Wiosna w szafie :)

Zaczęty przez mayagaramond, 11 Lut 2014, 10:24:13

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia

Cytat: mobka w 11 Lut 2014, 21:45:34(Zuzia skąd twoje białe?)
adidas campus, kupione na stendi.pl

feeling.good

wygląda na to, że sukienka fajnie leży. Bluzki niestety nie widzę.

callja

ishka, ładna sukienka - i cena też ładna!! chęci nabrałam :knuje:

Zainicjowałam dziś przygotowania do wiosny - zakupiona śliczna Dama Kier (jutro odbieram drugą, odłożoną, bo dziś mi kasy zabrakło lol ) i ażurowy sweterek przetykany cekinami. Z taaaakim dekoltem na plecach związanym wstążką lol No jak nic próbuję się na nastkę robić, ino facjata jakaś nie taka :rotfl:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

mayagaramond

Cytat: callja w 13 Lut 2014, 23:33:21ażurowy sweterek przetykany cekinami. Z taaaakim dekoltem na plecach związanym wstążką


azurowy, cekiny, z dekoltem na plechach - brzmi, jakby musial sie znalezc w mojej szafie ;)

Pokazesz?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

goga

ja na duzym ekranie widze :)  mnie sie podoba - bardzo ladnie :) tylko z usmiechem byłoby ładniej - ale to tak jest jak sie samemu robi foty ;)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

golinda

#55
zobaczyłam i to była miłość od pierwszego wejrzenia (różowa)

http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/sp%C3%B3dnice/sp%C3%B3dnica-ze-sztucznej-sk%C3%B3ry-z-falban%C4%85-c565453p1668017.html

Dodany tekst: 14 Lut 2014, 19:21:12

w ogóle podoba mi się, że w tym sezonie modne są takie spódniczki do połowy uda, rozkloszowane, z falbanami

callja

#56
Cytat: golinda w 14 Lut 2014, 19:18:31podoba mi się, że w tym sezonie modne są takie spódniczki do połowy uda, rozkloszowane, z falbanami
Ups, ja w takim fasonie wyglądam jak przydeptany podgrzybek... :(
Bo i co z tego, ze nogi szczupłe, jak wzrost mikry.

Cytat: mayagaramond w 14 Lut 2014, 09:50:58

azurowy, cekiny, z dekoltem na plechach - brzmi, jakby musial sie znalezc w mojej szafie ;)

Pokazesz?
maya, poszukam, ale to rzecz z małej firmy, więc wątpię, że zdjęcie w necie ://
Coś w tym stylu
przód (ino sroczych cekinów jakby ciut więcej):
http://s3.reserved.com/media/catalog/product/cache/700/a4e40ebdc3e371adff845072e1c73f37/X/6/X6431-99X-001.jpg
tył:
http://thelapase.pl/product/image/548/IMG_6782_150_.jpg
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

golinda

Cytat: callja w 14 Lut 2014, 19:45:45Bo i co z tego, ze nogi szczupłe, jak wzrost mikry.

od czego obcasy? ;)

w życiu bym nie wyszła w takiej (i żadnej innej zresztą) w połączeniu z płaskimi butami

wrobelek0403

Cytat: golinda w 14 Lut 2014, 19:18:31zobaczyłam i to była miłość od pierwszego wejrzenia (różowa)

jakos nie przepadam, za to obie modelki mają super sandałki :D mam nadzieje, ze to tez zarowe i beda latem do kupienia :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

Mi tez sie spodobaly sandalki :D
spodnica ma dziwne to z przodu jakoś..

szelma

Ta spódnica ma z przodu takie coś, że crossdresserzy bez problemu moga ukryć to i owo :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

golinda

Cytat: niewiemjaka w 14 Lut 2014, 20:31:14
Mi tez sie spodobaly sandalki :D
spodnica ma dziwne to z przodu jakoś..

pokażę na mnie, lepiej niż na modelce, nie? :D po prostu falbana

callja

Cytat: golinda w 14 Lut 2014, 19:49:46od czego obcasy?
golinda, ja i balerinki to niekompatybilne bajki, ciągle biegam na obcasach lub koturnach ;) A i tak w rozkloszowanych spódnicach wyglądam po prostu pokracznie :(
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

mobka

Callja nie wierzę, ja biegam w rozkloszowanych ;D

marax

Cytat: golinda w 14 Lut 2014, 19:18:31
zobaczyłam i to była miłość od pierwszego wejrzenia (różowa)

http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/sp%C3%B3dnice/sp%C3%B3dnica-ze-sztucznej-sk%C3%B3ry-z-falban%C4%85-c565453p1668017.html

Dodany tekst: 14 Lut 2014, 19:21:12

w ogóle podoba mi się, że w tym sezonie modne są takie spódniczki do połowy uda, rozkloszowane, z falbanami
ja bym fajnie w niej wygladała szkoda że nie w tym sezonie buu

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: szelma w 14 Lut 2014, 20:45:21
Ta spódnica ma z przodu takie coś, że crossdresserzy bez problemu moga ukryć to i owo :D
mialam to samo skojarzenie :D ze w sam raz dla lady chablis ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ddu

Cytat: marax w 15 Lut 2014, 08:37:27
ja bym fajnie w niej wygladała szkoda że nie w tym sezonie buu
o, ja się lata nie mogę doczekać. Akurat będzie na krótkie kiecki i rozmiar xs ;)

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: ddu w 15 Lut 2014, 10:56:18
o, ja się lata nie mogę doczekać. Akurat będzie na krótkie kiecki i rozmiar xs ;)
i wielkie cyce lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ddu

oooooo tak! :D
nie mam nic przeciwko

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

wyrzuca mnie na strone główną zary :knuje:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82


mayagaramond

#72
Musicie wybrać kraj i wcisnąć "go" wtedy się pokaże.

Dodany tekst: 16 Lut 2014, 12:24:09

http://www.zara.com/de/de/damen/kleider/kleid-mit-kettendekor-c565428p1735527.html

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

teraz widze :D

fajna, szkoda ze nie dla mnie ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"