Autor Wątek: Dobra muzyka...  (Przeczytany 21450 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

emcia

Odp: Dobra muzyka...
« Odpowiedź #75 dnia: 14 Lut 2009, 17:43:22 »
męczę to jak mi źle
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #76 dnia: 14 Lut 2009, 18:13:44 »
emcia wrzcalam kiedys panikaroli na plotach smutasy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj co sie bedziesz do jednej ograniczac ;P a angel to wrecz radosny jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

salsa

« Odpowiedź #77 dnia: 14 Lut 2009, 23:18:57 »
my dzis w aucie słuchalismy pink Floyd potem MArii Peszek a na koniec najnowszej Kaski Nosowskiej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #78 dnia: 16 Lut 2009, 22:48:17 »
emcia wrzcalam kiedys panikaroli na plotach smutasy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj co sie bedziesz do jednej ograniczac ;P a angel to wrecz radosny jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

własnie pamiętam, ze gdzies stadko takie było
może znajdę

Dodany tekst: 16 Lut 2009, 22:48:35
a angel to mnie smuci

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
« Odpowiedź #79 dnia: 17 Lut 2009, 21:45:10 »
A ja stara metalowa slucham ostatnio takich spokojnosci Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I bylam w ostatni czwartek na koncercie naweti bylo zaaaaaajebiscie, lepiej jeszcze niz na plycie!
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth…

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 17 Lut 2009, 21:45:10 »

dorcia

« Odpowiedź #80 dnia: 15 Lut 2010, 00:29:36 »
stałam się ostatnio wieeelką-wielbicielką gaby kulki, nawet dziś z okazji same-wiecie-jakiej dostałam ostatnią płytę z kuczem i nie mogę się od niej oderwać. baaaardzo polecam, a może gaba ma już jakieś ukryte fanki na strefie?

claridad

« Odpowiedź #81 dnia: 15 Lut 2010, 00:38:46 »
Ja jestem fanka Gaby! ja, ja, ja! wybierz mnie! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ja sie w niej zakochalam po plycie z wierszami herberta. A nowa plytke dostalam od meza i tez slucham Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Chociaz dzisiaj u mnie co innego: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale ja lubie takie "swojskie klimaty" ;)tylko malo depresyjne wiec do klubu zwierzatka i jo_miekka nie mam co startowac  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 15 Lut 2010, 00:39:15 wysłana przez claridad »
zawsze coś, zawsze coś...

dorcia

« Odpowiedź #82 dnia: 15 Lut 2010, 01:09:44 »
ha! to już jest nas dwie! ktoś jeszcze?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
dziś w Katowicach był koncert z orkiestrą symfoniczną, połączenie niesamowite.piękne brzmienia, choć samej gabie niewiele potrzeba, żeby było pięknie..
a co do gogola, już mi się podoba, prześledzę go na bank  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj choć nie wiem czy nie wsadziłabym go też do działu " na wesoło"  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no przecież leję po nogach!!!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj (...przepraszam za kolokwializm Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj)

nionczka

« Odpowiedź #83 dnia: 31 Maj 2010, 12:03:16 »
Polecam plyte Stacy Kent Racone-moi. Jazzujace wersje fracuskiej klasyki i arcypoprawna wymowa w jankeskim wykonaniu :-)

suegro

« Odpowiedź #84 dnia: 01 Cze 2010, 01:16:52 »
Angel to mojo-nasza piosenka.
Ale też mnie smuci, bo słuchałam jej w trakcie czteromiesięcznej "rozłąki".
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

cherry

« Odpowiedź #85 dnia: 15 Lip 2012, 11:30:03 »
o jest watek o muzyce  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj poszperam
Moze w miedzy czasie macie jakies nowe ulubione, prozozycje, odkrycia?
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Norka

« Odpowiedź #86 dnia: 15 Lip 2012, 13:20:01 »
Ja ostatnio często słucham Sharon Jones & The Dap-Kings i innych klimatów retro Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ddu

« Odpowiedź #87 dnia: 15 Lip 2012, 13:21:40 »
ja tu chyba nigdy nie byłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
otóż ja oszalałam ostatnio np. płyty Odeon
szczególnie lubię to:

choć jestem pewna, że ta plyta nie zostanie ze mną na dłużej
już mnie wkurza większość piosenek
ale Nocą jesteśmy głodni i gwiazdki właśnie sluchałam już ze 100 razy

wrobelek0403

« Odpowiedź #88 dnia: 24 Lis 2012, 18:06:44 »
odswiazam watek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

przesłuchałam nową płytę Marii Peszek i jestem zachwycona Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj musze podrzucic komus pomysł na gwiazdke Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

golinda

« Odpowiedź #89 dnia: 25 Lis 2012, 12:55:06 »
nie widzę płyty zespołu Weekend! w całym wątku!!!
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 25 Lis 2012, 12:55:06 »

nionczka

« Odpowiedź #90 dnia: 25 Lis 2012, 20:29:33 »
Wczoraj w Trójce był pan, którego płytę muszę nabyć koniecznie. tylko nie usłyszałam jak się nazywa, muszę poszperać w necie

suegro

« Odpowiedź #91 dnia: 28 Lis 2012, 23:20:23 »
nie widzę płyty zespołu Weekend! w całym wątku!!!

Wrzucam za to Cezika. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj