Trymer do brody jaki model

Zaczęty przez konwalia, 01 Lut 2014, 17:23:02

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

konwalia

Mój P przestał się golić, wiec przydałby się trymer, polecicie jakiś model, może wasi fa eci mają?

konwalia

Help, bo nie mam pomysłu, co mu kupić, myślę nad babylissem, ale kompletnie się nie znam.

wrobelek0403

konwalia, ja kiedys kupowałam jakis model brauna. to było sto lat temu, wiec modelu nie pamietam, ale ogólnie urządzenie było dobre.

natomiast nienawidziłam, ze M tego uzywał, bo potem poł łazienki było we włosach :headbang: jak sie goli na mokro, to wszystko leci do umywalki, a tak niestety fruwa...
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

D. ma jakiś trymer - Remingtona chyba. Ale nic mi bliżej nie wiadomo o nim. I też mnie wkurza, że wszędzie ścinki, nawet w mojej umywalce, grrrr.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

konwalia

Wiecie, on się teraz goli maszynka do włosów lol, też te kłami są wszędzie blee, ale tu nie poradzę, bp chce brodę, a ta maszynka do włosów się nie bardzo sprawdza, bo za duza jest, więc potem chodzi mega zarośnięty

Dzięki, to przejrzę jeszcze te dwie firmy. Chętnie kupilabym tańszy model, ale te droższe lepiej wyglądają, ale czy też lepiej tną

Kasia

A przy maszynce do włosów nie ma trymera? Z reguły są.

szelma

D. ma maszynkę do włosów i trymera nie ma, więc trymer kupił osobno.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

konwalia

Nie ma tam typowego trymera, to podstawowy Philips, z nakładką nie idzie się golić, bez scina prawie na zero