Nasze hity szafowe - czyli, co ratujmy w czasie pożaru ;)

Zaczęty przez mayagaramond, 03 Lut 2014, 18:27:16

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond




Macie swoje naj, naj, najbardziej ulubione ciuchy? Takie, które zawsze poprawiają wam humor i których za żadne skarby nie oddacie?

Moim nr jeden są czarne skórzane spodnie. Nie mogę w nich co prawda chodzić do pracy, ale na imprezy mogłabym ciągle zakładać.

Na drugim miejscu beżowy płaszcz i kozaki "krokodyle" ;)

Aha - kiedyś ratowałam kozaki przed pożarem ;)



"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

ja nienawidzę mojej garderoby
z przyjemnością oddałabym 90% tych szmat za kilka nowych, porządnych ciuchów
ale uwielbiam swój trencz w kolorze pudrowego różu i czarną skórzaną kurtkę

inkageo

Imagine there is no hate

golinda

Inka, Ty jesteś cwana, bo większość Twoich szmat ma zrobione zdjęcia ;)
już widzę jak ja swoim robię lol
najpierw musiałabym je powyciągać, poprasować.... aaaaa nie!!!

inkageo

Będziesz miała gotowe do założenia :D Możesz nawet stworzyć im vip zone przy okazji :D
Imagine there is no hate

golinda

Cytat: inkageo w 03 Lut 2014, 19:44:38vip zone

vip zone dla moich szmacisk? lol dobre :D

inkageo

A ja się zainspirowałam tym wątkiem i tak zrobię! W weekend! Wydzielę w jednym miejscu swoje ulubione rzeczy. Niestety często tak jest, że te ulubione są tak często noszone, że nawet do kubła pck się już nie nadają..
Ale mam marynarkę z HM (!) kupioną na studiach, to jakieś 9 lat temu, noszę do dzisiaj, wygląda jak nowa i ją uwielbiam :)
Imagine there is no hate

szelma

Ja kocham moje tiulowe spódnice. I od sierpnia niebieską kurtkę skórzaną (no, sztucznie skórzaną, oczywiście). Oraz dwie kiecki, których bardzo by mi było żal, gdyby się spaliły ;) Zdjęć brak - zdjęcia kiecek kiedyś chyba wrzucałam, reszty na fotach nie mam.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

a ja to chyba nie mam takich ciuchów :knuje:


aaaaa, jednak stop. w razie pozaru ratowałabym swoje górskie i wspinaczkowe ciuchy i buty lol lol lol

kazdą inną rzecz da sie w miare szybko zastąpic, te - dobierane latami są niezastąpione :D :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Z ciuchów codziennych ten sweter. Kocham go miłością wielką.
Z reszty buty trekkingowe, polar i softshellowa kurtkę :D

callja

Cytat: szelma w 03 Lut 2014, 21:29:21kocham moje tiulowe spódnice
Bo cuuuudne są - na żywo obejrzałam , to mogę potwierdzić :dreaming:
Wielce mi się podobają, ale z moim mikrym wzrostem to bym w takich wyglądała jak emerytowana Angelina Balerina w gabinecie krzywych luster lol lol
Ja kocham wielce moje suknie koncertowe i krynolinę na stalkach. Używam raz na ruski rok, jak się "duże" śpiewanie trafi, ale czuję się wtedy bossssko & kobieco :D No i lubię mój pas gorsetowy z szantungu, też koncertowo-sceniczna rzecz:)

Z "codzienniejszych" rzeczy lubię mój żakiet pierz-sól z Tatuum, nie skraca mnie (cud, w żakietach z reguły wyglądam jak przydeptany podgrzybek) i ma oryginalny pasek - ładnie eksponuje talię. Mam jeszcze dwie ulubione sukienki, takie z ciut elegantszych - czarno-białą odciętą w talii i kawowy "ołówek" :)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

mnie sie moze spalic wiekszosc szmat-i tak sa za duze :P bedzie pretekst zeby kupic nowe, mam ochote zmienić styl i garderobę ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

malutenka jakie ty masz piękne włosy!!!!!

Mam też swój ulubiony sweter, sucz mi.go ukradła w Madrycie, ale znalazłam i jej zabrałam :) :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

suegro

Cytat: mayagaramond w 03 Lut 2014, 18:27:16Macie swoje naj, naj, najbardziej ulubione ciuchy? Takie, które zawsze poprawiają wam humor i których za żadne skarby nie oddacie?

Nie. :)
Przemyślałam sobie i nie mam.

Jedyne o czym myślę w takich kategoriach to chyba lofty. W nich zawsze jest mi bosko.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

#15
Cytat: golinda w 03 Lut 2014, 19:38:25ja nienawidzę mojej garderoby
z przyjemnością oddałabym 90% tych szmat za kilka nowych, porządnych ciuchów

zrob czystke w szafie :)



Dodany tekst: wto, 4 lut 2014, 09:14:33

Cytat: inkageo w 03 Lut 2014, 19:55:32Ale mam marynarkę z HM (!) kupioną na studiach, to jakieś 9 lat temu


moze jakos byla kiedys lepsza? Mam sukienke z H&M, tez ma chyba z 7 lat i wyglada jak nowa. Nic sie nie pruje, nie oblazi.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

niewiemjaka

w przypadku pożaru ratujemy ulubione BUTYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY :D

ddu

ja też mam stare ciuchy H&M, kt. wyglądają dobrze
teraz właściwie tam nie kupuję... czasem koszulki, kt. po kilku praniach wyglądają jak szmaty
widać firma kiedyś szyła lepiej. a teraz szyje gorzej, bo im szybciej wyrzucimy, tym szybciej wrócimy po nowe i wydamy kasę.
strasznie mnie wkurza taka polityka
to projektowanie żywotności urządzeń, sprzętów, baterii w telefonach.... wrrrr

a właśnie piszę o zrównoważonym designie ;)
http://www.theguardian.com/sustainable-business/sustainable-design-clients-brief


wrobelek0403

ddu, tez mnie to wkurza :/

ostatnio wywaliłam polar z zary, który miał ... 10 lat :D wywaliłam tylko dlatego, ze był biały i w koncu zaczął wygladac jak szmata, pewnie jakby był szary to bym dalej nosiła :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: niewiemjaka w 04 Lut 2014, 11:38:49w przypadku pożaru ratujemy ulubione BUTYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

juz kiedys ratowalam :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Chermelle

Cytat: mayagaramond w 04 Lut 2014, 09:12:04zrob czystke w szafie


cos na zasadzie: oczyśc szafę, oczyścisz duszę ;)

ja zamierzam, no ale tego żal tego szkoda  :headbang:

mayagaramond

Cytat: Chermelle w 04 Lut 2014, 13:15:58ja zamierzam, no ale tego żal tego szkoda

niektorych rzeczy na pewno, tylko powody sa rozne. Moze byc zal

a) z powodow sentymentalnych - dlatego zatrzymalam ubrania szyte przez moja babcie, chociaz raczej ich juz nie zaloze

b) sa piekne albo bardzo dobrej jakosci - jesli sie da, oddaje do przerobienia, a jesli nie sprzedaje/ oddaje. Co mi po najpiekniejszym ciuchu, jesli nie moge go nosic?

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma

Cytat: mayagaramond w 04 Lut 2014, 13:20:47Co mi po najpiekniejszym ciuchu, jesli nie moge go nosic?

Ja tak trzymałam piękne sztruksy - były ze mną w Warszawie, w UK i w BE, nic z nimi nie zrobiłam, miałam już oddać w zeszłym roku, ale nie dałam rady, a teraz się w nie mieszczę :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

konwalia

Jeśli Zuzi uda się kupić, to mój nowy płaszcz z zary :D i torebkę z wezowej skory po mamie. Resztę szmat wymienilabym bez żalu