Autor Wątek: szaro wszędzie, czyli w kamienicy ddu  (Przeczytany 40065 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Angie

Odp: szaro wszędzie, czyli w kamienicy ddu
« Odpowiedź #25 dnia: 21 Paź 2013, 20:28:00 »
ddu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

my też jesteśmy w trakcie pakowania i tez mam rozpierduchę
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ddu

« Odpowiedź #26 dnia: 21 Paź 2013, 20:28:48 »
kuchnia jest na ostatnim... naprawdę, jak pozbieramy te graty, zrobię foty i zadam Wam 100 pytań, ja wieczór spędzam przy kompie, bo już nie mam sił składać/układać, więc chodzić z aparatem też nie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #27 dnia: 21 Paź 2013, 21:57:10 »
ddu, Ty odpoczywaj, powoli sie urządzicie, nie ma pospiechu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #28 dnia: 21 Paź 2013, 22:00:33 »
Eee, nie jest tak źle, u nas większa rozpierducha. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

callja

« Odpowiedź #29 dnia: 21 Paź 2013, 22:14:40 »
Eee, nie jest tak źle, u nas większa rozpierducha. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Jak sobie pomyślę, co nas na "nowym" czeka, to nie wiem, czy śmiać się, czy płakać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Brudnych ścian staram się nie zauważać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

W piątek ma wyjechać łoże małżeńskie z sypialni, to będzie gdzie porozstawiać szafy tekstylne - będzie można zacząć przewożenie ciuchów. Jak widać, pełna prowizorka - i jak znam życie, to będzie ona naszym mottem na dłuuuuugo jeszcze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 21 Paź 2013, 22:15:40 wysłana przez callja »
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 21 Paź 2013, 22:14:40 »

rubin04

« Odpowiedź #30 dnia: 21 Paź 2013, 22:21:07 »
DDU, nie jest źle! Wyjdziecie z kartonów, spokojnie...
ja od 2 h szukam inhalatora dla P. i ponosze klęskę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

errata

« Odpowiedź #31 dnia: 21 Paź 2013, 22:35:44 »
i jak Wy się mieściliście na mniejszym metrażu? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ddu

« Odpowiedź #32 dnia: 22 Paź 2013, 08:33:35 »
i jak Wy się mieściliście na mniejszym metrażu? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

na 3 razy mniejszym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a pośrednicy, kt. oglądali nasze stare mieszkanie , mówili, że jest wyjątkowo przestrzenne i niezagracone Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mieliśmy półki na książki i płyty do sufitów
szaf na ciuchy wcale nie tak dużo
patrząc na moją garderobę, mam stanowczo za mało butów na obcasach, 90 % półek na buty pusta. skandal

rubin04

« Odpowiedź #33 dnia: 22 Paź 2013, 08:56:42 »
DDU u nas jeszcze tydzień temu było tak:

ddu

« Odpowiedź #34 dnia: 22 Paź 2013, 09:00:12 »
oooo, miód na moje serce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #35 dnia: 22 Paź 2013, 09:00:34 »
My przed przeprowadzką mieliśmy ponad 100 kartonów w salonie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A po przeprowadzce mąż zarządził obóz pracy i rozpakowaliśmy to wszystko w 3 dni Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ale nie polecam tej metody, bo zajechać się można Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

ddu

« Odpowiedź #36 dnia: 22 Paź 2013, 09:08:00 »
u nas się nie sprawdzi, bo ja nie mogę dźwigać, a mąż tak późno wraca z pracy...chyba w weekend nam się uda

niewiemjaka

« Odpowiedź #37 dnia: 22 Paź 2013, 10:30:14 »
DDu niezła rozpierducha Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj pomieścisz to wszystko gdzies tak w ogóle ? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

ddu

« Odpowiedź #38 dnia: 22 Paź 2013, 10:55:17 »
tak,
wszystkie ciuchy są już w garderobie
książki i płyty nadal w kartonach, zamówię regały, ale za chwilę
kuchnia już ok
heli muszę kupić nowe meble, też za chwilę. za tydzień dostanę kasę ze sprzedaży starego mieszkania. ale jeszcze nie mam na ten pokój H pomysłu

salsa

« Odpowiedź #39 dnia: 22 Paź 2013, 15:13:05 »
ddu gdybym nie straciła zdjec to pokazałabym ci jak wygladał nasz salon w trakcie pakowania (moze jeszcze bedzie okazja jak się cos odzyska)
no i kuchnia....
o Kuchni pewnie conieco moze opowiedzieć AJA Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 22 Paź 2013, 15:13:05 »

ddu

« Odpowiedź #40 dnia: 22 Paź 2013, 15:48:44 »

kusi mnie.... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #41 dnia: 22 Paź 2013, 16:03:51 »
ddu a może taka?Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ddu

« Odpowiedź #42 dnia: 22 Paź 2013, 16:11:30 »
o nie, hela by się chyba zapłakała
ona na krzywdę misiów jest wyjątkowo wyczulona
w Mamoko każdy porzucony miś był omówiony... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

errata

« Odpowiedź #43 dnia: 22 Paź 2013, 21:14:14 »
ddu a może taka?Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

straszna ta lampa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #44 dnia: 22 Paź 2013, 21:24:18 »
straszna...miś bez głowy, Domi pewnie by się wystraszyła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #45 dnia: 24 Paź 2013, 11:02:58 »
A mnie się tak miś podoba. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Jak nie miś to może królik?

jestynka

« Odpowiedź #46 dnia: 24 Paź 2013, 11:14:35 »
straszna ta lampa Cheesy

no Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 24 Paź 2013, 11:15:12
A mnie się tak miś podoba. Cheesy

Jak nie miś to może królik?

to na poddasze kup Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
królik fajny
« Ostatnia zmiana: 24 Paź 2013, 11:15:12 wysłana przez jestynka »

ishka82

« Odpowiedź #47 dnia: 24 Paź 2013, 17:43:34 »
królik zdecydowanie lepszy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

yoy

« Odpowiedź #48 dnia: 24 Paź 2013, 20:48:46 »
królik ze świecącą dupką fajny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 24 Paź 2013, 20:48:58 wysłana przez yoy »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #49 dnia: 24 Paź 2013, 20:50:31 »
ja się boję tego misia

ale królik extra, skąd on?
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj