Włosy - pielęgnacja i farbowanie

Zaczęty przez elve, 05 Lut 2014, 10:35:18

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

damka

pewnie tak zrobię. choć jestem pewna tego co robię, jest mi z tym jakoś ciężko. Jest na to rada?

wrobelek0403

damka, jedyna rada to dac sobie czas. samo w koncu przejdzie.

wazne zeby miec wokół siebie zyczliwe osoby, ktore pomoga sie przeprowadzic i pozwolą sie wypłakac.

nic innego za bardzo nie da sie zrobic :empathy:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

calla

#202
damka ja tez zabralam ze soba.

I nie idz sama po rzeczy. Popros kogos, zeby poszedl z Toba. To strasznie trudne jest...
Masz juz je popakowane?
Jesli nie, uloz sobie plan w glowie gdzie co jest i co chcesz zabrac. Postaraj sie je zabrac szybko i bez emocji, bez ogladania mieszkania, bez wspomnien.


Dodany tekst: 11 Wrz 2014, 12:52:30

Cytat: damka w 11 Wrz 2014, 12:41:41
Jest na to rada?

Czas...

I tak jak wrobelek pisze, jesli masz potrzebe, placz ile chcesz. I nie zamykaj sie sama w 4 scianach.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

damka

płakać to na pewno nie będę bo w zasadzie czuję ulgę. raczej mi żal męża który musi zmierzyć sie z tym co dla mie od dawna było nieuniknione.

damka

dziękuje Wam serdecznie, już po. I choć nie czuje sie z tym cudownie, etap ten uważam za zamknięty ...

wrobelek0403

damka, najwazniejsze ze masz to za sobą :thumbup:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aniak1211

damka
To teraz bedzie juz tylko lepiej :thumbup:

damka

hej,

co używacie do stylizacji na "sucho"?

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

calla

Do mycia wlosow stosuje od lat szampon Dove. Jest to jedyny szampon, ktory robi moim wlosom dobrze ;)
Uzywam roznych na zmiane i teraz wlasnie wpadl mi w rece po raz pierwszy nawilzajacy.
To jest strzal w dziesiatke! Moje wlosy sa gladkie, lsniace, ladnie opadaja i sie nie pusza. Nareszcie!
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

fasolka1980

calla :D

brzmi jak urywek z brand manuala :D

golinda

Cytat: fasolka1980 w 24 Wrz 2014, 18:54:57brzmi jak urywek z brand manuala Cheesy

no :D

brakuje tylko na końcu:

Znajomi mi mówią: Brydzia, jak ty pięknie wyglądasz!

:D

calla

:D :D

A ja sie jaram swoimi wlosami, bo mi nic nie "odstaje" :D
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

Norka

Cytat: elve w 11 Sie 2014, 14:27:06skóra głowy przestała swędzieć, odzyskałam skręt, ale włosy zrobiły się szorstkie, nieprzyjemne, "skrzypiące"
chyba potrzebuje coś co mozna nałożyc na cała długość włosów

Elve, może spróbuj płukanki do włosów Sante: http://bioeco.pl/odzywki-do-wlosow/1400-sante-plukanka-do-wlosow-brilliant-care.html


niewiemjaka

Oo ciekawe, tylko ja nie mam suchych :knuje: a wszystko co do suchych zbyt mi natluszcza i klapią..
golinda będziesz probowac? To daj znac pózniej

golinda

Cytat: niewiemjaka w 13 Paź 2014, 21:31:45
Oo ciekawe, tylko ja nie mam suchych :knuje: a wszystko co do suchych zbyt mi natluszcza i klapią..
golinda będziesz probowac? To daj znac pózniej

mam to od dawna, to nie natłuszcza w ogóle (nawet jak się da sporą ilość), używam głównie na Niny kręconych włosach, ale na swoich też. fajne i jak paaachnie!

niewiemjaka


mobka

Do olejujących włosy - gdy robicie to na noc, to jak zabezpieczacie poduszkę?
Postanowiłam wreszcie zadbać o włosy.

suegro

Cytat: mobka w 25 Paź 2014, 13:25:24Do olejujących włosy - gdy robicie to na noc, to jak zabezpieczacie poduszkę?

Ja nie robię na noc, ale i tak zakładam czasem takie foliowe czepki jako pod prysznic. Ja dodaję na to jeszcze ciepły ręcznik.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

#220
Na noc szeleszczacy czepek średni. A ja w dzień nie mam czasu za bardzo, ta noc by mi pasowała, bo ja rano głowę zazwyczaj myję.


suegro

Mam też takie coś.

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

emcia

Cytat: mobka w 25 Paź 2014, 13:25:24
Do olejujących włosy - gdy robicie to na noc, to jak zabezpieczacie poduszkę?
Postanowiłam wreszcie zadbać o włosy.
jeśli planujesz z tym spać to od razu odradzam wszelkie smrodliwce ;) amla odpada
zacznij od lanianego lub kokosowego

callja

Cytat: emcia w 25 Paź 2014, 14:09:45odradzam wszelkie smrodliwce
Nic nie przebije tamanu ;) Ten to daje po nosie!! I jeszcze ma kolorek, że ho ho ho ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /