Autor Wątek: muzyczny wątek :)  (Przeczytany 34420 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magdalinska

Odp: muzyczny wątek :)
« Odpowiedź #375 dnia: 04 Cze 2018, 08:23:30 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
No i MG 2018 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Podoba mnie się bardzo, mam nadzieję w Żywcu wysłuchać na żywo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Domi dziś słuchała w kółko chyba ponad godzinę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
właczyłam to niedawno i poszłam do kuchni. Nagle słysze rytmiczne pstrykanie włącznikami swiatła. matko jedyna, myslałam ze zawału dostane, wziełam nóz i ide zobaczyc, kto sie włamał i jakos z nim walczyc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ale tak słucham, ze to jakby od lapka ten dzwiek dobiega i sobie przypomniałam, ze przeciez właczyłam piosenke Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #376 dnia: 04 Cze 2018, 21:50:48 »
Niesamowity jest ten kawałek. Zalewski daje czadu. Podsiadło wiadomo... on jest jedyny i niepowtarzalny. Kortez spoko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj moje dzieci już na pamięć znają!
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #377 dnia: 05 Cze 2018, 21:42:44 »
Bardzo podoba mi się tekst tej piosenki. No i Podpisało! Uwielbiam! Taki zdolny chłopak. Lubię nawet jego gościnne  występy u innych. Np. u Julii Pietruchy.
« Ostatnia zmiana: 05 Cze 2018, 21:45:04 wysłana przez Justynna »

ishka82

« Odpowiedź #378 dnia: 06 Cze 2018, 13:54:14 »
Dawid powrócił nie tylko z Męskim Graniem! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #379 dnia: 06 Cze 2018, 14:08:29 »
ishka82, pięknie wrócił!  I z przesłaniem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jusia

« Odpowiedź #380 dnia: 07 Cze 2018, 12:41:56 »
W ostatnim TP jest wywiad z Nosowską m.in.w temacie  współuzależnienia od alkoholu ( to tak w temacie "Ja pas")
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

errata

« Odpowiedź #381 dnia: 27 Cze 2018, 21:17:47 »
O raju wszystkie mojej ostatni hity tutaj są Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Dawid, Kawałek na męskie granie, Nosowska Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A teraz słucham namiętnie tego

jusia

« Odpowiedź #382 dnia: 27 Cze 2018, 22:08:34 »
"Weź nie młodniej ... "😂

Gert88

« Odpowiedź #383 dnia: 06 Lip 2018, 13:06:22 »
Nowa płyta Dawida Podsiadło  bardzo dobra

jusia

« Odpowiedź #384 dnia: 07 Lip 2018, 16:40:43 »

Wygląda jak marax z długimi włosami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jusia

« Odpowiedź #385 dnia: 11 Lip 2018, 21:52:30 »
Komu mam postawić piwo za Bovską ? Jest boska Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj płyta Kaktus jest eksploatowana przeze mnie non stop, nawet w pracy na słuchawkach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niewiemjaka

« Odpowiedź #386 dnia: 11 Lip 2018, 21:56:32 »
Jusia a e dzisz mnie to odrzuca toralnie prz e z  ta xzolowke drugiej szansy czy innego serialu
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

jusia

« Odpowiedź #387 dnia: 11 Lip 2018, 22:36:45 »
Serio? To gdzieś jest w serialu ? Mnie się podoba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

errata

« Odpowiedź #388 dnia: 12 Lip 2018, 22:20:44 »
aktualnie od tego nie moge się oderwać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Jertyt

« Odpowiedź #389 dnia: 23 Lip 2018, 18:31:54 »

wrobelek0403

« Odpowiedź #390 dnia: 05 Paź 2018, 15:18:53 »

Na wspomnienia z liceum mnie naszlo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 05 Paź 2018, 15:19:13 wysłana przez wrobelek0403 »
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

szelma

« Odpowiedź #391 dnia: 05 Paź 2018, 15:20:17 »
wrobelek0403, co Ty - w '83 w liceum byłaś?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

« Odpowiedź #392 dnia: 05 Paź 2018, 15:34:51 »
szelma, hahah Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj sluchalam namietnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A z nimi chodzilismy na wino Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bo to kumple byli Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

margareta

« Odpowiedź #393 dnia: 17 Paź 2018, 15:55:19 »