Świąteczne prezenty 2013

Zaczęty przez brawurka, 20 Lis 2013, 13:31:22

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

ddu jeszcze polubisz ;) ostatnio przezylam klotnie stulecia o wyzszosci piekarnika nad maszyna i powiem szczerze, ze argumenty strony maszynowej do mnie trafiaja - wsypujesz, wlaczasz i masz w dupie ;) ona pomiesza, poczeka, az wyrosnie, pomiesza, poczeka, pomiesza, upiecze - a Ty mozesz w tym czasie inne rzeczy robic, ktore normalnie musialabys lapa wyrabiac, odstawiac, czekac, przypominac sobie itd ;) mowily to osoby rozsadne, ktore czasami korzystaja do wypieku z piekarnika, jak maja czas ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ddu

ziwerz, ale ty wiesz, że chodzi o co innego

zwierzatko_mojej_mamy

ddu no wiem wiem, ale pisze, bo mi sie przypomnialo, bo ostatnio byla ta rozmowa ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

natka

ja tam szał pieczenia w maszynie mam za sobą, tzn chciałabym piec w niej chleb ale jakoś nei mogę sie za to zabrać a gotowe mieszanki mi nie odpowiadają. Za to kocham jej program do wyrabiania drożdzowego :) wychodzi boskie, nawet się zastanawiam czy nie sprezentować jej teściowej- będą w przyszłym tygodniu w lidlu

ddu

#79
Cytat: natka w 03 Gru 2013, 11:33:57będą w przyszłym tygodniu w lidlu
ooo, ciekawe, za ile ;)
już znalazłam i wysłałam

golinda

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 03 Gru 2013, 11:06:33ostatnio przezylam klotnie stulecia o wyzszosci piekarnika nad maszyna i powiem szczerze, ze argumenty strony maszynowej do mnie trafiaja - wsypujesz, wlaczasz i masz w dupie wink ona pomiesza, poczeka, az wyrosnie, pomiesza, poczeka, pomiesza, upiecze

tak, maszyna jest super, np. do dżemów, konfitur, ciasta na pizzę
ale chleb wolę kupić ;)

salsa

#81
Cytat: wrobelek0403 w 02 Gru 2013, 21:57:00
o, wlasnie, ja chce carcassonne,ale nie wiem od kogo zamowic, bo juz wszystkim napisałam co chce :D moze zmienie zamowienie :D
gra jest super, zrezygnuj z jakiegos prezentu lol

Dodany tekst: 03 Gru 2013, 18:00:11

a jaką maszyne macie/polecacie? kurde jak ona jest taka wszystkorobiąca to moze nnbym tescowej kupiła....
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

konwalia

Pomoże ktoś, co dla teściów mojej sis?

malutenka

jedna siostra - futerał na kindla i kupon na ebooki
druga siostra - torebka
tata - książka, coś o XX - leciu międzywojennym
mama - nie mam pomysłu. Pachnidła ma, kosmetyki dostaje tak bez okazji, nie wiem jeszcze.

didi_loczek

konwalia ciężko coś doradzić  :hmm: Może jakiś komplet do wina (ładny otwieracz, korek, termometr, podstawkę pod butelkę) i do tego dobre wino?

rudasekawf

#85
Cytat: konwalia w 03 Gru 2013, 19:05:05Pomoże ktoś, co dla teściów mojej sis?
tak jak didi pisze super pomysł, w zeszłym roku dostali moi teście w pięknym pudełku z grawerem.



Dodany tekst: 03 Gru 2013, 22:07:02

Siostrze kupiłam biwuar, przyda się jej na studia

errata

Cytat: konwalia w 03 Gru 2013, 19:05:05
Pomoże ktoś, co dla teściów mojej sis?

sama nie wiem… może jakąś książkę-album? pościel? może siostra coś doradzi?


my w maszynie do chleba pieczemy chleb z zakwasu ;D

feeling.good

Dziewczyny, mam do sprzedania wodę toaletową Giorgio Armani Acqua Di Gio Men 200 ml - nowa, zafoliowana. Może ktoś potrzebuje na prezent :D

http://merlin.pl/Giorgio-Armani-Acqua-Di-Gio-Men-Eau-de-Toilette-spray/hb/product/219,972809.html

jusia

My wczoraj zrobiliśmy losowanie,będzie nas 7 osób dorosłych na Wigilii i każdy ma kupić tylko jeden prezent,uff:) do tego drobiazgi dla ciotek i babci,prezent dla Lenuta,dla Frana głowi się M.,a sobie kupiliśmy tablet,chcę się z tym wyrobić do przyszłej niedzieli
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

suegro

#89
My już prawie wszystko kupiliśmy albo wybraliśmy.

Został tylko prezent dla bratanicy D. i dla jego brata.


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Dodany tekst: 08 Gru 2013, 13:53:54

Cytat: suegro w 08 Gru 2013, 13:52:20
My już prawie wszystko kupiliśmy albo wybraliśmy.

Został tylko prezent dla bratanicy D (sześciolatki). i dla jego brata.


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: salsa w 03 Gru 2013, 17:57:12a jaką maszyne macie/polecacie? kurde jak ona jest taka wszystkorobiąca to moze nnbym tescowej kupiła....

ja mam taką:

http://www.skapiec.pl/site/cat/363/comp/1031193#gallery


wrobelek0403

przyszedł szal, jest piekny :D

ale to własciwie szaliczek, taki cieniutki, zwiewny, jakos wydawało mi sie ze bedzie wiekszy. chyba chce dokupic cos do tego prezentu cioci, tylko co :knuje:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zosia2007


wrobelek0403

zosia, no wlasnie tak pomyslałam o broszce :highfive:

albo zestaw pachących olejków do kąpieli :knuje:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

ja kupiłam dziadkom parasol ogrodowy na lato, taki 3 m srednicy. Na pewno się ucieszą bo ten co mają juz cały się poniszczył.

Braciom (koszykarze) kupiłam spodenki Nike dwustronne :) http://sklepkoszykarza.pl/?md=products&id_p=24577&name=spodenki-nike-league-reversible-short&

Jeszcze tacie i mamie musze coś wymymslic..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



wrobelek0403

ej, no nie kupie ciotce parasola do ogrodu :D

dla mnie poprosze pomysły :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zosia2007

ja już swój dałam :D
ale te olejki też fajne, jeśli używa