szaro wszędzie, czyli w kamienicy ddu

Zaczęty przez ddu, 18 Paź 2013, 12:52:53

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: niewiemjaka w 15 Lis 2013, 11:23:38
ooo wow, na foto to wyglada zuopelnie inaczej, tzn ogromny pokoj, to na tym planie ja juz nic nie widze w takim razie, bo jest ciasno jakos...

no przeciez!!! u projketantki buda dla psa, a tu ogronmy pokoj, ta osoba ma zeza, katarakte, astygmatyzm i daltonizm i zaburzenia widzenia przestrzennego, no na milosc boska!!
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

ddu, ja do planowania salonu uzywałam tego:

http://www.dobreprogramy.pl/Sweet-Home-3D,Program,Windows,12842.html

bardzo fajny i łatwy program, mozna ogladac projekty 2d i 3d, wstawiac meble o dowolnych wymiarach. spróbuj, a jak Ci nie pojdzie, w weekend postaram sie cos stworzyc, tylko wrzuc dokładne wymiary pokoju,
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

Cytat: cumberland w 15 Lis 2013, 11:13:50a dlaczego nie wchodzi się przez te drzwi do łazienki? one z drugiej strony (od strony łazienki) są widoczne? czy zamurowane, czy co?
bo na razie nie kumam za bardzo, dlaczego nie używamy drzwi do łazienki (skoro one i tak są, a łazienka jest prywatną łazienką z wejściem z pokoju), tylko wchodzimy do łazienki przez dziurę z zasłonką, a nieużywanych drzwi i tak nie możemy ruszyć?


no bo po co wchodzić przez drzwi, jak nie ma ściany?

ja chcę te drzwi potem zlikwidować w tym miejscu
nie chcę wchodzić do łazienki (A będę czasem) przez pokój H.
zakładam, że ona się bawi/śpi a ja chcę wannę
więc jest mi wygodniej od razu przez drzwi do pokoju, do drugich drzwi łazienki

niewiemjaka

no jak dla mnie tam nie ma proporcji zachowanych w tym projekcie, dlatego nam sie to wszystko wydzi jakos niedobrze,
a tam w huj miejsca wg zdjecia
popatrzcie na lozeczko niemowlece i wyobrazcie sobie je przestawione na projekcie w miejsce zoltego fotela
a potem spojrzcie na foto.. no chyba nie ten wymiar czegos tu jest :knuje:

ddu

ok, wróbel, dzięki, pobawię się wieczorem

zostawmy na razie tę zasłonkę, proszę

dla mnie o wiele istotniejsza jest kwestia ustawienia łóżeczka małegomałej i blatu

wrobelek0403

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 15 Lis 2013, 11:25:50
no przeciez!!! u projketantki buda dla psa, a tu ogronmy pokoj, ta osoba ma zeza, katarakte, astygmatyzm i daltonizm i zaburzenia widzenia przestrzennego, no na milosc boska!!

lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 15 Lis 2013, 11:25:50no przeciez!!! u projketantki buda dla psa, a tu ogronmy pokoj, ta osoba ma zeza, katarakte, astygmatyzm i daltonizm i zaburzenia widzenia przestrzennego, no na milosc boska!!


zwieeeeerzu
no ja chciałabym mieć inny wybór, ale jedna laska, z  kt. gadałam może przyjść w grudniu, druga nienawidzi dzieci, trzecia nie odpowiada na maile....
znajoma z wawy chciała dużo kasy a w dodatku wirtualnie. ja tak nie umiem , mi ktoś musi przyjść do domu, ja pokażę palcem itp

wrobelek0403

#182
dobra, zostawiamy zasłonke, przemysl ewentualnie drzwi przesuwne lub takie jak wkleiła cumber, pomalowane na biało beda fajnie wygladac :)




Dodany tekst: 15 Lis 2013, 11:31:54

ddu, baw sie w i wklejaj wszystko co Ci wpadnie do głowy, i bedziemy myslec. :)




Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

ddu idz i zmierz wszystkie sciany + odleglosci okno-rog, rog-okno itd, zapisz na kartce i zadzwon do mnie to sie narysuje, a potem dopieor w odpowiednich proporcjach mozna myslec
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 15 Lis 2013, 11:31:54
ddu idz i zmierz wszystkie sciany + odleglosci okno-rog, rog-okno itd, zapisz na kartce i zadzwon do mnie to sie narysuje, a potem dopieor w odpowiednich proporcjach mozna myslec

:thumbup:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

#185
dobra, dzięki, ale to pod wieczór, bo teraz jestem w biurze i za chwilę mam ważne spotkanie, a głupotami się zajmuję ;)
już mnie to "urządzanie" wkurza, za dużo czas mi zajmuje

Dodany tekst: 15 Lis 2013, 11:35:25

tu są zdjęcia , kt. może pokażą, jakie to jest duże

Dodany tekst: 15 Lis 2013, 11:35:43

.

Angie

ddu dużo jej zapłaciłaś ? ja bym juz stwierdziła, że to stracona kasa.
Jak ona nie widzi proporcji i łóżko heli jest mniejsze od łóżka dziecięcego
to sorry, ale nie wiem czy ona jest Ci na coś potrzebna.

Na pewno nie stawiaj łóżeczka w ten sposób.

ddu

#187
na razie nic, ale ogólnie bardzo mało
i ostatnie zdjęcie



Dodany tekst: 15 Lis 2013, 11:40:47

widzicie same, że tu nie ma mało miejsca

Angie

ddu na ostatnim masz ogromną ścianę, na której na pewno zmieszczą się dwa łóżka, więc
nie wiem po jaką cholerę ona postawiła łóżeczko w ten sposób.

Ja bym jej nie zapłaciła. Ona nawet tego nie pomierzyła.

niewiemjaka

ddu no z tego wynika, że na projekcie albo WSZYSTKO  ma jakies duuużo wymiary albo nie wiem...
albo sciany maja małe...

wymierz sciany i podaj zwierzowi, to zobaczysz roznice ;)

szelma

Przecież tu się mogą zmieścić nawet i dwa łóżka, a do tego stolik(i) między nimi!

ddu, weź jej powiedz, co i jak - projekt jest do dupy, zupełnie niedostosowany do wymiarów, bez jaj!
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

ddu

szelma, ja nie wiem, jak ty się nazywasz, więc nie wiem, jak adres @ do Ciebie znaleźć :P
odezwij się na gmail do mnie :P

szelma

- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!


ddu


Kasia

ddu a jak długa jest ta sciana z biurkiem?

ddu

ta, o kt. teraz opiera się blat? myślę, że ze 4 metry

Kasia


zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: ddu w 15 Lis 2013, 12:55:07
ta, o kt. teraz opiera się blat? myślę, że ze 4 metry
no to na wizualizacji pani ma jakies max 2,5 - psia buda 80cm + tipi 80cm + biurko 80cm + kawalek szafki 40cm
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

justynaaaa2

ja na razie nic nie rozumiem ;D w ogóle jestem wielce zdziwiona, że tam jest tak mało pokoi  :hmm: byłam przekonana, że jest z 5 tzn salon i 4 sypialnie i się dziwię czemu dzieci mają razem spać w tak dużym mieszkaniu a tu taki zonk ;D