Awokado w roli glownej

Zaczęty przez mayagaramond, 22 Sty 2014, 11:56:46

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mobka

#100
A ja nie widzę różnicy między winiarami a helmansem. Jem mało i rzadko, ale mi bez różnicy, który z nich i który wariant. Kielecki jadłam wieki temu i smakował octem właśnie. Musze kiedyś znów spróbować.

Dodany tekst: 12 Lut 2014, 15:56:14

A awokado kupiłam raz i mnie nie zachwycilo. Może takie zapiekane, hmmm, ale jak na razie to bomba kaloryczna, wiec nie dla mnie ;)

goga

awokado polecane przy odchudzaniu - własnie ze wzgledu na "dobre' tłuszcze
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

calla

Jesli majonez to tylko Motyl :D
Jem 2-3 razy do roku jak jestem w PL.

A awokado z piekarnika smakuje troszke inaczej jak surowe. Mobka sprobuj.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

salsa

calla powaznie lubisz motyla ? raz tego spróbowałam u tesciowej i smakuje jak papier, kompletnie bez smaku jak dla mnie
motyl to chyba tylko chrzan ma dobry....
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

Cytat: mobka w 12 Lut 2014, 15:55:20A awokado kupiłam raz i mnie nie zachwycilo. Może takie zapiekane, hmmm, ale jak na razie to bomba kaloryczna, wiec nie dla mnie

Swieze awokado smakowalo mi tylko w pld Ameryce, ale zapiekana jest super.

Pisalam juz wczesniej, ze mozna jesc awokado mimo tluszczu, bo to jest zdrowy tluszcz. Oczywiscie pod warunkiem, ze nie dowalimy do niego majonezu albo sera ;)

Ale taki zapieczony tylko z pomidorami i czosnkiem jest bardzo zdrowy.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

calla

Cytat: salsa w 12 Lut 2014, 17:01:49
calla powaznie lubisz motyla ? raz tego spróbowałam u tesciowej i smakuje jak papier, kompletnie bez smaku jak dla mnie
motyl to chyba tylko chrzan ma dobry....

Tak, powaznie.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

golinda

zrobilam guacamole. na kanapki z mozarellą, pycha!

mobka

Ja mam nawet zdrowy ograniczony ;)

justynaaaa2

mobka o właśnie jest tam gdzieś awokado wyszczególnione? chyba nie ma co nie :hmm:

mobka

Nie ma, bo nie można ;) 

justynaaaa2

Cytat: mobka w 12 Lut 2014, 21:53:17
Nie ma, bo nie można ;) 
cholera szkoda ;D
mam w domu 2, może po kawałku zjem i A. coś spróbuję z nim zrobić  :hmm:

mobka

Zawsze można zgrzeszyc. Ja zaliczyłam owsianke dzisiaj na kolację.

justynaaaa2

już 4 dni trwam bez grzechów ;) no dobra poza niedzielnym awokado, bo zapomniałam, że nie mozna, wydawało mi się zdrowe ;)

ddu

a co to za dieta, że awokado i owsianki nie można?

rudasekawf

A to zapiekane awokado to raczej na obiad z dodatkami, na kolację?

calla

rudasekawf raczej na kolacje. Ja do tego zrobilam jeszcze lekka salatke.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

rudasekawf

tak też myślałam, nie wiem ile musiałabym takiego awokado zjeść, żeby najeść się na obiad :D

noelka84

mi te zapiekane nawet syte sie wydawalo jak zjadlam dwie polowki, ale bardziej pasuje jako przystawka czy na kolacje,
ja z mojenezow to tylko winiary, niestety jem codziennie bo musze miec chociaz odrobinke na kazdej kanapce

rudasekawf

Cytat: noelka84 w 13 Lut 2014, 07:47:18ja z mojenezow to tylko winiary, niestety jem codziennie bo musze miec chociaz odrobinke na kazdej kanapce
kiedyś też tak jadłam, teraz majonez w sałatce, lub na jajkach.

mobka

Ddu, redakcyjna.
Justynaaa ja sue trzymałam mocno, do czasu, aż nie osiągnęlam założonego wyniku, teraz w zasadzie ci weekend grzesze na obiad, ale pokutuje na kolację. No prócz wina, bo tego 3 butelki nam przez 2 tygodnie poszły. A tydzień mąż ma urodziny, później Szymon, później ja...

mayagaramond

Moje kuzynki są na diecie ustalonej przez ich trenera (trenują 4/5 razy w Tygodniu) i jedzą awokado.

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mobka

Maya, bo ćwiczą, bo kto inny dietę układał itd. itd....
A i owsianke mogę, ale bez miodu, jak wrzucam owoce, to powinnam dać mniej płatków itd.

mayagaramond

Cytat: mobka w 13 Lut 2014, 09:43:36Maya, bo ćwiczą, bo kto inny dietę układał itd. itd....


racja.

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: mobka w 13 Lut 2014, 08:15:53No prócz wina, bo tego 3 butelki nam przez 2 tygodnie poszły.
to duzo? :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!