Świąteczne prezenty 2013

Zaczęty przez brawurka, 20 Lis 2013, 13:31:22

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

brawurka

Jakie macie pomysły w tym roku? Ja totalnie nie wiem co dać mamie, może znajdę inspirację

szelma

U mnie wszystkie pomysły już zrealizowane :D Cała rodzina biega, więc prezenty biegowe przeważają. Dla męża zegarek. Z innych - notes Moleskin do zapisywania przeczytanych książek dla taty, puzzle dla mamy, krem do twarzy dla siostry, świąteczne (w sensie świątecznej serii w Rituals) masła do ciała dla babć.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!


szelma

- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

ja bym sobie zamowiła karabinek i kubek asekuracyjny, ale rodzice padną trupem lol nie bede im tego robic :D



Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

nie mam pomysłów, ale chcę wszystko w necie kupić
tym bardziej, że mam czas do 16.12

rudasekawf

Dzisiaj wpadłam na pomysł części prezentu dla rodziców :)

Ręczny drewniany młynek do kawy :D i jakaś super kawa :) (rodzice zawsze twierdzą, że smaku takiej kawy jak kiedyś z ręcznego młynka to już nie ma :D )

rilla

ja w tym roku szaleje, dzisiaj w silesii kupiłam sporo prezentów, część już przyszła kurierem, zostały mi małe rzeczy. Szkoda, bo ja lubię kupować upominki i chyba nic mi na grudzień nie zostanie...

rudasekawf

Cytat: rilla w 22 Lis 2013, 14:21:55w silesii kupiłam
oj do silesi to kijem mnie gonić trzeba :) ale muszę kiedyś do intersportu podjechać po nowe halówki :knuje:


rilla

rudasekawf rano nie jest tam tak źle:D Mój Michał całe dzisiejsze wyjście przespał w chuście:)

rudasekawf

Cytat: rilla w 22 Lis 2013, 14:41:22rudasekawf rano nie jest tam tak źle:D
nie ma źle to fakt, tylko ja po prostu zakupów nie lubię :)

mobka

Jak ktos jeszcze nie ma prezentów, to polecam: http://www.empik.com/moje-wypieki-i-desery-swiatkowska-dorota,p1080604083,ksiazka-p Kupiłam teściowej i sama chcę od Mikołaja. Niby jest blog, ale ja wolę książkę ;D

rudasekawf

Nooo dwa kolejne kupione.

Dla T. dwustronne :P spodenki koszykarskie ze Spaldinga, ale się będzie cieszył.

Dla dziadka siatkarza książka 85 lat siatkówki na Śląsku :)

golinda

Cytat: mobka w 22 Lis 2013, 21:24:20Jak ktos jeszcze nie ma prezentów, to polecam: http://www.empik.com/moje-wypieki-i-desery-swiatkowska-dorota,p1080604083,ksiazka-p Kupiłam teściowej

łaaaaa, już widzę minę mojej teściowej jakby to dostała lol :D lol

rudasekawf

#14
Cytat: golinda w 23 Lis 2013, 11:58:07łaaaaa, już widzę minę mojej teściowej jakby to dostała
i mojej, która kuchnię omija szerokim łukiem i przypala wodę :D

Dodany tekst: 23 Lis 2013, 16:59:20

Młynki do kawy kupione,

Sobie też zrobiłam "prezent" :P stojak na przyprawy z 20 słoiczkami :) ze stali nierdzewnej jupi

callja

U nas w tym roku prezentów zero - nic nikomu nie kupimy, sobie też. Kasy brak totalnie. Prezent na kredyt mamy na najbliższe 30 lat, wystarczy z naddatkiem lol
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

mika21

Z książek to chyba jakiś reportaż wybiorę albo może coś Cejrowskiego to dla taty. Mama pała się medycyną naturalną, może więc coś o ziołach? ewentualnie może jakiś bon podarunkowy?
W zemście i w miłości ko­bieta jest większym bar­barzyńcą niż mężczyzna.

rudasekawf

Dla kuzyna i jego narzeczonej kupiłam piękną narzutą na łóżko :)

golinda

no dobra, mama chce zegarek, mąż chyba kask na narty (z nim zawsze najtrudniej)

mobka



tiliam

My w tym roku w ramach prezentu kupujemy sobie z mężem cyfrówkę. I tyle ;)
Mam więc męża z głowy ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: tiliam w 26 Lis 2013, 14:51:37kupujemy sobie z mężem cyfrówkę

to znowu chce, ale nie wiem czy w tym roku nie przekroczyłam już budżetu ;)

wrobelek0403

popatrzcie na westwings.pl :D

wlasnie kupiłam tam siostrze plakat na blasze :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

#24
Cytat: wrobelek0403 w 26 Lis 2013, 15:32:59wlasnie kupiłam tam siostrze plakat na blasze
ale jak ja robilam foto na drewnie to pytalyscie "po co?" ;P
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl