Świąteczne prezenty 2013

Zaczęty przez brawurka, 20 Lis 2013, 13:31:22

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

no wanne w kazdym razie ma :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

ja kupiłam tę z Ikei.
tesciowa mówi ze zgubili paragon. Mam to gdzies, najwyżej bedą dwie.
Najwyzej ta od nich bedzie na ogród na lato, przeżyje ile przeżyje..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


rubin04

no u nas niestety garnki sa chwilowo niedostepne
ale licze na to, że przed świetami rzuca jeszcze na sklep..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wis

Rodzice - 12 kieliszków do wina z Krosna, bilety do Teatru Śląskiego na Mayday 2
M - zestaw pad do PS3 + Gran Turismo 6
Siostra - woda toaletowa
Rodzice M - myślimy na razie nad prezentem :)

szelma

U mnie w tym roku tak:
Siostra - koszulka do biegania z długim rękawem, krem do twarzy z La Roche-Posay
Mama - bluza do biegania, puzzle x2
Tata - notes do zapisywania przeczytanych książek, koszulka do kibicowania Belgii w Mistrzostwach Świata :D
Babcie - masła do ciała z Body Shopu
Mąż - zegarek i kaszkiet
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

didi_loczek

Cytat: szelma w 13 Gru 2013, 10:15:47koszulka do kibicowania Belgii w Mistrzostwach Świata

Mój P. powiedział, że też będzie kibicował Belgii :D.

szelma

Go Rode Duivels! :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Niech sobie koszulkę kupie :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

magdalinska

ma ktos ksiązkę moje wypieki i desery? warto? mysle zeby kupić mamie pod choinke. Ale cos Ewy Wachowicz, często gotuje z jej przepisów  :hmm:

wrobelek0403

magdalinska, ksiazki nie mam, ale namietnie pieke przepisy z bloga :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Warto, ja kupiłam dla sis, niani i siebie

magdalinska


mobka

Ja wcześnie pisałam, że warto. Kupiłam tesciowej. I sama też chcę, miał Mikołaj przynieść, ale chyba niegrzeczna byłam...

magdalinska


goga

chyba wymysliłam prezent dla męża - grill elektryczny
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

ddu

wymyśliłam "sarenkę" (moja córka zażyczyła sobie sarenkę, kt. pływa, trąbkę i hulajnogę, chciałam choć coś z tej listy, na barbie syrenę się nie zgadzam, fajnej trąbki nie mogę znaleźć, a hulajnoga teraz ni wchodzi w grę) - bedzie duplo syrenka, powinna przejść, cieszę się niezmiernie!

teraz "tylko" gra dla siostrzenicy, coś niedrogiego dla 10 letniego kuzyna i nastoletniej kuzynki, dvd Miłość dla brata, coś dla drugiego i drugie coś dla siostry (mam dla nich książki, ale może jeszcze "coś"), coś dla przyjaciela geja, coś dla przyjaciela podróżnika, małe coś dla jednej przyjaciółki, dla mamy szal, coś dla wspólnika , książka dla przyjaciółki feministki leży odłożona, więc tylko odebrać....
aaaaaa

wrobelek0403

ddu, o matko :padam: ja bym oszalała :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

ja też zaraz oszaleję
naprawdę nie mam sił chodzić po galeriach, po mieście, nie mam sił, tracę oddech , boli mnie brzuch...
co mogłam, zamówiłam przez  net, ale wszystkiego się nie da

wrobelek0403

to moze odpusc? masz porządne usprawiedliwienie, zastanow sie komu na pewno trzeba kupic prezent, a komu wysłac smsa, ze w tym roku prosisz o nie branie Cie pod uwage przy prezentach, gdy z uwagi na stan zdrowia nie jestes w stanie zrewanzowac sie tym samym. 
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

jeśli nie znajdę dla koleżanek i kolegów, na pewno mi wybaczą, ale mamie chcę koniecznie kupić
byłyśmy razem w galerii i ją jeden szal zachwycił, ale jej było żal kasy , więc chcę tam pojechać, jak przy okazji na coś trafię, będę miała siły, połażę. a jak nie, to się wytłumaczę tak, jak mówisz

wrobelek0403

no dla mamy to wiadomo, ale nie łaz za duzo, kup szal i wracaj odpoczywac. :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

ddu kup sesje foto u mnie, nie nachodzisz sie lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ddu

zwierz, no ale komu dam te zdjęcia? :D
mnie nikt nie chce oglądać
no przecież kuzynom nie dam, mama też by się nie ucieszyła
to ewentualnie tylko dla mnie
ja myślę o tym, ale teraz mam tak mało czasu nawet na myślenie, a co dopiero na fotografowanie...

zwierzatko_mojej_mamy

ddu bon na sesje ;) ich foty beda ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ddu

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 17 Gru 2013, 14:33:37
ddu bon na sesje ;) ich foty beda ;)

aaaaa, no to też słaby interes dla mnie, bo podobnie - mama na pewno niezainteresowana, a reszcie to ja chcę TANIE prezenty zrobić, a z benzyną z krakowa do wyrzyska czy londynu to średnio :D