Autor Wątek: Włosy - pielęgnacja i farbowanie  (Przeczytany 23592 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

suegro

Odp: Włosy - pielęgnacja i farbowanie
« Odpowiedź #100 dnia: 10 Lut 2014, 09:22:59 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Patent na mycie głowy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

U mnie się nie sprawdził.

Dodany tekst: 10 Lut 2014, 09:23:27
bo juz wieje nuda u Ciebie, tak byc nie moze

No właśnie! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 10 Lut 2014, 09:23:27 wysłana przez suegro »
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

emcia

« Odpowiedź #101 dnia: 10 Lut 2014, 09:48:07 »
Wczoraj zrobiłam sobie fotę włosów - taką jak na blogu anwen. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I stwierdziłam, że muszę je podciąć.

Oraz zastanawiam się czy nie przyciemnić.
włosy super, ale długie
też myślałam o ombre, tylko takim
tyle, że po tym na bank ostre cięcie i po ombre Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 10 Lut 2014, 09:49:12
Patent na mycie głowy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sens taki jak metody kubeczkowej
« Ostatnia zmiana: 10 Lut 2014, 09:49:12 wysłana przez emcia »

wrobelek0403

« Odpowiedź #102 dnia: 10 Lut 2014, 10:13:46 »
nie podoba mi sie to ombre, wyglada jak odrosty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

emcia

« Odpowiedź #103 dnia: 10 Lut 2014, 10:14:57 »
nie podoba mi sie to ombre, wyglada jak odrosty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i to jakie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #104 dnia: 10 Lut 2014, 10:15:50 »
nie chciałam tego pisać, ale mi też się tak kojarzy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nawet porządnie zrobione u fryzjera wygląda jak ładnie ułożone włosy z kilkumiesięcznym odrostem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #104 dnia: 10 Lut 2014, 10:15:50 »

emcia

« Odpowiedź #105 dnia: 10 Lut 2014, 10:17:56 »
nie chciałam tego pisać, ale mi też się tak kojarzy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nawet porządnie zrobione u fryzjera wygląda jak ładnie ułożone włosy z kilkumiesięcznym odrostem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oto jest pytanie, czy zafundować sobie dwuletni odrost Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #106 dnia: 10 Lut 2014, 10:20:45 »
kilkumiesieczny to by bylo u mnie 5 cm i by wygladal istotnie z dupy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tu jest wlasnie dwuletni przynajmniej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

tiliam

« Odpowiedź #107 dnia: 10 Lut 2014, 11:36:52 »
Su

Super masz włosy, zazdroszczę - jakie gęste!

A ja mam też liche z natury - cienkie i po paru godzinach od mycia są już oklapnięte.

Metoda OMO u mnie nie zadziałała, chyba tylko obciążała mi włosy dodatkowo.
Co do olejków, to stosowałam (zderza już nie mam czasu na to) olejek arganowy, albo gotowe z drogerii. Masek mam ful - te Waxy u mnie szału nie zrobiły, zresztą żadna szału nie robi.
Teraz myję zwykłym szamponem i nakładam na chwilę tą odżywkę garniera z avokado. I suszę suszarką niestety.

Chciałam mieć ładne długie jak su, ale chyba musze obciąć - tylko obcięte u mnie wymagają układania, na które nie mam czasu ani chęci.
Teraz mam od proste do łopatek gdzieś, ale cienkie i nie najlepiej to wyglada ;/
Cos doradzicie jak ewentualnie obciąć?

Kasia

« Odpowiedź #108 dnia: 10 Lut 2014, 12:39:37 »
mi się ombre podoba ale takie na końcówkach a nie od czubka głowy, takie właśnie odrosty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #109 dnia: 10 Lut 2014, 13:12:28 »
do mnie to ombre tez nie przemawia - kiedys kiedys to były włosy zaniedbane, nieufarbowane , wielomiesięczne odrosty... moze i moda, ale jakas taka "z dupy" 
kiedyś, jak nosiłam takie bardzo długie włosy to miałam takie ombre po lecie-koncówki mi płowiały i widać było róznicę - nie lubiłam tego i po lecie zawsze podcinałam
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #110 dnia: 10 Lut 2014, 17:00:35 »

źle zrobione wygląda jak odrosty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #111 dnia: 11 Lut 2014, 21:58:13 »
moje, kolor jak na zdjeciu nr 2.

podcinac? czy lepiej tylko wycieniowac?

Dodany tekst: 11 Lut 2014, 22:00:11
mogłabym miec taki fryz, jak laska, co ją su wkleiła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tylko bez ombre Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 11 Lut 2014, 22:00:11 wysłana przez wrobelek0403 »

mobka

« Odpowiedź #112 dnia: 11 Lut 2014, 22:03:50 »
Dla mnei dlugosc idealna. Podciac koncowki i dac spokoj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #113 dnia: 11 Lut 2014, 22:41:51 »
troche mnie irytuje, ze ciezko sie je suszy, nie ciełam od sierpnia i mam wielki wiechec z tyłu.

kusi mnie porzadniesze wycieniowanie.

Helena

« Odpowiedź #114 dnia: 11 Lut 2014, 23:23:00 »
su podcinaj końcówki tylko, piekne włosy!

salsa dzięki :*

wróbel tnij końcówki bez cieniowania ja odkąd tnę bez cieniowania to o niebo lepiej włosy żyją

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #114 dnia: 11 Lut 2014, 23:23:00 »

wrobelek0403

« Odpowiedź #115 dnia: 12 Lut 2014, 09:54:54 »
Helena hmmm, pewnie zyją lepiej, ale jak z układaniem i suszeniem? ja mam tych włósow taka mase z tyłu, ze suszenie to masakra Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #116 dnia: 12 Lut 2014, 09:55:53 »
Helena hmmm, pewnie zyją lepiej, ale jak z układaniem i suszeniem? ja mam tych włósow taka mase z tyłu, ze suszenie to masakra Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
bez cieniowania się tak nie puszą

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #117 dnia: 12 Lut 2014, 09:56:59 »
pewnie kwestia wlosa - moje zyja i wyglada milion razy lepiej jak pocieniuje i to na maksa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj o dolu do ramion, na czubku glowy jakies 6cm, czego nie widac w rozrachunku ogolnym, a robi roznice przy ukladaniu wieeelka

szelma

« Odpowiedź #118 dnia: 12 Lut 2014, 09:57:58 »
Kurde, przez ten wątek mam kryzys włosowy... Choć taki bezsęsó, bo wiem, że w długich mi nie do twarzy i moje włosy nie będą spadać na ramiona piękną kaskadą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ech Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #119 dnia: 12 Lut 2014, 09:58:32 »
walnij se irokeza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #120 dnia: 12 Lut 2014, 10:00:11 »
Nie chcę irokeza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Chcę pdługie pukle gęstych włosów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #121 dnia: 12 Lut 2014, 10:21:19 »
szelma, kobiecie sie nie dogodzi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mnie sie marzy krótka fryzura z pazurem, ale wiem, ze wygladam w takich jak pol dopy zza krzaka i +10 lat Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a w ogole to sie pochwale Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj po zmianie szamponu i uzywaniu odzywki wyłącznie na ostatnie 10 cm włosów, przestały sie elektryzowac i UWAGA drugiego dnia nie musiałam związywac, nadal wygladają swiezo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #122 dnia: 12 Lut 2014, 10:25:26 »
+10 lat

no ja właśnie mam kryzys, że krótkie włosy to są ok dla starszych pań i że wyglądam staaaaaro Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ale muszę jakoś to przeżyć - długie włosy mi nie służą, a takie półdługie to bez sensu - efekt gorszy niż przy krótkich u mnie, a więcej roboty z myciem i wszystkim.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #123 dnia: 12 Lut 2014, 10:28:00 »
szelma no ale pamietasz fryz po scieciu dredow? dla mnie baaaardzo boski

szelma

« Odpowiedź #124 dnia: 12 Lut 2014, 10:29:02 »
Eee, on wyglądał dobrze raz na ruski rok Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Przecież bym nie wstawiała mało boskiego zdjęcia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A na co dzień było mało bosko.