OT - Pomozcie

Zaczęty przez calla, 10 Sie 2007, 21:33:00

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

calla

Przepraszam, ze zasmiecam grupe, ale potrzebuje pilnie pomocy. Moze ktoras z Was "chomikuje" gazety "Focus" z tego roku?? Byl tam artykul o niszczeniu tkanek raka w jakiejs klinice w Niemczech. Potrzebuje tych informacji baaardzo pilnie, a gazety niestety wyrzucam na biezaco. Mozecie mi pomoc?? Bede wdzieczna.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

koka

Cytat: "calla"Przepraszam, ze zasmiecam grupe, ale potrzebuje pilnie pomocy. Moze ktoras z Was "chomikuje" gazety "Focus" z tego roku?? Byl tam artykul o niszczeniu tkanek raka w jakiejs klinice w Niemczech. Potrzebuje tych informacji baaardzo pilnie, a gazety niestety wyrzucam na biezaco. Mozecie mi pomoc?? Bede wdzieczna.

Wszystkie artykuly mozesz znalezc na stronach Termedia.pl. albo resmedica.pl, tylko trzeba sie wczesniej zalogowac. Zreszta wystarczy jak wstukasz pare fraz w google. Jakbys miala jakies pytania to zapraszam na maila bo zaraz pewnie zwierzatko nam skasuje watek jako niezwiazany ze slubem:):)

inkageo

A ja się chętnie dowiem w jaki sposób niszczą te komórki! Jak znajdziesz tekst to daj znać :)
Imagine there is no hate

marax

koka ma racje a jak nie to w twojej miejscowosci jest na pewno czytelnia oni maja arcvhiwum

calla

Cytat: "maraxela"koka ma racje a jak nie to w twojej miejscowosci jest na pewno czytelnia oni maja arcvhiwum

Masz racje, tylko, ze ja mieszkam w Niemczech i nie mam dostepu do naszej polskiej biblioteki.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

koziorozec

widzialam kiedys program o niszczeniu komorek rakowych cos
zwiazanego z fotosynteza - nie wiem czy chodzi o ta bardzo nowatorska
metoda - niestety zapomnialam nazwy kliniki - w kazdym razie Niemcy
wschodnie - Leipzig czy Dresno juz nie wiem.

Bardzo dobry osrodek jest tez w Heidelbergu (wiodacy fakultet medycyny),
wklep w google "Uniklinikum Heidelberg" lub "Krebsforschungszentrum"

calla

Cytat: "koziorozec"Bardzo dobry osrodek jest tez w Heidelbergu (wiodacy fakultet medycyny),
wklep w google "Uniklinikum Heidelberg" lub "Krebsforschungszentrum"

Chodzilo mi wlasnie o ta klinike w Heidelbergu. Juz znalazlam i wszystko wiem:-) Ale dziekuje za odpowiedz.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)