Autor Wątek: szaro wszędzie, czyli w kamienicy ddu  (Przeczytany 39707 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

errata

Odp: szaro wszędzie, czyli w kamienicy ddu
« Odpowiedź #50 dnia: 24 Paź 2013, 22:44:15 »
królik super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

cumberland

« Odpowiedź #51 dnia: 25 Paź 2013, 09:28:33 »
ddu, a masz newsletter na westwing.pl?
bo często różne lampy tam są, dziś właściwie dzień lamp Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ddu

« Odpowiedź #52 dnia: 25 Paź 2013, 20:33:58 »
wiesz, jestem tam niby zalogowana, ale oczywiście znowu zapomniałam hasła...
dzięki, spróbuję odzyskać
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ddu

« Odpowiedź #53 dnia: 26 Paź 2013, 22:57:13 »
ogarniam pokój Heleny
ma szare ściany, białe łóżko, chcę kolorowe zasłony
chyba takie meble: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
chyba taki dywan: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nad lampami się zastanawiam, ale w tym zestawieniu chyba żadna nie pasuje:

radźcie!!!!

didi_loczek

« Odpowiedź #54 dnia: 27 Paź 2013, 09:26:40 »
ddu chcesz kolorowe zasłony, w sensie że np. w różnokolorowe wzory?

Meble stuva są ok, mi się podoba ta lampa szara w groszki, do tego zawiesiłabym niebieskie zasłony. Dywan może bardziej stonowany  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

Tak sobie tylko myślę, dziewczyny ze zmysłem do urządzania pewnie lepiej doradzą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 27 Paź 2013, 09:26:40 »

ddu

« Odpowiedź #55 dnia: 27 Paź 2013, 15:56:11 »
Didi, dzięki! Niebieskie zaslony super sugestia

dywan nie pasuje do lamp, ale nic nie mogę znaleźć. Tzn znalazłam na mamissima, ale chyba za 1700 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szara lampa bardzo mu się podoba, ale jeśli drugi będzie chlopak, to bez sensu... To obie lampy bez sensu

natka

« Odpowiedź #56 dnia: 28 Paź 2013, 09:55:07 »
Ddu, to może na razie kup taka papierową kulę ? chyba nawet w katalogu ikei jest suegestia że moża na nich coś namalować, np szare grochy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jak będzie chłopak to kupisz nową papierową i coś innego namalujesz, albo  znajdziesz idealną lampę do tego pokoju Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj papierowe klosze sa niedrogie. U nas miała byc jako prowizorka i  wytrzymała cale 5 lat Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ddu

« Odpowiedź #57 dnia: 28 Paź 2013, 10:45:05 »
tego się właśnie boję.
u mnie w biurze miała być na chwilę i chyba wcześniej się rozpadnie niż wymienimy na nową Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rubin04

« Odpowiedź #58 dnia: 28 Paź 2013, 11:01:43 »
U nas w jadalni powiesiliśmy papierową kulę ale robimy na niej napis "lampa tymczasowa" by nie zapomniec o tym przypadkiem, ze mam inną w planach. Zresztą, mam juz upatrzoną ale 350 zł kosztuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

DDU a taka lampa jak u mojej Mili - tania, neutralna i bardzo ładna:

ddu

« Odpowiedź #59 dnia: 28 Paź 2013, 11:07:22 »
tak, bardzo fajna!

a co z resztą? meble ok? dywan? aaaaa

cumberland

« Odpowiedź #60 dnia: 28 Paź 2013, 11:08:53 »
ddu, ja jeszcze nie czuję jakoś pokoi dziecięcych, więc mam średnio inwencję, ale dywan mi się podoba!

zosia2007

« Odpowiedź #61 dnia: 28 Paź 2013, 11:18:23 »
ddu mi bardziej seria HEMNES pasuje do waszego mieszkania/pokoju małej niż ta STUVA
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rubin04

« Odpowiedź #62 dnia: 28 Paź 2013, 11:40:12 »
DDu, wiesz ze do dywanu obowiazkowo poszewkę:

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj (Mila ma i kocha te sowy)
i jeszcze taka lampka jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ddu

« Odpowiedź #63 dnia: 28 Paź 2013, 12:43:51 »
ale super, rubin
może faktycznie, lampa taka jak Mili, to wtedy dywan będzie pasował plus dodatki

choć heli bardzo się podoba ta lampa z kokardą...

zosia, o meblach pomyślę, muszę zobaczyć na żywo
a potrzebuję niskich, żeby H wszystko sama mogła sięgnąć plus długi blat do rysowania

zrobiłam kilka zdjęć kuchni, zaraz wstawię na skydr.

rubin04

« Odpowiedź #64 dnia: 28 Paź 2013, 13:09:45 »
DDU, my na zabawki zrobilismy tak z meblami że Mila ma Expedita takiego + komodę Malm.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 28 Paź 2013, 13:09:45 »

OlaFasola

« Odpowiedź #65 dnia: 28 Paź 2013, 16:43:26 »
ddu, ta stuva ma chyba jakieś nowe fronty, takie bardziej retro, bo zgadzam się z zosia, że w tej wersji z dziura jakoś tego nie widze  u Was.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #66 dnia: 28 Paź 2013, 22:13:35 »
ja, jak zosia i olafasola, uwazam, ze stuva jest zbyt nowoczesna do Waszego wnetrza. hemnesy lepsze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a lampy obie swietne i beda pasowac. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

inkageo

« Odpowiedź #67 dnia: 28 Paź 2013, 22:22:28 »
Wg mnie te meble dziecięce też nie pasują. Hemnesy lepsze.
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

ddu

« Odpowiedź #68 dnia: 29 Paź 2013, 09:46:05 »
Hemnesy do dziecięcego?
jakoś mi nie pasują, nie widzę ani niskich mebli, na kt. mogłabym poustawiać książki, puzzle, ani długiego blatu

hmmm

a widziałyście moją kuchnię? tam jak zamontuję dwie lampy plus reling (?) do zawieszania papierowych ręczników i "szmatek" wszystko będzie skończone. a nie, jeszcze stół i krzesła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale to potem, bo jakiś stół i krzesła są

wrobelek0403

« Odpowiedź #69 dnia: 29 Paź 2013, 10:14:46 »
ddu, Ty masz przede wszystkim piekny kamieniczny pokoj, nie zamieniaj go na siłe w ikeowo-dzieciecy. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niskie połki mozna zrobic tak jak u rubin - z regałów malm, do tego ładna komoda hemnesowa plus łozko z kuta rama Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj moze warto poszperac na targu staroci za stolikiem z krzesełkiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ddu

« Odpowiedź #70 dnia: 29 Paź 2013, 10:21:40 »
wróbel, ten pokój Heli wcale nie jest taki piękny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj widok na podwórko , "wykrojona" łazienka
mi pisząc "dziecięcy" chodzi bardziej o funkcjonalność a nie wygląd
ona ma na stoliku obecnie ze 100 kredek, farby, kolorowanki, kartki, kolorowy papier, Miś, zawsze kubek z wodą.
średnio raz na 2 dni tę wodę wyciera (np. dziś rano), bo to się nie mieści
muszę mieć dłuuuugi blat
to priorytet

do tego podłoga jest zimna, takiego wielkiego dywanu nie kupię, wykładziny nie chcę, chciałabym, żeby się mogła bawić na tym blacie , a nie ciągle na podłodze
teram ma gruby, ale dość mały dywan, ale na nim przewracają się klocki, więc ciągle leży na dechach

ta Malma to już w ogóle u nas mi nie pasuje...

Kasia

« Odpowiedź #71 dnia: 29 Paź 2013, 10:30:02 »
takiego wielkiego dywanu nie kupię
a jakie ten pokój ma wymiary?
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

cumberland

« Odpowiedź #72 dnia: 29 Paź 2013, 10:38:00 »
ddu a który to pokój Heli? pokaż bo ja się gubię

a nie chcesz zrobić takiego blatu roboczego/zababowego na wymiar?

ddu

« Odpowiedź #73 dnia: 29 Paź 2013, 10:47:28 »
pokoju Heleny nie ma na żadnym zdjęciu... wstawię jutro, bo będę dziś po 20
nie wiem, jaki ma wymiar, hm...ze 4 m szeroki (po jednej stronie łóżko H, po drugiej za rok niebieskie ikeowe (bo takie mamy) łóżko drugiego, długie w najkrótszym miejscu (tam gdzie w pokój wchodzi łazienka) też ze 4, a najdłuższym z 6.
porobię zdjęcia

cumber, myślałam o "na wymiar", ale czekam tydzień na wycenę głupich regałów, a nie chcę na blat 2 miesiące...

Hela koniecznie chce zaprosić koleżanki, codziennie je zaprasza, a ja codziennie mówię, że jeszcze nie teraz, jak będziesz miała zrobiony pokój... to się musi stać najszybciej, jestem zdeterminowana, żeby pokój Heleny był jak najszybciej gotowy . choć oczywiście, żeby był ładny

tak sobie myślę, on nie będzie "całkiem retro" choćby z powodu łóżka i krzesełka z wiewiórką, kt. H dostała od dziadka - białe, ikeowe, a kt. bardzo lubi

wydaje mi się, że tu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jest wiele wnętrz, kt. mogą być w kamienicach, a stosunkowo nowoczesne meble (choć retro też są) nie przeszkadzają
na przykład: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

cumber, a jak Ty planujesz pokój Fr. & Co?

cumberland

« Odpowiedź #74 dnia: 29 Paź 2013, 10:49:46 »
cumber, a jak Ty planujesz pokój Fr. & Co?

mam projekt gotowy, śliczniutki calutki, ale on będzie dobry za jakieś 5-6 lat Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj pokazać?