Wiosna w szafie :)

Zaczęty przez mayagaramond, 11 Lut 2014, 10:24:13

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

Cytat: golinda w 04 Mar 2014, 13:23:33ciekawe co byś maya powiedziała, widząc na ulicy kobietę po 50r.ż. z gołym brzuchem?

a nie wiem, jeszcze nie widzialam ;)

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma

To, co na wybigach wygląda ok, często niestety straszy na ulicach ;) Już się boję otłuszczonych pofrytkowo lokalnych fashion victims, jak tylko pogoda się zrobi bardziej wiosenna ;)
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

Cytat: szelma w 04 Mar 2014, 13:40:36Już się boję otłuszczonych pofrytkowo lokalnych fashion victims, jak tylko pogoda się zrobi bardziej wiosenna

opluty opluty iluvu
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

fasolka1980

moja kumpela projektuje ciuchy i ten trend przewidywała juz 2 lata temu - zadna z takich sukienek się nie sprzedała.

Dla mnie to jest ciuch na molo, na plażę itd.

zosia2007

Cytat: szelma w 04 Mar 2014, 13:40:36Już się boję otłuszczonych pofrytkowo lokalnych fashion victims, jak tylko pogoda się zrobi bardziej wiosenna
:D
http://www.pudelek.pl/artykul/63862/grycanka_pokazuje_pepek_dobrze_sie_czuje_w_krotkim_topie/8/

mayagaramond

#105
Cytat: fasolka1980 w 04 Mar 2014, 13:50:27ten trend przewidywała juz 2 lata temu - zadna z takich sukienek się nie sprzedała.


bo dwa lata temu wszyscy mieli skojarzenia z latami 90: krotki top i spodnie-biodrowki ;)
A teraz te topy nosi sie z spodnicami/ spodniami z wysokim stanem.

I jesli Grycanka dobrze sie czuje w tym topie, to co mi do tego? Niech sobie chodzi ;)

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zosia2007

Cytat: mayagaramond w 04 Mar 2014, 14:04:21I jesli Grycanka dobrze sie czuje w tym topie, to co mi do tego? Niech sobie chodzi
i za chwilę założy taki top Magda Gessler
no proszę cię...nie kazdemu pasuje czy to ze wzgl na rozmiar, czy wiek

szelma

Niech sobie chodzi, ale mnie nie musi się to podobać i nie muszę uważać, że jej to pasuje i że dobrze wygląda.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

mayagaramond

Cytat: zosia2007 w 04 Mar 2014, 14:06:42nie kazdemu pasuje czy to ze wzgl na rozmiar, czy wiek

ale mnie to naprawde nie interesuje ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

niewiemjaka

ej ale nawet fajnie wygląda ta Grycanka w tej stylizacji :)

ja bym chetnie popatrzyla na Maye w stroju z odsłoniętym brzuchem :) pewnie z zazdroscia bym spozierala :D a tym bardziej w obecnym stanie lol

aja

Cytat: niewiemjaka w 04 Mar 2014, 14:46:11w obecnym stanie
w obecnym stanie to dopiero byłby trend gdybyś wyskoczyła :D

niewiemjaka

Cytat: aja w 04 Mar 2014, 14:51:12w obecnym stanie to dopiero byłby trend gdybyś wyskoczyła
nooom jak ta zielona kula na oskarach
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 03 Mar 2014, 10:00:07
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


GDYBYSCIE JEDNAK widziały coś podobnego to dajcie znac, bo na koniec kwietnia potrzebuje sukienki na wesele :D bede w koncowce 8 mca :ohboy:

mobka

Jakby co mogę ci pożyczyć, czy nawet oddać jedna kiecke, o ile za duża nie bedzie. Happy mum 36.

niewiemjaka

#113
Mobka chętnie, ale wiesz, że ja jestem wielka i wyższa od Ciebie i szersza ? ;)

ooo cos dla mnie i z odslonietym brzuchem lol http://fakty.interia.pl/galerie/obyczaje/karnawalowe-szalenstwo-w-rio-zdjecie,iId,1305469,iAId,100531#1305469

wrobelek0403

niewiemjaka, ja przede wszystkim sugeruje, zebys załozyła stanik :D :D juz bedzie lepiej niz u tej pani :D

a kiecek weselnych dla brzuchatek jest duzo i są duzo ładniejsze niz ten wór :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: wrobelek0403 w 04 Mar 2014, 15:26:03a kiecek weselnych dla brzuchatek jest duzo i są duzo ładniejsze niz ten wór Cheesy


tak! to straszny wór!

aja

#116
 :hello:niewiemjaka a chcesz czarną? bo mam taką http://www.mohito.com/pl/pl/collection/all/dresses-1/y5588-99x/dress-with-decorative-chain

ale nie ja Ciebie w czarnym nie widzę

niewiemjaka

Cytat: aja w 04 Mar 2014, 16:05:18bo mam taką
ciążową ?? ja szukam ciążowej tak na 100 cm pewnie w pasie lol

mayagaramond

niewiemjaka na poprzedniej stronie sa foty z przymierzalni ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

yoy

#119
o matko, ta niebieska kula z oscarów jest okropna...

Dodany tekst: 04 Mar 2014, 17:48:25

aż trudno w to uwierzyć, że ktoś to uszył, a ktoś inny to założył...


mobka

Niewiemjaka mam sukienkę z ciąży z Kuba :D

niewiemjaka

Dzięki dziewczyny :beer: norka obejrze suknie tylko na większym ekranie, a do mobki napisze pw ;)

mayagaramond

Ale upolowalam dziś piękną skórzaną spódnicę :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"