej rezerwować. My byliśmy w 5 dorosłych i potrzebowalismy 3 sypialni. Na miejscu mógłby być kłopot. A poza tym jakby wybierać na miejscu w tyle osób, to zawsze może się coś komuś nie podobać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no właśnie. A wy gdzie szukaliście kwatery? macie jakies godne polecenia strony www?

goga

« Odpowiedź #19 dnia: 22 Lut 2014, 20:11:12 »
przed moim pierwszym wyjazdem do Chorwacji na tej stronie uzyskałam wiele przydatnych info - równiez o kwaterach

jo_miekka

« Odpowiedź #20 dnia: 22 Lut 2014, 21:00:53 »
no właśnie. A wy gdzie szukaliście kwatery? macie jakies godne polecenia strony www?

Szukaliśmy dosłownie wszędzie. Znajomi polecali stronę nosol.pl. Ale wszystko jedno tak naprawdę.

fasolka1980

« Odpowiedź #21 dnia: 22 Lut 2014, 21:40:31 »
goga  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #22 dnia: 23 Lut 2014, 18:23:49 »
fasolka1980 ja tedy znalazlam : Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka

« Odpowiedź #23 dnia: 24 Lut 2014, 08:50:31 »
Fajny jest ten serwis polecany przez Zwierzątko. Tylko biorą prowizje i jak się rezerwuje z wyprzedzeniem to biora od razu całą kwotę.
Ja chciałam do Tucepi jechać, ale powariowali z cenami. A szukałam przełom sierpnia i września.
Druga miejscówka brana przeze mnie pod uwagę to Omis. Tylko  tu jest sporo kwater przy ponoć takiej dość ruchliwej drodze. Ale opinie mają dobre.
Kusi mnie, żeby w ciemno jechać. I nie wiem czy tak nie zrobimy o ile finanse pozwolą.
« Ostatnia zmiana: 24 Lut 2014, 08:57:26 wysłana przez mobka »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #24 dnia: 24 Lut 2014, 09:01:30 »
Tylko biorą prowizje i jak się rezerwuje z wyprzedzeniem to biora od razu całą kwotę.
no wiesz, jak znalazlam apartmana, do ktorego pojechalismy to wklepalam w googla nazwe i od razu mi wyskoczyla strona pana jadranka i normalnie do niego prosto napisalam maila