Autor Wątek: muzyczny wątek :)  (Przeczytany 34164 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ishka82

Odp: muzyczny wątek :)
« Odpowiedź #350 dnia: 12 Kwi 2017, 21:09:36 »
chyba się zakochałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #351 dnia: 12 Kwi 2017, 22:32:49 »
Dawno temu wrzucałam Paolo. Rytuałem jest odsłuchanie New shoes, kiedy nowy obuw przychodzi pocztą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

Justynna

« Odpowiedź #352 dnia: 13 Kwi 2017, 09:15:34 »
chyba się zakochałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
lubię go Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #353 dnia: 25 Paź 2017, 14:53:50 »
Fajne to:
« Ostatnia zmiana: 25 Paź 2017, 14:55:12 wysłana przez Justynna »

yoy

« Odpowiedź #354 dnia: 25 Paź 2017, 18:06:47 »
Ja polecam lucy Rose

I najnowszą jessie ware.  Płytę juz mam. Jest przeboska.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #355 dnia: 12 Lut 2018, 23:19:59 »
świetna podróż w czasie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj może dla niektórych to nie "childhood", ale jednak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

« Ostatnia zmiana: 12 Lut 2018, 23:20:24 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

martullek

« Odpowiedź #356 dnia: 17 Lut 2018, 23:23:02 »
fajowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jestem dzieckiem popkultury - nie znałam dokładnie pięciu z tych piosenek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #357 dnia: 18 Lut 2018, 21:26:19 »
młode chłopaki, a grają jak rockowi wyjadacze! fajny debiut, ciekawe jak sie ich kariera potoczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ddu

« Odpowiedź #358 dnia: 22 Lut 2018, 08:56:01 »
Ishka, moja mama dla tych chłopców nauczyła się obsługiwać YouTube tubie na swoim telefonie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj))) jak przyjadą do Polski, to muszę ją zabrać na koncert. Gdybyś coś słyszała, se tu grają, daj znać!

ishka82

« Odpowiedź #359 dnia: 22 Lut 2018, 16:13:47 »
ddu, ich najbliższa trasa niestety bez koncertu w Polsce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niewiemjaka

« Odpowiedź #360 dnia: 22 Mar 2018, 11:01:42 »
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

niewiemjaka

« Odpowiedź #361 dnia: 22 Mar 2018, 11:38:40 »
no zakochałam sie dzisiaj w Kortezie, wiec macie, trza sluchac wszystko po kolei, ach

cumberland

« Odpowiedź #362 dnia: 22 Mar 2018, 11:48:22 »
niewiemjaka, ja w sobotę będę go słuchać live ☺
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #363 dnia: 22 Mar 2018, 11:56:47 »
niewiemjaka, dopiero dziś?  Ja go kocham od dawna i chętnie posłucham Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niewiemjaka

« Odpowiedź #364 dnia: 22 Mar 2018, 12:00:56 »
tak dopiero dziś Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w sensie dziś się zakochałam, widocznie trafił na dobry grunt, bo wczesniej tak mnie nie trzepneło jak dzis Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i tak tez sprawdzilam juz koncerty

cumberland

« Odpowiedź #365 dnia: 22 Mar 2018, 12:05:10 »
tak dopiero dziś Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w sensie dziś się zakochałam, widocznie trafił na dobry grunt, bo wczesniej tak mnie nie trzepneło jak dzis Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i tak tez sprawdzilam juz koncerty

na ten sobotni, to pod koniec stycznia T. kupował chyba, ponoć bilety rozeszły się w 14 minut Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

« Odpowiedź #366 dnia: 24 Mar 2018, 10:24:04 »
ja go słucham cały czas od czwartku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale on jest fajny! wysłałam M. po plyte Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
sprawdziłam koncerty w okolicy, jest w maju, ale nie ma ani pol biletu

ishka82

« Odpowiedź #367 dnia: 24 Mar 2018, 11:28:34 »
boszz, jaka byłam wkurzona jak w zeszłym roku przegapiłam koncert w mojej okolicy

feeling.good

« Odpowiedź #368 dnia: 24 Mar 2018, 12:00:19 »
a mnie jakoś Kortez zupełnie nie rusza. Wyłączam się ze słuchania po minucie maksymalnie.

ishka82

« Odpowiedź #369 dnia: 03 Cze 2018, 22:08:41 »
nowa Nosowska Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj czego się nie chwyci wychodzi zajebiście...co z tego, że nie mój styl, i tak uwielbiam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mam ciary, a tekst jest doskonały...

ishka82

« Odpowiedź #370 dnia: 03 Cze 2018, 22:10:16 »
No i MG 2018 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Podoba mnie się bardzo, mam nadzieję w Żywcu wysłuchać na żywo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Domi dziś słuchała w kółko chyba ponad godzinę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #371 dnia: 03 Cze 2018, 22:15:14 »
ishka82, nosowską to mi już młody śpiewa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i gestykuluje odpowiednio Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale on jest biedny spaczony muzycznie, na trasie w górach jechał na przemian pieosenkę po kaszubsku, ja pas, kinga, stokrotkę, nieznajomego, eye of the tiger, rolling in the deep w swojej wersji językowej i nieboskłon Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #372 dnia: 03 Cze 2018, 22:39:21 »
zwierzatko_mojej_mamy, Domi też nieco przez mamusię spaczona Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wie mała bestyjka co dobre Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj chociaż czasem gnie się, gdy koleżaneczki Sławomira słuchajo, jednak sama czuje, że to nie to Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i nawet jak sama wybiera co innego niż ja, to jednak zazwyczaj jest to coś na przyzwoitym poziomie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ostatnio w jej repertuarze króluje Poczatek z MG, inne hymny też, do tego Bovska, Wiosna Organka, dziś delektowała się Zalewskim, nie zapominajmy o Lao Che itd., itp. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nosowskiej chyba żem jej jeszcze nie puszczała...trzeba nadrobić to przeoczenie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #373 dnia: 03 Cze 2018, 22:41:04 »
ishka82, ja drę mordę, jak tylko zaczyna nucić dowolne zakopane, nie ma takiej opcji Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #374 dnia: 03 Cze 2018, 23:07:22 »
zwierzatko_mojej_mamy, ja nie pozwalam w domu, jak musi coś lepszego, ale czego sama nie lubię to ma słuchawki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale np. dziś na urodzinach w sali zabaw sama z niesmakiem powiedziała, że był puszczany ten Sławomir i że dziewczyny lubią...a jej wpada w ucho czasem coś takiego, ale sama szybko wraca w fajniejsze rewiry muzyczne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja nie chce być jak gestapo w tym temacie, bo sama byłam mocno edukowana muzycznie przez brata i lata długie nie umiałam powiedzieć co mi się podoba, zawsze myslałam o muzyce przez pryzmat tego, czy bratu podejdzie...to nie było fajne, a jednak z tego chłamu discozpolowego dzieci zazwyczaj pieknie same wyrastają, jesli tylko w domu słucha się czego innego