wyprzedaże czas start :)

Zaczęty przez damka, 27 Gru 2013, 11:53:29

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

damka byłam w złotych tarasach i w promenadzie innych spodni nie widziałam...
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

kto mi sprawdzi w Zarze jedne spodnie? :pray:
w arkadii i wola parku nie ma...

ktoś będzie gdzieś indziej?

polewam sowicie :beer:

malutenka

Czekam na przecenę sportowych ciuchów w H&M, bo uwielbiam i noszą się dobrze. Wszystko inne mam.

suegro

A ja będę polować na płaszcz i oficerki.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

Cytat: suegro w 01 Sty 2014, 16:36:25
A ja będę polować na płaszcz i oficerki.
Jak cos znajdziesz to daj znać. Tez by mi się przydało, a nie mam jak po sklepach pochodzić.

jestynka

Cytat: golinda w 31 Gru 2013, 19:37:58
kto mi sprawdzi w Zarze jedne spodnie? :pray:
w arkadii i wola parku nie ma...

ktoś będzie gdzieś indziej?

polewam sowicie :beer:

jakie?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

OlaFasola

mobka, widziałam w zarze jak babka na dziale dziecięcym kupowała bardzo ładne oficerki dla siebie. Jeśli masz małą stopę, a chyba tak, to warto sprawdzić.

mobka

Patrzyłam on-line, ale rozmiarów juz nie było.


callja

#59
Zaryzykowałam mały "szoping" pierwszy od wieków (i raczej ostatni na dłuuuugi czas, choć kto wie... trza ciut schudnąć, to se będę od ust odejmowała i na ciuchy przeznaczę ;) ). Mohito w Dominikańskiej zamknięte :zly: wylądowałam w ulubionym AE Woman, wyszłam z cieplutkimi legginsami na polarku i fuksjowym golfem plus dwoma T-shirtami "dziecięcymi" (po 4,5 PLN za sztukę lol ). Z ciekawości wlazłam do Marks & Spencer (nie moja półka cenowa, oj nie) i o dziwo, też plon - śliwkowe rurki w czarny "tapetowy" wzór; a mierzyłam z ciekawości, bo rozmiar "6" to w M&S rzadkość ;) Leżały jak ulał, a że przecenione o 70%, to i wąż w kieszeni jakoś słabo syczał ;) Waham się jeszcze nad zwężanymi, czarnymi spodniami też z M&S, bo cudne są - piękny, mięsisty materiał, efektowny wysmuklający lampasik z matowych cekinków, no cudo, ino w pasie za szerokie mocno, choć to też rozmiar "6". Ale przecenione bbbb mocno, to może warto kupić i zwęzić lekko u krawcowej :knuje: Byle ktoś mi ich sprzed nosa nie świsnął, bo ostatnie w sklepie wisiały.
Nadal chce mi się zajrzeć do Mohito, miałam tam upatrzoną ładną srebrnawą sweterkotunikę, byłaby w sam raz do dziś zakupionych legginsów...
Rozsądku mi trza!! :headbang:
Bo mnie jeszcze licho jakie podkusiło zajrzeć wczoraj na stronę outletową Grey Wolfa i kilka rzeczy podpasowało mi bardzo, bardzo...
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

damka


aniak1211


calla

A ja kupilam sobie czapke :D

I nie byla niestety przeceniona :/
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

callja

No i jednak dotarłam dziś do Mohito - za zachętą P. i w jego towarzystwie!! Małża mi podmieniło na stałe ;) Plon spory (trzy sweterki, w tym dwa dłuższe, tunikowate), i z innowacją kolorystyczną - nigdy nie powiedziałabym, że będę ok wyglądała w odcieniu żółto-limonkowym, a tu zdziwienie in plus!! W każdym razie - jeszcze te jedne portki z M&S, i jestem obkupiona na dłuuuuugo. Ciuchów na lato mam z kolei tyle, że wystarczy jeszcze na kilka sezonów, i sklepy raczej nie będą mnie kusić.

Napad na Grey Wolfa przewiduję tylko w przypadku nagłego dobrobytu finansowego, ale na takowy na razie jakoś się nie zanosi :rotfl:

Aha, info dla wrocławianek - Mohito wyprowadziło się na stałe z Galerii Dominikańskiej, sklep został przeniesiony do Renomy.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

szelma

Zamówiłam kurtkę:
https://static.asadventure.com/productimages/580x580/31B1D10002_7272_04.jpg

Mam nadzieję, że będzie dobra, bo ma wszystkie ważne cechy: 1) nieprzemakalna, 2) ciepła, 3) ma kaptur, 4) podoba mi się ;) (choć to rzecz względna oczywiście). No i przeceniona zacnie :)
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

marax

Cytat: szelma w 05 Sty 2014, 13:25:45
Zamówiłam kurtkę:
https://static.asadventure.com/productimages/580x580/31B1D10002_7272_04.jpg

Mam nadzieję, że będzie dobra, bo ma wszystkie ważne cechy: 1) nieprzemakalna, 2) ciepła, 3) ma kaptur, 4) podoba mi się ;) (choć to rzecz względna oczywiście). No i przeceniona zacnie :)
fajna ile kosztuje ?

szelma

150 euro - przeceniona z 300 euro :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

Justynna


Cytat: callja w 03 Sty 2014, 23:59:09Bo mnie jeszcze licho jakie podkusiło zajrzeć wczoraj na stronę outletową Grey Wolfa i kilka rzeczy podpasowało mi bardzo, bardzo...
Kupiłam sobie z Grey Wolfa sukienkę na Święta :) Ale nie widzę jej na stronie.


mobka


szelma

golinda :D Nie małpuj, maupo ;)
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!


callja

Cytat: Justynna w 05 Sty 2014, 16:41:45
Kupiłam sobie z Grey Wolfa sukienkę na Święta :) Ale nie widzę jej na stronie.
Jeśli to nowa kolekcja, to może jeszcze nie ma jej na stronie??
Ja u nich tylko na outletowe okazje poluję - no, z dwoma wyjątkami (spódnica i sukienka zakupione bezpośrednio w sklepie, i obie wielbione wielce :D ).

Cytat: dragonfly w 05 Sty 2014, 17:55:17
A ja nic nie kupuje bo na 99% nie spedze zimy w klimacie zimowym lol
Tylko pozazdrościć :D Bo ja zimy nie lubię, ale marznąć też nie, no i wyglądać jak upiór Luwru też nie lol
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

dragonfly

Zreszta nawet ta zima w UK to zart jakis..... Chociaz sto razy bardziej wolalabym snieg i mroz niz ten cholerny deszcz.......

golinda