szaro wszędzie, czyli w kamienicy ddu

Zaczęty przez ddu, 18 Paź 2013, 12:52:53

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Na tym zdjęciu bardzo fajnie to wygląda :) Jestem za łóżkiem i biurkami, a komoda może jednak inna?
Imagine there is no hate

ddu

#801
na razie na pewno nie będę miała kasy na komody, więc też myślę, że najpierw łóżko piętrowe H, stef na razie w swoim
i biurko

biurko musi mieć dziewczyna, bo ten mały zbój jej wszystko zrzuca i niszczy

i potem może jakieś inne komody, regały wymyślą się same, jak już się oswoimy z meblami

marax

mi się wydaje że to łóżko widziałam w Vox Wrocław aczkolwiek pewna nie jestem

ddu

bardzo możliwe


w toruniu, bydgoszczy nie ma
pani mówiła, że  w wawie obecnie też nie

nie prosiłam, żeby obdzwaniała całą Polskę, bo do Wro przecież nie pojadę specjalnie oglądać....ale ale...
może będę jechać przez wro za dwa tygodnie, wtedy bym wpadła
dzięki!

marax

Cytat: ddu w 04 Mar 2015, 23:18:59
bardzo możliwe


w toruniu, bydgoszczy nie ma
pani mówiła, że  w wawie obecnie też nie

nie prosiłam, żeby obdzwaniała całą Polskę, bo do Wro przecież nie pojadę specjalnie oglądać....ale ale...
może będę jechać przez wro za dwa tygodnie, wtedy bym wpadła
dzięki!
cos mi się wydaje że widziałam tam koło korony jak się skręca jest centrum meblowe.

ddu

dzięki,zadzwonię wcześniej do salonu i sprawdzę
w centrali nie wiedzieli, musieliby obdzwaniać wszystkie salony..

marax

Cytat: ddu w 04 Mar 2015, 23:23:38
dzięki,zadzwonię wcześniej do salonu i sprawdzę
w centrali nie wiedzieli, musieliby obdzwaniać wszystkie salony..
zwróciłam uwagę bo skojarzyło mi się z tobą i chyba nawet Laura chciała na nie włazić

kotabma

Cytat: ddu w 04 Mar 2015, 23:07:21biurko musi mieć dziewczyna, bo ten mały zbój jej wszystko zrzuca i niszczy
Marty to nie powstrzymalo - nauczyla sie wspinac na tripp trappa i nadal wszystko zabiera siostrze :D
malo tego, ona biurko i tt traktuje jak swoje wlasne :D
najczesciej po prostu zamykam pokoj Zosi jak jej nie ma w domu i marta nie ma tam dostepu
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

O kurczę ale akcje to będę musiała jednak zrobić Rozalii oddzielny pokój

ddu

u mnie nie ma wyjścia, dzieciaki będą razem
Hela będzie miała łóżko piętrowe, wymyślę jakiś sprytny sposób zamykania drabinki ;)

ale pewnie po tt też stef się szybko nauczy wspinać.  teraz stawiam kredki na parapecie

goga

Ddu jak mówisz że coś starego, w sensie meble, to fajne rzeczy sprowadzają u nas - zobacz Stara Skrzynia na fb, lokalizacja Szamocin
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

iksa_nl

Cytat: ddu w 04 Mar 2015, 22:40:05wkurzają mnie ci wszyscy projektanci
mnie tez, juz mam dosc a musze szybko kogos znalezc

Co do Vox'a - przyjaciółka kupowała dla córki i mowiła, że są dobre jakościowo, ładnie zrobione i w miarę uniwersalne, w sensie, że jeśli ich nie zniszczy to zostaną z nią na długo a nie będą wyglądać typowo dziecięco.
dla mnie na razie za drogie, ale rozważę zanim będzie czas na szkołę. Póki co Ikea.

