Autor Wątek: Dobra muzyka...  (Przeczytany 47651 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

siog

Odp: Dobra muzyka...
« Odpowiedź #50 dnia: 09 Lis 2008, 19:50:46 »
ostatnio kocham te piosenke, piekne slowa i muzyka:
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Notice: Undefined variable: context in /home/users/strefaslubna/public_html/forum/Sources/LoadAds.php on line 145

golinda

• Gość
« Odpowiedź #51 dnia: 19 Lis 2008, 08:33:51 »
Tjesto minął, teraz mam ochotę na nową płytę Maleńczuka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

eva_luna

« Odpowiedź #52 dnia: 25 Lis 2008, 12:52:14 »
lazy hours, skladanka. poki co slucham z roku 2007 i naprawde czuje sie lazy.....

jo_miekka

« Odpowiedź #53 dnia: 25 Lis 2008, 17:42:43 »
eva_luna tez mam te płyty! uwielbiam!

salsa

« Odpowiedź #54 dnia: 25 Lis 2008, 17:46:12 »
zakochałam się no :

mam nadzieje, że sie wyświetla jako playlista
moja ulubiona : Chambao - Sueño y muero
Mnie się playlista nie wyświetla.
Ale ta piosenka jest luks.Lubię takie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

udało mi sie zdobyć chambao całą dyskografię! słucham tego w aucie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

eva_luna

« Odpowiedź #55 dnia: 25 Lis 2008, 21:06:10 »
a chamboa tez lubie....

betaka 25

« Odpowiedź #56 dnia: 26 Lis 2008, 00:14:26 »
Kochane może Wy mi pomożecie, poszkuje muzyczki dobrej do samochodu czeka nas podroż 20 godzinna powrót do domku na świeta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

siog

« Odpowiedź #57 dnia: 26 Lis 2008, 12:25:25 »
Kochane może Wy mi pomożecie, poszkuje muzyczki dobrej do samochodu czeka nas podroż 20 godzinna powrót do domku na świeta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Chambao i Smolik (ostatnia plyta) zdecydowanie!

w Empiku sa swietne skladanki Pinacolada, Chillout Zone i wiele inych

MagdaG

« Odpowiedź #58 dnia: 26 Lis 2008, 14:29:51 »
moje ulubione zimowe to
smooth jazz cafe i sade
cesaria i buena vista social club Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

gioseppe... też uwielbiam smoothjazz. Polecam stronke Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ... tam cały czas fajne kawałki lecą:) Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

calla

« Odpowiedź #59 dnia: 26 Lis 2008, 18:59:23 »
Jezeli ktoras z Was lubi jazz, to polecam rewelacyjna plyte "Poetic Jazz" Lecha Wieleby. Moze gdzies kiedys komus wpadnie w rece.

Bylam w piatek na koncercie zorganizowanym przez Polski Konsulat. Muzyka nie do opisania. Poprostu poezja dla uszu. Oczywiscie plyta zostala zakupiona :-)

Przeszukalam juz caly internet w poszukiwaniu innych plyt Wieleby, ale nic nie znalazlam :-( I brak mi pomyslu, gdzie jeszcze moge poszperac...
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rubin04

« Odpowiedź #60 dnia: 29 Lis 2008, 21:51:03 »
A ten utwór Lorenca sprawia że mam ciarki na całym ciele:

suegro

« Odpowiedź #61 dnia: 09 Sty 2009, 15:01:50 »
jak ktoś lubi Kazika Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #62 dnia: 09 Sty 2009, 15:16:17 »
cholerka - ja mam chyba ze 100 linkow depresyjnych ale genialnych piosenek i musze to jakos przeparsowac i wkleic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

callja

« Odpowiedź #63 dnia: 10 Sty 2009, 16:00:06 »
Nie wklejam swoich muzycznych faworytow, bo ja nudnie "klasyczna" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ot, zboczenie zawodowe  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #64 dnia: 10 Sty 2009, 16:12:31 »
jo_miekka ponoc film "restart" jest klimatyczno-dwuznaczno-tragiczno-depresyjny  - wklejam Ci muze : Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #65 dnia: 03 Lut 2009, 23:03:32 »
A ja slucham tego ostatnio namietnie:

emcia

« Odpowiedź #66 dnia: 14 Lut 2009, 17:43:22 »
męczę to jak mi źle

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #67 dnia: 14 Lut 2009, 18:13:44 »
emcia wrzcalam kiedys panikaroli na plotach smutasy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj co sie bedziesz do jednej ograniczac ;P a angel to wrecz radosny jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #68 dnia: 14 Lut 2009, 23:18:57 »
my dzis w aucie słuchalismy pink Floyd potem MArii Peszek a na koniec najnowszej Kaski Nosowskiej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #69 dnia: 16 Lut 2009, 22:48:17 »
emcia wrzcalam kiedys panikaroli na plotach smutasy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj co sie bedziesz do jednej ograniczac ;P a angel to wrecz radosny jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

własnie pamiętam, ze gdzies stadko takie było
może znajdę

Dodany tekst: 16 Lut 2009, 22:48:35
a angel to mnie smuci

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
« Odpowiedź #70 dnia: 17 Lut 2009, 21:45:10 »
A ja stara metalowa slucham ostatnio takich spokojnosci Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I bylam w ostatni czwartek na koncercie naweti bylo zaaaaaajebiscie, lepiej jeszcze niz na plycie!
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth…

dorcia

« Odpowiedź #71 dnia: 15 Lut 2010, 00:29:36 »
stałam się ostatnio wieeelką-wielbicielką gaby kulki, nawet dziś z okazji same-wiecie-jakiej dostałam ostatnią płytę z kuczem i nie mogę się od niej oderwać. baaaardzo polecam, a może gaba ma już jakieś ukryte fanki na strefie?

claridad

« Odpowiedź #72 dnia: 15 Lut 2010, 00:38:46 »
Ja jestem fanka Gaby! ja, ja, ja! wybierz mnie! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ja sie w niej zakochalam po plycie z wierszami herberta. A nowa plytke dostalam od meza i tez slucham Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Chociaz dzisiaj u mnie co innego: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale ja lubie takie "swojskie klimaty" ;)tylko malo depresyjne wiec do klubu zwierzatka i jo_miekka nie mam co startowac  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 15 Lut 2010, 00:39:15 wysłana przez claridad »
zawsze coś, zawsze coś...

dorcia

« Odpowiedź #73 dnia: 15 Lut 2010, 01:09:44 »
ha! to już jest nas dwie! ktoś jeszcze?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
dziś w Katowicach był koncert z orkiestrą symfoniczną, połączenie niesamowite.piękne brzmienia, choć samej gabie niewiele potrzeba, żeby było pięknie..
a co do gogola, już mi się podoba, prześledzę go na bank  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj choć nie wiem czy nie wsadziłabym go też do działu " na wesoło"  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no przecież leję po nogach!!!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj (...przepraszam za kolokwializm Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj)

nionczka

« Odpowiedź #74 dnia: 31 Maj 2010, 12:03:16 »
Polecam plyte Stacy Kent Racone-moi. Jazzujace wersje fracuskiej klasyki i arcypoprawna wymowa w jankeskim wykonaniu :-)