Autor Wątek: Świąteczne prezenty 2013  (Przeczytany 26481 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

brawurka

Świąteczne prezenty 2013
« dnia: 20 Lis 2013, 13:31:22 »
Jakie macie pomysły w tym roku? Ja totalnie nie wiem co dać mamie, może znajdę inspirację
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

Odp: Świąteczne prezenty 2013
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Lis 2013, 13:40:35 »
U mnie wszystkie pomysły już zrealizowane Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Cała rodzina biega, więc prezenty biegowe przeważają. Dla męża zegarek. Z innych - notes Moleskin do zapisywania przeczytanych książek dla taty, puzzle dla mamy, krem do twarzy dla siostry, świąteczne (w sensie świątecznej serii w Rituals) masła do ciała dla babć.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

OlaFasola

« Odpowiedź #2 dnia: 20 Lis 2013, 13:41:55 »
Moje typy książkowe:

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #3 dnia: 20 Lis 2013, 13:43:17 »
A sama mam nadzieję, że dostanę tę książkę:
i skarpety kompresyjne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #4 dnia: 20 Lis 2013, 13:50:16 »
ja bym sobie zamowiła karabinek i kubek asekuracyjny, ale rodzice padną trupem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie bede im tego robic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 20 Lis 2013, 13:50:16 »

golinda

« Odpowiedź #5 dnia: 20 Lis 2013, 16:57:23 »
nie mam pomysłów, ale chcę wszystko w necie kupić
tym bardziej, że mam czas do 16.12
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rudasekawf

« Odpowiedź #6 dnia: 22 Lis 2013, 13:51:20 »
Dzisiaj wpadłam na pomysł części prezentu dla rodziców Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ręczny drewniany młynek do kawy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i jakaś super kawa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj (rodzice zawsze twierdzą, że smaku takiej kawy jak kiedyś z ręcznego młynka to już nie ma Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )

rilla

« Odpowiedź #7 dnia: 22 Lis 2013, 14:21:55 »
ja w tym roku szaleje, dzisiaj w silesii kupiłam sporo prezentów, część już przyszła kurierem, zostały mi małe rzeczy. Szkoda, bo ja lubię kupować upominki i chyba nic mi na grudzień nie zostanie...

rudasekawf

« Odpowiedź #8 dnia: 22 Lis 2013, 14:37:31 »
w silesii kupiłam
oj do silesi to kijem mnie gonić trzeba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale muszę kiedyś do intersportu podjechać po nowe halówki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rilla

« Odpowiedź #9 dnia: 22 Lis 2013, 14:41:22 »
rudasekawf rano nie jest tam tak źle:D Mój Michał całe dzisiejsze wyjście przespał w chuście:)

rudasekawf

« Odpowiedź #10 dnia: 22 Lis 2013, 14:53:32 »
rudasekawf rano nie jest tam tak źle:D
nie ma źle to fakt, tylko ja po prostu zakupów nie lubię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka

« Odpowiedź #11 dnia: 22 Lis 2013, 21:24:20 »
Jak ktos jeszcze nie ma prezentów, to polecam: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Kupiłam teściowej i sama chcę od Mikołaja. Niby jest blog, ale ja wolę książkę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rudasekawf

« Odpowiedź #12 dnia: 23 Lis 2013, 11:39:29 »
Nooo dwa kolejne kupione.

Dla T. dwustronne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj spodenki koszykarskie ze Spaldinga, ale się będzie cieszył.

Dla dziadka siatkarza książka 85 lat siatkówki na Śląsku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #13 dnia: 23 Lis 2013, 11:58:07 »
Jak ktos jeszcze nie ma prezentów, to polecam: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Kupiłam teściowej

łaaaaa, już widzę minę mojej teściowej jakby to dostała Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rudasekawf

« Odpowiedź #14 dnia: 23 Lis 2013, 12:13:38 »
łaaaaa, już widzę minę mojej teściowej jakby to dostała
i mojej, która kuchnię omija szerokim łukiem i przypala wodę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 23 Lis 2013, 16:59:20
Młynki do kawy kupione,

Sobie też zrobiłam "prezent" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj stojak na przyprawy z 20 słoiczkami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ze stali nierdzewnej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 23 Lis 2013, 16:59:20 wysłana przez rudasekawf »

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 23 Lis 2013, 12:13:38 »

doda

« Odpowiedź #15 dnia: 23 Lis 2013, 18:16:49 »
a ja mine mojej mamy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

« Odpowiedź #16 dnia: 23 Lis 2013, 19:21:41 »
U nas w tym roku prezentów zero - nic nikomu nie kupimy, sobie też. Kasy brak totalnie. Prezent na kredyt mamy na najbliższe 30 lat, wystarczy z naddatkiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

mika21

« Odpowiedź #17 dnia: 26 Lis 2013, 08:02:09 »
Z książek to chyba jakiś reportaż wybiorę albo może coś Cejrowskiego to dla taty. Mama pała się medycyną naturalną, może więc coś o ziołach? ewentualnie może jakiś bon podarunkowy?
W zemście i w miłości ko­bieta jest większym bar­barzyńcą niż mężczyzna.

rudasekawf

« Odpowiedź #18 dnia: 26 Lis 2013, 13:03:05 »
Dla kuzyna i jego narzeczonej kupiłam piękną narzutą na łóżko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #19 dnia: 26 Lis 2013, 13:03:53 »
no dobra, mama chce zegarek, mąż chyba kask na narty (z nim zawsze najtrudniej)

mobka

« Odpowiedź #20 dnia: 26 Lis 2013, 14:23:22 »
Moj maz nic nei chce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ech Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rudasekawf

« Odpowiedź #21 dnia: 26 Lis 2013, 14:24:53 »
Moj maz nic nei chce
Jak mojego zapytasz to też nigdy niczego nie chce.

tiliam

« Odpowiedź #22 dnia: 26 Lis 2013, 14:51:37 »
My w tym roku w ramach prezentu kupujemy sobie z mężem cyfrówkę. I tyle Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Mam więc męża z głowy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #23 dnia: 26 Lis 2013, 15:16:39 »
kupujemy sobie z mężem cyfrówkę

to znowu chce, ale nie wiem czy w tym roku nie przekroczyłam już budżetu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #24 dnia: 26 Lis 2013, 15:32:59 »
popatrzcie na westwings.pl Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wlasnie kupiłam tam siostrze plakat na blasze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj