Włosy - pielęgnacja i farbowanie

Zaczęty przez elve, 05 Lut 2014, 10:35:18

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mobka

Dobra, czym farbujecie i co polecacie. Ostatnio wierna byłam drogeryjnej Prodigy, ale chyba to nie to, migdal wyplukuje się do żółtego, końcówki są suche. Mam ochotę na farbowanie i fryzjera, ale ja skąpa jestem. Tylko już też mam dość drogie włosy i samej średnio wygodnie...

wrobelek0403

mobka, no ja nie pomoge, na farbe jednak chodze do fryzjera.


a co do pielęgnacji to kupiłam ten olejek Marion i taki krem do loków.
http://www.rossmann.pl/Produkt/NIVEA-Flexible-Curls-Care-balsam-do-lokow-150-ml,97736,7333 nie wiem, jak tam skład, ale Anwen go poleca.

fajna konsystencja i po wysuszeniu troche suszarką, troche naturalnie z ugniataniem mam fajne fale :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

Cytat: wrobelek0403 w 01 Paź 2016, 21:14:06fajna konsystencja i po wysuszeniu troche suszarką, troche naturalnie z ugniataniem mam fajne fale :D
pokaż!!!

wrobelek0403

zuzia, mam za ciemno w łazience, nic nie wychodzi. Musicie mi wierzyć na słowo :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Cytat: mobka w 01 Paź 2016, 21:06:26
Dobra, czym farbujecie i co polecacie. Ostatnio wierna byłam drogeryjnej Prodigy, ale chyba to nie to, migdal wyplukuje się do żółtego, końcówki są suche. Mam ochotę na farbowanie i fryzjera, ale ja skąpa jestem. Tylko już też mam dość drogie włosy i samej średnio wygodnie...
ostatnio farbuje fryzjerską Loreal Luo, pięknie kolor wychodzi, wypłukuje się jak wszystkie rude niestety, tubka farby za mniej więcej 30zł+utleniacz za grosze na kilka aplikacji.

golinda

słyszałyście o zabiegu olaplex?

justynaaaa2

Cytat: golinda w 11 Paź 2016, 10:33:21
słyszałyście o zabiegu olaplex?
Ja słyszałam/czytałam ale nie wiem jak w rzeczywistości to działa, nie znam nikogo kto by robił

golinda

a ja znam, koleżanka w pracy mi właśnie pokazywała
chyba się skuszę.


malutenka

Straszna chała http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,104343,kjmn-biotin-maska-do-wlosow-upiekszajaca-wlosy.html
Bardzo lubię maski tej firmy, ale to to jest nieporozumienie, strupy na głowie i łupież, zużyję do golenia nóg, a litrowe opakowanie mam :(

zuzia

wrobelek0403,
którą ty masz odżywkę? bo nie mogę znaleźć

wrobelek0403

zuzia,  ultra doux awokado i maslo shea. Taka zólta z brazowyn korkiem.

Ja chyba musze powaznie podciac wlosy :/ zaczely mi wypadac. Moze nie garsciami, ale znajduje ja na kanapie, przy biurku, codziennie musze zamiatac lazienke, wczesniej tego nie bylo :/ Nie wiem dlaczego :/
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

[quo te author=wrobelek0403 link=topic=8828.msg1807957#msg1807957 date=1480237342]zuzia,  ultra doux awokado i maslo shea. Taka zólta z brazowyn korkiem.[/quote]
dzięki, tak mi się coś kojarzyło :)

elve

Ta odżywka Ultra Doux jestmoim KWC, zaskakująco

golinda

10 kropli olejku cytrynowego, 10 kropli olejku rozmarynowego, 1 kapsulka wit E, szampon PH neutralne
umyc tym wlosy, masowac kilka minut

wzmacnia i hamuje wypadanie, powoduje szybkie odrastanie wlosow - tak pisza :)

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Justynna

wrobelek0403, mi też lecą włosy :( Raz już obcięłam, ale machnę jeszcze krócej.

golinda

Cytat: Justynna w 28 Lis 2016, 09:48:41mi też lecą włosy

wiem na pewno, że doskonale działa sok z czarnej rzepy
niestety cuchnie ;)

wrobelek0403

golinda, a co z tym sokiem? bo teraz sezon na rzepe, ciągle widze w warzywniaku.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

wyciskasz sok i wcierasz w skórę głowy, zakładasz folię (worek), na to ręcznik i tak min 2h. Potem spłukujesz.
ja to przetestowałam na sobie wiele razy. działa bez dwóch zdań ;)

ale rzepa "od środka" też dobrze działa - przy okazji na wątrobę :)

wrobelek0403

golinda, smakowo mi srednio pochodzi, za to P uwielbia :D

tylko nie mam sokowirówki :/
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


wrobelek0403

Cytat: golinda w 28 Lis 2016, 09:09:04szampon PH neutralne

hmmm, szukam wlasnie i nic nie moge znalezc. Wpadłas gdzies na info, jaki to bedzie?
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

doczytałam jeszcze, ze kozieradka czyni cuda :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: wrobelek0403 w 28 Lis 2016, 10:49:11Wpadłas gdzies na info, jaki to bedzie?

każdy dla dzieci
zresztą samo rozwodnienie szamponu powoduje zmianę jego ph na neutralny - podobno