Autor Wątek: Awokado w roli glownej  (Przeczytany 13556 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ddu

Odp: Awokado w roli glownej
« Odpowiedź #75 dnia: 10 Lut 2014, 13:24:07 »
salsa, w "mojej" paście jest majonez
i jest pyszna, zapewniam Cię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jest tam tylko po to, żeby "skleić" ogórki, rzodkiewkę, pietruszkę.
z oliwą chyba by nie było ok, z jogurtem prędzej

salsa

« Odpowiedź #76 dnia: 10 Lut 2014, 13:34:10 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jest tam tylko po to, żeby "skleić" ogórki, rzodkiewkę, pietruszkę.
ja bym dała jogurt - powiem wiecej - robie taka paste i daje wąłsnie jogurt Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #77 dnia: 10 Lut 2014, 17:27:53 »
a jem wyłacznie Winiary

dla mnie nie ma lepszego od Kieleckiego. Pycha!
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #78 dnia: 10 Lut 2014, 18:10:32 »
ja tez jak juz cos to tylko kielecki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #79 dnia: 10 Lut 2014, 18:21:10 »
no właśnie... jeśli już Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bo rzadko jadam

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 10 Lut 2014, 18:21:10 »

salsa

« Odpowiedź #80 dnia: 10 Lut 2014, 18:23:01 »
u nas się znowu zepsuło poł słoika Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj kupiłam na jakąś sałatkę imprezową juz nie wiem kiedy i wczoraj wywaliłam z lodówki

rudasekawf

« Odpowiedź #81 dnia: 10 Lut 2014, 21:04:49 »
awokado i majonez... chyba nie spróbowałabym takiego zestawienia wink
blehhhh

Dajcie namiar na sprawdzoną pastę z awokado, taką serio dobra Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #82 dnia: 10 Lut 2014, 21:26:17 »

a w zyciu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dla mnie istnieje wyłącznie Winiary Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 10 Lut 2014, 21:28:18
ruda ja robie tak najprostszą:

awokado, łyżka greckiego jogurtu, łyzka oliwy z oliwek, 2 ząbki czosnku, łyzka posiekanego drobnego szczypiorku, 2 łyzki soku z cytryny, sól, pieprz

to na gesto,

jak robie jako sos do czipsów, daje wiecej jogurtu i oliwy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

« Ostatnia zmiana: 10 Lut 2014, 21:28:18 wysłana przez wrobelek0403 »
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

rudasekawf

« Odpowiedź #83 dnia: 10 Lut 2014, 21:30:50 »
U nas też tylko Kielecki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ruda ja robie tak najprostszą:

awokado, łyżka greckiego jogurtu, łyzka oliwy z oliwek, 2 ząbki czosnku, łyzka posiekanego drobnego szczypiorku, 2 łyzki soku z cytryny, sól, pieprz

to na gesto,
Spróbuję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #84 dnia: 10 Lut 2014, 21:33:06 »
u mnie kielecki albo winiary, wszystkie pozostałe to syf  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj kupuję tylko w tych najmniejszych słoiczkach i też często wywalam, bo oprócz jajek z majonezem (które jemy ze 3 razy w miesiącu) to do niczego nie używam
« Ostatnia zmiana: 10 Lut 2014, 21:34:09 wysłana przez justynaaaa2 »
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

golinda

« Odpowiedź #85 dnia: 10 Lut 2014, 21:41:50 »
dla mnie istnieje wyłącznie Winiary Cheesy

nie lubię go po pierwsze ze względu na konsystencję, po drugie ma dla mnie jakiś dziwnie sztuczny smak

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #86 dnia: 10 Lut 2014, 21:44:22 »
kielecki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj winiary jest taki jakis sliski, jak nabieram na lyzke, to spierdala Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

wrobelek0403

« Odpowiedź #87 dnia: 10 Lut 2014, 21:46:35 »
idzcie, nie znacie sie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dla mnie kelecki jedzie octem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #88 dnia: 10 Lut 2014, 21:59:10 »
ja kupuję mały winiary omega3
a na pastę z avocado swój przepis dawałam, dla mnie tylko taka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj albo guacamole

szelma

« Odpowiedź #89 dnia: 10 Lut 2014, 22:06:16 »
Majonezu nie jadam (nawet do fryt Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ). Z awokado robię regularnie guacamole, bo uwielbiam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 10 Lut 2014, 22:06:16 »

Kasia

« Odpowiedź #90 dnia: 10 Lut 2014, 22:40:58 »
U mnie od cholery majonezu idzie, tylko winiary Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bardzo dużo go jemy, do kanapek, do jaj, do past, do sosu czosnkowego.
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #91 dnia: 10 Lut 2014, 22:54:51 »
Majonez jadam dwa razy w roku, to jest na Boże Narodzenie i Wielkanoc, w jarzynowej sałatce.
I tylko kielecki. To oczywiste. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 10 Lut 2014, 22:55:26 wysłana przez suegro »
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

mayagaramond

« Odpowiedź #92 dnia: 11 Lut 2014, 00:45:24 »
Majonez się samemu robi!!! Lol Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

callja

« Odpowiedź #93 dnia: 11 Lut 2014, 01:21:18 »
dla mnie kelecki jedzie octem
Dokładnie to odczucie odrzuciło mnie od kieleckiego... Od lat tylko Winiary, przez moment był Hellmans babuni, ale bbbbb krótko.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

calla

« Odpowiedź #94 dnia: 11 Lut 2014, 07:52:26 »
mayagaramond zrobil Ci sie bardzo barwny watek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

goga

« Odpowiedź #95 dnia: 11 Lut 2014, 17:26:01 »
kielecki - bleeeeee

tylko winiary Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ankietę !!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a awokado super jest - nawet bez niczego
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

golinda

« Odpowiedź #96 dnia: 11 Lut 2014, 19:34:56 »
akurat spróbowałam kiedyś kieleckiego, bo wygrał jakieś testy konsumenckie i ludzie rozpisywali się jaki pyszny
ja się z tym zgadzam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

i musztarda kielecka pyyycha!

zuzia

« Odpowiedź #97 dnia: 11 Lut 2014, 19:40:17 »
tylko winiary
wszystkie inne są bleeech

ishka82

« Odpowiedź #98 dnia: 11 Lut 2014, 19:46:32 »
wyłamię się Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj majonezu prawie nie jadam, ale jak już, to najlepsiejszy dla mnie helmans babuni Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj inne zjem, ale bez szału, choć do sałatek wolę kielecki lub winiary, ale do jajek na twardo, czy pasty do pieczywa tylko babuni Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

noelka84

« Odpowiedź #99 dnia: 12 Lut 2014, 08:56:29 »
zrobilam wczoraj pieczone awokado i dzis znowu zrobie bo kolezanka wpada na obiadek.
mi bardzo smakowalo, mezowi tez tylko mowil ze jakies miesko w srodku by mu sie przydalo.
wiec nastepnym razem zrobie mu z krewetkami i mozarella:)
chyba zaczne byc fanka awokado:)
jeszcze chce synkowi zapodac z bananem ciekawe czy zje:)