Autor Wątek: Włosy - pielęgnacja i farbowanie  (Przeczytany 33468 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Odp: Włosy - pielęgnacja i farbowanie
« Odpowiedź #425 dnia: 03 Mar 2018, 08:28:35 »
Konwalia super! Tobie jest ladniej w rozpuszczonych niz w tej kitce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #426 dnia: 03 Mar 2018, 08:37:05 »
Konwalia, super. A jakbyś po myciu od razu suszyła ba wzorce (nie modelowała) to nie byłoby ok? Takie suszenie na wzorce z głową w dół jest mnie męczące i czadochlonne niz modelowanie. Oczywiście efekt tez jest inny ale juz włosy są prosciejsze jak nie proste Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie lubie tej mokrej Włoszki.
Tak jest super!
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #427 dnia: 13 Kwi 2018, 09:37:37 »
Zuziak pytalad mnie 12 na plotach czego uzywam. Szampon natura siberica efekt laminowania i odzywka kallos a ostatnio Anwen do wlosow wysokoporowatych.
Moj fryzjer tez naklada mi ampulke (ja kupuje u niego te ampulki super sa) wygladzajaca - efekt zostaje na ok. 3 tyg.
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #428 dnia: 13 Kwi 2018, 09:41:28 »
golinda,
dzięki!!!

doda

« Odpowiedź #429 dnia: 16 Kwi 2018, 21:16:19 »
słuchajcie a czy ten zabieg na włosy co miała mika nadaje się też na takie włosy jak moje - cienkie, dość przyklapnięte z natury?
czy to jest tylko na gęste włosy, takie jak mika?

chodzi mi o to, żeby mieć efekt wyprostowanych włosów, żebym mogła chodzić w rozpuszczonych

Kasia

« Odpowiedź #430 dnia: 16 Kwi 2018, 21:52:41 »
Doda a prostowałas kiedyś włosy prostownicą u fryzjera?

doda

« Odpowiedź #431 dnia: 16 Kwi 2018, 21:54:31 »
nie

Kasia

« Odpowiedź #432 dnia: 16 Kwi 2018, 21:55:59 »
To moze spróbuj. To niedrogie i odwracalne. Mysle ze to taka namiastka kreatynowego prostowania.

zuzia

« Odpowiedź #433 dnia: 17 Kwi 2018, 09:25:40 »
nie
sprobuj koniecznie.
ja niecierpię siebie w prostowanych włosach, tzn. prostownicą. czuję sie wtedy ulizana i jakby mi ktos połowę włosów zabrał.

golinda

« Odpowiedź #434 dnia: 17 Kwi 2018, 13:26:29 »
ja niecierpię siebie w prostowanych włosach, tzn. prostownicą. czuję sie wtedy ulizana i jakby mi ktos połowę włosów zabrał.

ja też. nie lubię tych klasycznych stylizacji fryzjerskich. w sumie tylko Jacek umie mnie porządnie uczesać. i ja sama siebie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malutenka

« Odpowiedź #435 dnia: 11 Maj 2018, 11:07:12 »
Śmierdząca wcierka do włosów która działa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

zuzia

« Odpowiedź #436 dnia: 11 Maj 2018, 11:40:05 »
kupiłam tą szczotkę i już ją uwielbiam!

mobka

« Odpowiedź #437 dnia: 11 Maj 2018, 18:08:03 »
Ja mam Finder brusha i akurat moim zdaniem średnio rozczesuje, szczególnie jak włosy b. gęste. Trzeba warstwami. Ale i tak ją bardzo lubię.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #438 dnia: 11 Maj 2018, 18:36:53 »
Zuzka a ktora masz?
Z włosiem samym, z plastikowymi i z włosa  i plastikowymi igłami czy cała plastikowa bez włosia?

golinda

« Odpowiedź #439 dnia: 11 Maj 2018, 18:45:09 »
nie mówcie mi nic o rozczesywaniu włosów - to co ja mam z Niną to jest masakra!
kiedyś nie wytrzymałam, złapałam za nożyczki i obcięłam 15cm...

