Wiosna w szafie :)

Zaczęty przez mayagaramond, 11 Lut 2014, 10:24:13

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

Nie mam jeszcze konkretnych planow zakupowych (bo nigdy ich nie mam lol), ale bardzo podobaja mu sie spodnice do polowy lydki, a moze wyjde tez z golym brzuchem :)

Oczywiscie tez blyszczace materialy i niesmiertelna koszula. Moze kupie meska (albo komus zabiore ;))

http://www.styl.pl/moda/news-trendy-wiosna-lato-2014,nId,1100561,nPack,6

Koronkami juz od dawna nie gardze ;) Pantera i zebra tez nie :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Ja brzucha nie pokażę, ale bardzo podoba mi się kolor niebieski w wiosennych kolekcjach i rozważam tą białą torebkę, chociaż fason już taki oklepany, ale inne mi się tak nie podobają ;D
Imagine there is no hate

wrobelek0403

ja tym bardziej :D

podobają mi sie spodnice do połowy łydki :) a niebieskie buty sliczne :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rilla

niebieski będzie modny?:) a mam mnóstwo takich ciuchów, muszę wyciągnąć:D

mayagaramond

rilla pastele (ale one sa modne chyba co sezon ;))
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma

Oprócz retro-sportu żaden trend nie zagości u mnie raczej ;)
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

rilla

Cytat: mayagaramond w 11 Lut 2014, 10:58:47
rilla pastele (ale one sa modne chyba co sezon ;))
hm ale w tamtym roku był bardziej modny miętowy i morelowy:D niebieskiego nei było dużo (w sklepach)

mayagaramond

#7
Cytat: szelma w 11 Lut 2014, 11:02:54retro-sportu


to jest tez fajne. Musze gdzies wygrzebac takie szorty lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

damka

Cytat: inkageo w 11 Lut 2014, 10:32:30
Ja brzucha nie pokażę, ale bardzo podoba mi się kolor niebieski w wiosennych kolekcjach i rozważam tą białą torebkę, chociaż fason już taki oklepany, ale inne mi się tak nie podobają ;D

ta torba będzie moja :)

malutenka

Cytat: mayagaramond w 11 Lut 2014, 10:24:13ale bardzo podobaja mu sie spodnice do polowy lydki,
mnie też, ale się sobie w nich nie podobam.

golinda

#10
Cytat: mayagaramond w 11 Lut 2014, 10:58:47
rilla pastele (ale one sa modne chyba co sezon ;))

nigdy się nie przekonam ;)

Dodany tekst: 11 Lut 2014, 16:45:44

ale za to jestem zakochana w nowej kolekcji simple: biały/czarny/fuksja (lub róż)

ddu

#11
a ja kupiłam szarą bawełnianą sukienkę z Zary,
kopertową jedwabną sukienkę (wygląda trochę jak fartuch, ale w związku z karmieniem będzie bardzo wygodna) i jedwabną bluzkę (w kt. teraz mieści się teraz mój brzuch, a potem też będzie ładnie) za grosze w Jackpocie,a do tego też tam skórzaną torebkę.
stanowczo za dużo, ale jestem zadowolona :)

Dodany tekst: 11 Lut 2014, 18:15:58

a. i nic nie ma w necie, więc nie pokażę

wrobelek0403

jakie widziałam piekne rzeczy w HM dzisiaj :D marynarki takie sliczne i kwieciste bluzki :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

Cytat: wrobelek0403 w 11 Lut 2014, 18:20:43
jakie widziałam piekne rzeczy w HM dzisiaj :D marynarki takie sliczne i kwieciste bluzki :D
Siło nieczysta :P
Ja potrzebuję przede wszystkim butów. Od trampków (Zuzia skąd twoje białe?) po coś na obcasie. I na sukienki mam ochotę, ale to jeśli zmienię stanowisko.

wrobelek0403

Cytat: mobka w 11 Lut 2014, 21:45:34Siło nieczysta


eee, sama sobie zrobiłam zle, bo kasy na ciuchy chwilowo brak ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Cytat: wrobelek0403 w 11 Lut 2014, 18:20:43jakie widziałam piekne rzeczy w HM dzisiaj
widziałam sweter piękny z kołnierzykiem :) Ale budżetu na ciuchy na ten miesiąc nie planuję, więc piękny sweter niech zostanie tam, gdzie był.

mobka

O i kolejna. A ja środków tez nie mam.

szelma

Ja planów zakupowych na wiosnę nie mam. Na lato potrzebuję jakieś szorty. I jak znajdę fajną dżinsową mini, to kupuję - ale musi spełniać wszystkie moje wymagania, co pewnie jest niemożliwe ;)
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

feeling.good

Mnie też się tyyyle rzeczy podoba. Chciałabym na pewno jasną kurtkę jeansową.

Sezon wiosenny rozpoczęłam od zakupu bluzy, dresowej marynarki i koszulki z bostonem. Wszystko z działów dziecięcych :D

konwalia

Nie mam środków na wiosne-lato, może coś w lumpeksie upoluje ;) choć nie powinnam, póki nie schudnę

calla

Cytat: szelma w 12 Lut 2014, 07:56:32
I jak znajdę fajną dżinsową mini, to kupuję - ale musi spełniać wszystkie moje wymagania, co pewnie jest niemożliwe ;)

Czyli?? ;)

Ja mam moja ukochana mini jeansowa od lat z Zary hiszpanskiej. Nosze ja i latem, i zima do grubych rajtek :D
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

szelma

Cytat: calla w 12 Lut 2014, 08:45:14Czyli??

Musi mieć odpowiedni kolor, odpowiednią długość (czy raczej krótkość) i odpowiedni tył (kieszenie ;) ). A ja tak mam, że jak sobie coś wymyślę, to potem nie ma szans na znalezienie tego w sklepach :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

malutenka

#22
http://www.hm.com/pl/product/23452?article=23452-A   bardzo mi się on podoba, a w zestawieniu ze spódnicą na zdjęciu to już w ogóle "moje" (tylko długości spódnicy się boję, ale może się przekonam, w końcu dżinsom skinny tez kiedyż mówiłam stanowcze nie)

mobka

Szorty to i ja muszę. W sumie mini jeansowa tez mogłaby być.
Feeling.good marynarka skąd? (tez działy dziecięce przeglądam g dobrze być kurduplem :D)

calla

Cytat: szelma w 12 Lut 2014, 08:46:13
Musi mieć odpowiedni kolor, odpowiednią długość (czy raczej krótkość) i odpowiedni tył (kieszenie ;) ). A ja tak mam, że jak sobie coś wymyślę, to potem nie ma szans na znalezienie tego w sklepach :D

Ha! Doskonale rozumiem.

Zycze powodzenia w szukaniu. Ja swoja znalazlam :)
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)