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: ddu w 04 Mar 2015, 22:40:05- nie chcę mieć pokoju jak z katalogu voxa
a nawet nie tyle z katalogu, co u Ciebie akurat nie wyobrazam sobie wszystkich mebli z jednej firmy, a co dopiero z jednej linii ;) ja bym w to nie szla
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ddu

no ja myślę, jeśli już , tylko o łóżku i biurku

goga, dzięki za namiar, szukam
ja często starocie kupuję w Kosztowie

iksa, u mnie ikeowe łóżko piętrowe wyglądałoby jak mebelki lalek. za małe są. muszę albo na wymiar, albo coś dużego, np. ten vox właśnie

aaaaaaa

konwalia

Ddu moja chrzesnica ma z tej serii biurko, regał i komode.  Bardzo fajnie to wygląda i jakość też ok. Do tego ma białe metalowe łóżko z ikei, żeby wszystko nie było od kompletu.

ddu

co do biurka , kupiłam H to z Voxa i jest fajne, choć strasznie "brudzące" ;)

mam pytanie. do wymyślenia.
w korytarzu mam szafkę na buty Stall : http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70178170/
głęboka na 17 cm. stoi przy drzwiach wejściowych.

dokupiłam kolejną, ma stanąć pomiędzy drzwiami do dwóch pomieszczeń, po tej samej stronie korytarza co tamta
ALE
szafka ma 96 cm długości. zostaje 69 cm do drzwi.
ustawianie szafki na środku tej ściany wydaje mi się średnie.
coś przydałoby się postawić obok. najchętniej białe lub czarne.
równie płytkie lub niewiele większe.
jakieś pomysły?

nad zawisną w końcu zdjęcia rodzinne itp

golinda

ddu, a może zrób dziurę między tymi szafkami? i między nimi coś? np rozkładane siedziadło z jakąś funkcją dekoracyjną?

ddu

znów nie umiem obrazowo pisać :)
jest tak:
wchodzisz do mieszkania
po lewej stronie stoi szafka, puf, na kt. wisi lustro i są drzwi do jadalni.
i za tymi drzwiami jest ściana. kt. kończy się drzwiami do kolejnego pokoju.  i na tej ścianie ma stanąć druga szafka i "coś"

golinda

ja bym dała od podłogi grafikę M. Danaj, B1 70x100cm
można przyciąć, żeby było tak wysokie jak szafka


ddu

:) tak, też myślałam o plakacie, grafice, ale nad szafką bym chciała zdjęcia
i to nawet jakoś sensownie pozawieszane, a nie w chaosie
chcę w najbliższym czasie choć ten korytarz skończyć

mam wycenę mebli do pokoju dzieci i lekko się załamałam... myślałam, że zrobię u nich remont w  te wakacje, ale może się nie udać

golinda

Cytat: ddu w 22 Lip 2015, 12:24:02mam wycenę mebli do pokoju dzieci i lekko się załamałam... myślałam, że zrobię u nich remont w  te wakacje, ale może się nie udać

ile? bo też planujemy u Niny pewne zmiany

ddu

golinda, w końcu mam cenę 4 ooo
było ponad 2 razy więcej

w piątek przychodzi elektryk. od poniedziałku roboty remontowe

będą dwa źródła światła z sufitu
wolałabym nie kupować "wszystkich" nowych lamp, chciałabym zostawić te, kt. mamy

macie pomysł, jaka powinna być druga lampa?
raczej nie dostanę takiej samej, jak ta, chciałabym metalową, jak najbardziej podobną, ale mam też kilka innych pomysłów. nie będę pokazywała, bo może coś zasugerujecie

nad łóżkiem H trzeba jakiś kinkiet. znlazłam fajne, ale nie jestem pewna, czy będą pasowały
u Stefa na pewno chmurka
http://scandikids.pl/pl/oswietlenie/226-drewniana-lampa-chmurka-mint-ferm-living.html?gclid=CP2jvoXp-ccCFU-6Gwodu3YCFg

i jeszcze na biurko trzeba będzie. znalazłam przepiękną, ale bardzo drogą. może potem


ddu


Kasia

NIONCZKA kiedyś wrzucala podobny zwis tylko kable i oprawy były kolorowe. Chyba w Leroyu były one dostepne.