Autor Wątek: muzyczny wątek :)  (Przeczytany 28048 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

yoy

Odp: muzyczny wątek :)
« Odpowiedź #75 dnia: 27 Lut 2014, 19:25:42 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
muza, jak muza, ale czaaaaaaad jakie widoki
noooooo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #76 dnia: 27 Lut 2014, 19:27:05 »
a propos gór, stare ale z luboscią powracam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #77 dnia: 27 Lut 2014, 21:35:08 »
muza, jak muza, ale czaaaaaaad jakie widoki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
nawet nie wlaczylam dzwieku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie zakumalam, ze trzeba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

wrobelek0403

« Odpowiedź #78 dnia: 27 Lut 2014, 22:00:28 »
nawet nie wlaczylam dzwieku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie zakumalam, ze trzeba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

hehehe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

margareta

« Odpowiedź #79 dnia: 28 Lut 2014, 21:30:16 »
a propos gór, stare ale z luboscią powracam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kocham tę piosenkę w połączeniu z tym filmem.
A co do Nangi, to mam nadzieję, że jutro ją chłopaki zdobędą.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 28 Lut 2014, 21:30:16 »

malutenka

« Odpowiedź #80 dnia: 01 Mar 2014, 20:46:00 »
Na koncert tych panów idę w czerwcu, uwielbiam ich, a dyskografię to mam chyba na każdym nośniku grającym.

I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

wrobelek0403

« Odpowiedź #81 dnia: 01 Mar 2014, 21:48:56 »
fajne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #82 dnia: 01 Mar 2014, 22:31:53 »
A co do Nangi, to mam nadzieję, że jutro ją chłopaki zdobędą.
no nie w tym roku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj moze w przyszlym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj szkoda, ale i tak fajnie bylo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #83 dnia: 01 Mar 2014, 23:03:29 »
no nie w tym roku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj moze w przyszlym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj szkoda, ale i tak fajnie bylo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzu, odwrót jest definitywny? rano mi rubin wysyłała info, ze wracają do C3, ale co dalej?

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #84 dnia: 01 Mar 2014, 23:04:42 »
zwierzu, odwrót jest definitywny? rano mi rubin wysyłała info, ze wracają do C3, ale co dalej?
10h temu:

"chłopaki już przy jedynce. Znoszą sprzęt, więc plecaki im ciążą, ale teraz jeszcze długi i przyjemny dupozjazd i będą już pod ABC. a potem już nie długa droga do bazy."

wrobelek0403

« Odpowiedź #85 dnia: 01 Mar 2014, 23:07:35 »
dzieki, no szkoda, szkoda, ale co sie odwlecze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

margareta

« Odpowiedź #86 dnia: 02 Mar 2014, 16:03:18 »
walczą dalej!

szelma

« Odpowiedź #87 dnia: 12 Mar 2014, 10:39:50 »
2 maja idziemy na koncert tych panów - udało mi się cudem zdobyć bilety! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

suegro

« Odpowiedź #88 dnia: 12 Mar 2014, 11:48:41 »
Super, to moja ulubiona piosenka Triggerfinger! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

ddu

« Odpowiedź #89 dnia: 12 Mar 2014, 12:29:13 »
nowe Pustki mi się poodbają

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 12 Mar 2014, 12:29:13 »

jo_miekka

« Odpowiedź #90 dnia: 12 Mar 2014, 12:47:05 »
Super, to moja ulubiona piosenka Triggerfinger! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Tylko że to nie ich Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 12 Mar 2014, 12:53:25
A nowe Pustki bardzo very.
« Ostatnia zmiana: 12 Mar 2014, 12:53:25 wysłana przez jo_miekka »

szelma

« Odpowiedź #91 dnia: 12 Mar 2014, 12:57:54 »
Tylko że to nie ich

Ale ich cover jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

feeling.good

« Odpowiedź #92 dnia: 12 Mar 2014, 13:33:45 »
szelma, super. Lubię tę piosenkę, a w tej wersji jest super! Słyszałam ja kiedyś na parkingu, miałam znaleźć i zapomniałam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Pustek zaraz posłucham. Kojarzą mi się z początkiem mojego związku z M.
« Ostatnia zmiana: 12 Mar 2014, 13:37:16 wysłana przez feeling.good »

ddu

« Odpowiedź #93 dnia: 13 Mar 2014, 20:26:29 »

feeling, uwielbiałam tę piosenkę... ciekawie remiksuje Lykke też Magnetic Man. właśnie przeczytałam, że LL ma koncert w Polsce. ale jeszcze nie wiem, kiedy. mam nadzieję, że nie na open erze, bo LL to też muszę zobaczyć. no muszę i już

za nikim z nim nie przepadam, ale zawsze się cieszę, jak Polacy robią karierę na świecie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i numer przyjemny

Dodany tekst: 13 Mar 2014, 20:31:36
LL na openerze.
łamie mi serce
« Ostatnia zmiana: 13 Mar 2014, 20:31:36 wysłana przez ddu »

wrobelek0403

« Odpowiedź #94 dnia: 15 Mar 2014, 12:38:26 »
jest inka??

boszzzzzz, jakie te programy z wojewódzkim są zenujące Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj trafiłam pare razy i nie dało sie tego słuchac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #95 dnia: 15 Mar 2014, 12:49:01 »
Tylko że to nie ich Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Oł, rilli? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #96 dnia: 15 Mar 2014, 22:19:12 »
jest inka??

boszzzzzz, jakie te programy z wojewódzkim są zenujące Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj trafiłam pare razy i nie dało sie tego słuchac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ja wyłączam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
On w esce rock też taki poziom prezentował?
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

wrobelek0403

« Odpowiedź #97 dnia: 15 Mar 2014, 22:26:15 »
Ja wyłączam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
On w esce rock też taki poziom prezentował?

no wlasnie nie było tak zle, mam wrazenie, ze współrozmówcy (Szulim, Sztur) troche go hamowali, rózne tematy podejmował, np. swego czasu jeszcze z WF dowiedziałam sie o płycie Peszkowej, która mnie zachwyciła.

A teraz głownie żenujące dzwonienie po ludziach, jak za pierwszym razem usyszałam, ze zadzownili do jakiegos ruskiego domu publicznego chcieli w imieniu Kuczka zamowic panienki dla skoczków to oniemiałam z niesmaku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #98 dnia: 15 Mar 2014, 22:36:11 »
Mnie wkurza, że on jednego newsa z pudelka wałkuje 2 godziny, temat który zasługuje na pół zdania.. W kakao powiedzą zdanie, zaśmieją się i idą dalej.. Mnie te wiadomości pudelkowe nie interesują Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malutenka

« Odpowiedź #99 dnia: 24 Mar 2014, 12:09:07 »
Dzisiaj w pracy słucham