cherry

« Odpowiedź #440 dnia: 11 Maj 2018, 18:55:38 »
Golina, znasz to Tangle Teezer na zdjeciu akurat "Compact Styler" jest tez "Orginal"
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

golinda

« Odpowiedź #441 dnia: 11 Maj 2018, 18:56:31 »
cherry, mamy to. kompletnie nie rozumiem, jak to ma pomagać rozczesywać kołtuny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mika

« Odpowiedź #442 dnia: 11 Maj 2018, 19:30:14 »
Zuzka a ktora masz?
Z włosiem samym, z plastikowymi i z włosa  i plastikowymi igłami czy cała plastikowa bez włosia?
Ja mam włosy plus plastik i jest genialna, kupiłam na aliexpres za kilka złotych, kupiłam dla Kaliny. Msze zamówić drugą dla siebie.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i

malutenka

« Odpowiedź #443 dnia: 11 Maj 2018, 19:54:39 »
cherry, mamy to. kompletnie nie rozumiem, jak to ma pomagać rozczesywać kołtuny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
kup taki model który jest do włosów grubych i kręconych
To też jak się uprzesz szarpie, ale mniej niż inne.
A poza tym Nina ma kręcone włosy, trzeba to codziennie czesać? Ja rozczesuję max 3x w tygodniu jeszcze pod prysznicem jak mam odżywkę. Żeby się nie kołtuniły zamień jej ręcznik w tshirt męża jakiś i będzie git Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

« Odpowiedź #444 dnia: 11 Maj 2018, 22:40:56 »
nie mówcie mi nic o rozczesywaniu włosów - to co ja mam z Niną to jest masakra!
kup taki model który jest do włosów grubych i kręconych
Aktualnie mam "łezkę" Michel Mercier do grubych włosów i jestem zachwycona...
Tangle Teezer poszedł w kąt Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Choć przyznaję, że nadal czeszę włosy partiami, a jeśli mam chęć przeczesać np. kucyk "po całości", to sięgam jednak po stary grzebień z rzadkimi zębami. Merciera z rączką nie planowałam kupować, jest wielgachna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

zuzia

« Odpowiedź #445 dnia: 12 Maj 2018, 09:26:20 »
Ja mam włosy plus plastik i jest genialna, kupiłam na aliexpres za kilka złotych, kupiłam dla Kaliny. Msze zamówić drugą dla siebie.
też mam tą wersję!

golinda

« Odpowiedź #446 dnia: 25 Cze 2018, 17:46:56 »
malutenka, co dodajesz do papki hennowej?
czytałam że można trochę delikatnej odżywki, żeby włosów nie wysuszało
a co poza tym? tylko Ty chyba potrzebujesz innego efektu, wzmacniającego rudość, a mi właśnie chodzi o ochłodzenie odcienia... wiesz coś?

malutenka

« Odpowiedź #447 dnia: 25 Cze 2018, 18:39:23 »
golinda, odżywka może osłabić kolor. Możesz w celu uniknięcia przesuszu dodać miód, gluta lnianego. Ja do rudości daje cynamon, kurkumę i paprykę czerwoną. Ty chciałabyś taką zimną czekoladę? Poszukaj tu w dodatkach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
No i henna po każdej aplikacji Ci się trochę nadbuduje także ten kolor będzie głębszy.. wiem że zimne odcienie wychodziły z henny orientana gorzka czekolada. Ja mieszam czystą hennę i cassie.

golinda

« Odpowiedź #448 dnia: 25 Cze 2018, 18:50:36 »
zimne odcienie wychodziły z henny orientana gorzka czekolada

ja właśnie tą robiłam. ale są rudawe refleksy

malutenka

« Odpowiedź #449 dnia: 25 Cze 2018, 21:47:02 »
Kurde, wydaje mi się patrząc na zdjęcia, że z zimnymi to jest ruletka, raz wychodzi raz nie. orzech włoski może....tzn. łupiny ale głowy nie dam co wyjdzie.