Autor Wątek: Włosy - pielęgnacja i farbowanie  (Przeczytany 33412 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

konwalia

Odp: Włosy - pielęgnacja i farbowanie
« Odpowiedź #475 dnia: 01 Paź 2018, 11:43:46 »
A ja szukam sprayu do loków. Mam z solą morską i o ile efekt mi pasuje, to włosy po miesiącach używania tego są przesuszone na końcach

golinda

« Odpowiedź #476 dnia: 01 Paź 2018, 12:34:01 »
konwalia, a nie wolisz efektu lokówki stożkowej?
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #477 dnia: 01 Paź 2018, 12:37:10 »
Woleć,  wolę..tylko ja włosy psikam,  ugniatam i na tym kończę.  Nie chce mi się codziennie kręcić

golinda

« Odpowiedź #478 dnia: 01 Paź 2018, 12:40:54 »
Ale to trwa chwilę a efekt super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Moje tez sie po ugnieceniu kręcą ale ja nie lubie tego efektu.

malutenka

« Odpowiedź #479 dnia: 16 Paź 2018, 08:47:39 »
boski do loków Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nałozyłam dziś po raz pierwszy na mokre, wysuszyłam z dyfuzorem, jakie cudowne włosy! I w wyglądzie, bo bardzo ładny skręt i się błyszczą i miłe w dotyku.
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

niewiemjaka

« Odpowiedź #480 dnia: 16 Paź 2018, 08:57:20 »
malutenka, ale Ty masz włosy suche i puszące się ? czy normalne ?
zastanawiam się czy do normalnych ale kreconych to sie nadaje, bo wszelkie te kosmetyki zakładaja, że kręcone = suche
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

malutenka

« Odpowiedź #481 dnia: 16 Paź 2018, 09:05:37 »
Teraz juz nie mam suchych bo wszystko co spalone przez kretynkę fryzjerkę ścięłam. Raczej mam normalne z tendencja do przesuszania jak nie zadbam. Moim zdaniem do stylizacji nadaje się ten krem do każdego rodzaju kręconych tylko trzeba ilość sobie dobrać.

niewiemjaka

« Odpowiedź #482 dnia: 16 Paź 2018, 09:11:54 »
oki, a gdzies dostane go stacjonarnie ?

malutenka

« Odpowiedź #483 dnia: 16 Paź 2018, 09:15:34 »
W Pigmencie na przykład.

niewiemjaka

« Odpowiedź #484 dnia: 16 Paź 2018, 09:16:26 »
a to nie znam,  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 16 Paź 2018, 09:16:44 wysłana przez niewiemjaka »

wrobelek0403

« Odpowiedź #485 dnia: 16 Paź 2018, 09:17:46 »
niewiemjaka, na stronie jest lista sklepow.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niewiemjaka

« Odpowiedź #486 dnia: 16 Paź 2018, 09:19:59 »
aa widze, w samych salonach w wawie praktycznie,
u nas takiej drogerii pigment nie ma

malutenka

« Odpowiedź #487 dnia: 16 Paź 2018, 09:20:47 »
niewiemjaka, od nich do paczkomatu można też zamówić, ja nie lubię do nich chodzić bo wiecznie sklep jest pełen bab Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ale mają świetne produkty.

callja

« Odpowiedź #488 dnia: 16 Paź 2018, 16:18:25 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
niewiemjaka, od nich do paczkomatu można też zamówić, ja nie lubię do nich chodzić bo wiecznie sklep jest pełen bab Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ale mają świetne produkty.
Pigment na Długiej jest boski!! Tłok nieludzki, prawda najszczersza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale wybór - obłęd (pozytywny!!), a ekspedientki bbbb pomocne i zorientowane.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /