Autor Wątek: Świąteczne prezenty 2013  (Przeczytany 26931 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szelma

Odp: Świąteczne prezenty 2013
« Odpowiedź #150 dnia: 06 Sty 2014, 08:31:59 »
Jakieś podsumowanie, kto co dostał? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
U mnie: kalendarz z rysunkami Magdy Danaj, legginsy z rozkładem jazdy autobusów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj , najbardziej wkurzające drewniane klocki na świecie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj , dwie płyty Gemmy Ray, książka Ćwirleja, silikonowe foremki do lodu w kształcie klocków lego i ludzików lego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj , Lego Architecture - Big Ben. Wszystkie absolutnie boskie - oprócz tych cholernych klocków, które doprowadziły wszystkich do szewskiej pasji Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

golinda

« Odpowiedź #151 dnia: 06 Sty 2014, 10:35:37 »
ja chyba pisałam... a może nie?
dostałam torebkę, portfel, wagę elektroniczną, kolczyki, zdjęcie rodzinne w ramie i kooopeeertę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #152 dnia: 06 Sty 2014, 11:53:51 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
silikonowe foremki do lodu w kształcie klocków lego i ludzików lego
a ja dostalam lego c3p0 z ledowymi latarami w nogach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj how cool is that?? :>

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

szelma

« Odpowiedź #153 dnia: 06 Sty 2014, 11:57:52 »
Oł je Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #154 dnia: 06 Sty 2014, 12:01:52 »
zwierzatko_mojej_mamy i do czego to jest?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Mikołaj przyniósł mi kozaki, sukienkę, piękne stare kolczyki i łańcuszek. I jeszcze balsam do ciała.

I na jeszcze jeden prezent czekam.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #154 dnia: 06 Sty 2014, 12:01:52 »

szelma

« Odpowiedź #155 dnia: 06 Sty 2014, 12:02:38 »
No breloczki do kluczy to są - widać przecież na pudełku. Z latarkami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #156 dnia: 06 Sty 2014, 12:04:46 »
szelma aha, to nie widziałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #157 dnia: 06 Sty 2014, 12:18:46 »
też miałam pytać co to i po co Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

foszek

« Odpowiedź #158 dnia: 06 Sty 2014, 13:12:30 »
Ja dostalam stoper do bransoletki pandory, perfumy hugo boss, bluze z kapturem z s olivera i trylogie 50 twarzy greya Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rudasekawf

« Odpowiedź #159 dnia: 06 Sty 2014, 15:44:26 »
Ja dostałam bezprzewodowy głośnik na bluetooth Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mega super do prowadzenia aerobiku, obraz LA, łańcuszek, perfumy i pieniądze.

mobka

« Odpowiedź #160 dnia: 06 Sty 2014, 16:57:19 »
Książkę z Lidla, drapaczkę z rękawica, przepisnik, tusz do rzęs Chanel le volume, kremy do twarzy revitacell, dzbanek do filtrowania wody.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nionczka

« Odpowiedź #161 dnia: 06 Sty 2014, 17:51:06 »
A ja nic. Lampe miesiac przed

wrobelek0403

« Odpowiedź #162 dnia: 06 Sty 2014, 17:57:11 »
Carcassonne, nowego Wiedzmina, jeszcze jedną ksiązke "Tysiac jesieni Jakuba de Zoeta",rekawiczki w kolorze śliwki, płyte Zimowe Piosenki Krajewskiego i Piasecznego (myslałam, ze nietrafione, ale jednak fajnie sie słucha Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ) łancuszek z zawieszką, kaledarz "Simon's Cat" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

konwalia

« Odpowiedź #163 dnia: 06 Sty 2014, 17:58:12 »
Szalik i nauszniki, bransoletkę z lillou z aniolkiem

goga

« Odpowiedź #164 dnia: 06 Sty 2014, 18:11:50 »
spodnie granatowe, białą i beżowa bluzkę, dwie torebki, książki Pilipiuka, baleriny, komplet do sypialni - 2 poduszki, 2 kołdry i pościel i kupon do Mohito
« Ostatnia zmiana: 06 Sty 2014, 18:12:20 wysłana przez goga »
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #164 dnia: 06 Sty 2014, 18:11:50 »

ddu

« Odpowiedź #165 dnia: 06 Sty 2014, 20:44:28 »
Ja też kalendarz z kotem simona ! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
łańcuszek, książki, grę Tokaido, sukienkę, kupon do Douglasa...

sputnik

« Odpowiedź #166 dnia: 06 Sty 2014, 23:04:51 »
najbardziej wkurzające drewniane klocki na świecie
jakie? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ja dostałam książkę z przepisami MammaMia, przepisy brzmią super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Broszkę z babuszkami (takimi ruskimi), wymarzyłam sobie rok temu, jakoś Tomek znalazł teraz i ją mam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
2 pary kolczyków od mamy (trafione), super sweter od taty.
Okropny szalik od brata Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

Kasia

« Odpowiedź #167 dnia: 07 Sty 2014, 08:28:56 »
ja dostałam marynarkę (sama wybierałam więc trafiony prezent)
kosmetyki kolorowe
piżamę, za dużą ale na teraz się taka luźna przyda
kartę podarunkową do RE
i bombki na choinkę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj (wózek, walizka i domek)
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

iksa_nl

« Odpowiedź #168 dnia: 07 Sty 2014, 10:40:45 »
dwa kupilam sobie sama w imieniu Mikolaja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bluzka czerwona i sukiena wzorzysta z Tatuum (nawet bym na nie nie spojrzala, maja dobrych sprzedawcow Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )
okazalo sie, ze Mikolaj robi zakupy w Lidlu bo dostalam ksiazke kucharska i torebke (ta Wittchen'a)
elektryczna szczoteczke do zebow
plyta Daft Punk'ow
opakowanie kasztankow i dwa opakowania Raffaello... mniam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zaluje, ze nie pojawila sie zadna ksiazka do czytania (kucharskie tylko ogladam)
« Ostatnia zmiana: 07 Sty 2014, 10:41:11 wysłana przez iksa_nl »

szelma

« Odpowiedź #169 dnia: 07 Sty 2014, 10:47:03 »
jakie?

Coś w tym stylu:

Najpierw musisz to rozłożyć, a potem złożyć. W pudełku były 4 - wszystkie rozłożyliśmy w końcu, 3 złożyliśmy, 4. za cholerę nie idzie złożyć - nawet z filmikiem z netu, bo jak nic trzeba by mieć z 1000 rąk, żeby te klocki wszystkie trzymać równocześnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rubin04

« Odpowiedź #170 dnia: 07 Sty 2014, 11:04:21 »
Szelma, mam takie rozłożone gówno w domu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj brat chyba dostał a dzieciaki mi zatargaly do domu. Popatrze dzis w necie na filmiki i spróbuje zlozyc.

aniak1211

« Odpowiedź #171 dnia: 07 Sty 2014, 11:16:54 »
A ja nic. Lampe miesiac przed
Ja tez nic,
jako prezent mamy nowa lodowke;D
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

iksa_nl

« Odpowiedź #172 dnia: 07 Sty 2014, 11:18:03 »
ja bym chetnie sprobowala Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

didi_loczek

« Odpowiedź #173 dnia: 07 Sty 2014, 11:28:43 »
Garnek żeliwny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj,
książki (MojeWypieki, najnowszy Krajewski, 2 ostatnie Chmielewskiej)
2 bluzki (jedna w "kurzą stopkę", miały być rękawiczki ale nie było Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )
i jako dodatkowy bonus od kumpla: pałeczki i wachlarz z drzewa sandałowego z Chin