Włosy - pielęgnacja i farbowanie

Zaczęty przez elve, 05 Lut 2014, 10:35:18

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


golinda

to ja czekam na opinię, bo cena trochę wysoka.
ale Twoje włosy, Zośka, są przecież gładkie, nieporowate. Co Ty chcesz z nimi zrobić? Co chcesz osiągnąć?

zosia2007

#377
Cytat: golinda w 15 Lut 2017, 09:16:35
to ja czekam na opinię, bo cena trochę wysoka.
ale Twoje włosy, Zośka, są przecież gładkie, nieporowate. Co Ty chcesz z nimi zrobić? Co chcesz osiągnąć?
są mocno porowate, one są gładkie tylko wtedy jak je wyprostuję prostownicą (praktycznie codziennie od 15 lat :D )Normalnie się kręcą i falują. Ale tyle lat je prostuje, że jak nie wyprostuje to te falo-loki są takie byle jakie. Ogólnie siano na głowie. Myślałam o keratynie ale bardzo dużo osób, w tym też fryzjerem, po zabiegu nie jest zadowolonych z efektu. Więc zacznę od tego specyfiku to opinie ma super. Chciałabym przestać używac prostownicy.

golinda

i będziesz go dawać do tych zabiegów, typu farbowanie, czy pielęgnacyjnie po myciu?

zosia2007

Cytat: golinda w 15 Lut 2017, 09:46:48
i będziesz go dawać do tych zabiegów, typu farbowanie, czy pielęgnacyjnie po myciu?

nie, będę używać w domu do/po myciu. Ja nie farbuje na razie włosów. Może niedługo zacznę bo mi się pierwsze siwe pojawiają ale wolałabym odwlec to w czasie ;)

konwalia

Polecicie sklep internetowy gdzie kupię w dobrej jakości cenie loreal inoa?

golinda


zosia2007

Cytat: golinda w 24 Kwi 2017, 10:38:59
zośka, i jak ten produkt?
jakiejś oszałamiającej zmiany nie zauważyłam, ale chyba jest trochę lepiej
używam 1-2 w tyg, a włosy myję codziennie lub co drugi dzień. poza tym używam olejów, masek, delikatnych szamponów

brawurka

Zosia ja zrobiłam keratynę i powiem tak, szału nie ma, włosy są ciężkie i oklapnięte, ale od kilku tygodni nie wyjęłam prostownicy.

Kaisi

Ja unikam takich preparatów, bo właśnie zawsze mam oklapnięte włosy.

wrobelek0403

co myslicie o takiej fryzurze dla mnie?
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

Wrobelek, mi sie podoba, tylko kolor taki ognisty...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

rubin04, aaaa, chodzi o ciecie, kolor to chce swój :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

errata

Czy któraś z Was używała pudrów/proszków do włosów w celu uniesienia ich od nasady? Bo ja mam chce, a nie wiem który najlepiej się sprawdzi.

margareta

Ja używam tego http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,47098,instant-volume-powder.html Lubię, ale trzeba używać z dużym wyczuciem, jeśli jest go za dużo skleja włosy.

errata

margareta, super. dziękuje za pomoc. Właśnie o tym tafcie czytałam dzisiaj na jakimś blogu dobre opinie.

konwalia

Loki,  loki.  Co polecacie?  Mam naturalne fale,  wymagają podkreślenia.  Włosy rozjaśniam.  Ostatnio miałam całą serię kallos lab 35 do kręconych(szampon,  odżywka,  spray, mleczko). 
Brać to samo,  czy może tigi?  Ale tam nie ma już szamponu i odżywki do takich włosów,  tylko stylizacja, więc do mycia do suchych?

golinda

chciałabym Wam polecić coś do włosów
dodatkowo wtarłam w skórę włosy olej z czarnuszki (staram się raz na tydzień wcierać)

https://sklep.farmona.pl/jantar/1462-jantar-kuracja-na-goraco-z-wyciagiem-z-bursztynu-do-wlosow-suchych-i-lamliwych--5900117003923.html

włosy po tym cudnie się układają, nie puszą się i są gładkie

poza tym jak komuś przypadkiem wypadają, to polecam mezoterapię na skórę głowy - mi bardzo pomogła. prawie już nie wypadają, a leciały garściami (pewnie stres)

zosia2007

kurację jantara raz na jakiś czas używam, ale polecam keratynę. Zrobiłam ze dwa tyg temu i jestem zachwycona. Włosy nie są prostę, normanie się falują ale się nie puszą nic a nic, nawet pod czapką :D
i teraz ten produkt też działa lepiej ;) http://organicznewlosy.pl/mleczko-plex-o-way-odnowa-i-regeneracja-/63-hmilk-no-stress-plex-odbudowa-wiazan-dwusiarczkowych.html

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zosia2007

Cytat: mayagaramond w 12 Gru 2017, 08:45:36
zosia2007 A nie sa oklapniete?
nie, nie są. ja je modeluje na szczotce  nie używam już prostownicy

malutenka

golinda, wypróbowałam wczoraj, zgadzam się, jest super, mam tylko zastrzezenie że tego olejku jest za mało!

golinda

Cytat: malutenka w 21 Gru 2017, 09:30:13tego olejku jest za mało!

ale jak się rozczesze włosy to wystarczająco

malutenka

Cytat: golinda w 21 Gru 2017, 12:58:10wystarczająco
no tak u mnie na styk :-) ale kupię jeszcze na pewno, świetna rzecz i tanią jak barszcz do tego. Wcierke z Jantaru miałaś? Mnie bardzo pomogła przy wypadaniu włosów.

golinda

Cytat: malutenka w 21 Gru 2017, 15:49:36Wcierke z Jantaru miałaś?

tak, ale nie odczułam różnicy
dopiero mezoterapia mi pomogła - może zaklęłam rzeczywistość, bo dużo kasy na to wydałam :D