Nasze hity szafowe - czyli, co ratujmy w czasie pożaru ;)

Zaczęty przez mayagaramond, 03 Lut 2014, 18:27:16

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

konwalia, a propos szmat :D musze Ci oddac spodnie, są na mnie za krótkie :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia


mayagaramond

Usiłowałam zrobić dziś w przymierzalni zdjęcie płaszcza z miernym efektem lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Zrobiłam zdjęcia płaszcza (szkoda, że nie jest porządniejszy, ale fason baaaaaardzo lubię) i tej dziesięcioletniej marynarki z HM. Uwielbiam ją! I bardzo często noszę.
Imagine there is no hate

mobka

Inka marynarka rzeczywiście fajna.
Ja chyba takich rzeczy nie posiadam. A nie, ratowalabym moją sukienkę z zary w kwiaty.

nionczka

Inspirujący wątek! Chyba trzeba się będzie zastanowić. Ja mam pełną szafę rzeczy, które lubię, ale zupęłnie nie potrafię ich nosić. Wiem co mi sie podoba, mam to w szafie, ale i tak wyglądam do bani.
Moje ulubione rzeczy niestety niszą się, bo ciągle je noszę. Mam swoje ukochane campery, turkusowo/ zółte. Nawet na sesji ślubnej je nosiłam! Są z 2003 roku i chyba się neidługo skończą. Niestety polskie chodniki mocno skróciły ich żywot, widzę prześwity w podeszwach.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia


malutenka

Cytat: niewiemjaka w 04 Lut 2014, 11:38:49w przypadku pożaru ratujemy ulubione BUTYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
w tych wybiegnę w razie pożaru :D

szelma

Cytat: nionczka w 09 Mar 2014, 13:34:51Mam swoje ukochane campery, turkusowo/ zółte. Nawet na sesji ślubnej je nosiłam! Są z 2003 roku i chyba się neidługo skończą.

Chyba? :D O matko :D Moje campery nie wytrzymały 3 lat intensywnego użytkowania i się rozpruły :D Nowsze mam już 3 lata i wyglądają na mocno znoszone. Nie wyobrażam sobie w ogóle camperów po 11 latach :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!