szaro wszędzie, czyli w kamienicy ddu

Zaczęty przez ddu, 18 Paź 2013, 12:52:53

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ddu

#125
Cytat: rubin04 w 12 Lis 2013, 23:12:45Ale ceny.. 580 zł za krzeslo

nie nie, za dwa :)
więc spoko

rubin, wstawię.. ale nie wiem, kiedy. aaaaa. nie mogę się ogarnąć

Dodany tekst: 13 Lis 2013, 20:03:12

przyszedł świetny turkusowy fotel rodem z PRL...


i obecnie rozważam takie lampy do kuchni: :D
http://www.mukakiandfriends.pl/pod-sufitem/506-lampa-wieksza.html

Dodany tekst: 13 Lis 2013, 20:49:10

i takim stoliku do pokoju z kominkiem
http://www.deferr.eu/stoliki-i-lawy/196-stolik-kawowy-zet.html

wrobelek0403

ddu, lampy turkusowe zarąbiste :thumbup: :thumbup:


ale stolik chyba zbyt nowoczesny, hmmmm
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

wiesz co, ja bardzo chcę przełamać taki muzealny kamieniczny charakter i chciałabym mieć tam nowoczesne elementy,
dlatego myślałam o nowoczesnym stoliku...

w niedzielę będę w sklepie, w kt. mam nadzieję zobaczyć inne, może tańsze ;), bo mam kłopoty z wyobrażeniem sobie  jak one wyglądają na żywo, jak się przy nich siedzi itp
wolałabym wybrać w realu

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: ddu w 14 Lis 2013, 11:17:18wiesz co, ja bardzo chcę przełamać taki muzealny kamieniczny charakter i chciałabym mieć tam nowoczesne elementy,
jestem bardzo za
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


ddu

#131
o, dzięki, pomyślę :)
dostałam właśnie nowe projekty helowe pokoju....
lepiej wyglądają, lepiej
zaraz spróbuję powrzucać

Dodany tekst: 15 Lis 2013, 10:16:16

zdjęcia
ten stożek to ma być wigwam/domek

Dodany tekst: 15 Lis 2013, 10:23:03

hm, nie chce mi przyjąć następnych zdjęć :(

Kasia


ddu


zwierzatko_mojej_mamy

nie widze stozka ;) no ja nie wiem, dla mnie to wszystko jest jebucko zolte + bezobrazy ;) a nie szare, szare ;) i dla mnie calkowicie "tak se", ja przepraszam
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

ddu a masz plan tego pokoju?
tam są trzy pary drzwi? tzn dwie plus jeszcze jedno wejście z tym korytarzem?

duży te pokój czy raczej mały?

ustawienie łózeczka mi się nie podoba, bardzo kompromisowe, jak w za małym pokoju, gdy inaczej nie da się ustawić.

cumberland

ddu, szczerze? nic specjalnego, nic wow, nawet bym nie powiedziała, że to ktoś projektował, kto się na tym zna, przepraszam  :blush:

dla mnie na pierwszy rzut oka pełno mebli, ale jakoś tak mocno napaćkanych
kolory mi się nie podobają, wszystko się zlewa

czy Ty aby nie chciałaś białej bazy w tym pokoju?

też nie wiem o co chodzi z tym stożkiem...?

szelma

Kolory nieeeee. I dziwne rzeczy są - dlaczego ta półka na książki obok stolika jest taka głęboka? I nie lepiej planować już pokój z normalnym łóżkiem dla Heli? Przecież długo w łóżeczku nie pośpi, a mieszkać w tym pokoju będzie do osiągnięcia pełnej wysokości ;)
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

cumberland

a i jeszcze jedno, to jest pokój Heli? ona śpi w takim łóżeczku niemowlęcym?

ddu

#139
kolory olejcie, ja mam swoją wizję i będą moje kolory
mnie też nie zachwyca, ale i tak o niebo lepiej niż to, co było.... (to sobie wyobraźcie)
łóżeczka na razie nie będzie

planu pokoju nie mam, tam są drzwi do pokoju no i do tej nieszczęsnej łazienki (na nich wisi tablica, one są nieżywane) , kt. nie ma pół ściany

Dodany tekst: 15 Lis 2013, 10:38:44

rzut

zwierzatko_mojej_mamy

#140
Cytat: cumberland w 15 Lis 2013, 10:37:07ona śpi w takim łóżeczku niemowlęcym?
no to na drugiego lokatora jak sadze ;) ddu inkubuje ;) a gdzie hela ma spac to nie wiem

ogolnie popieram zdanie cumber - elve, ktora nie robi tego zawodowo zaprojektowalaby Ci milion razy ladniej, tej osobie juz bym niczego nie pwierzyla, po takim srakowatym pokoju dzieciecym

Dodany tekst: 15 Lis 2013, 10:42:06

Cytat: ddu w 15 Lis 2013, 10:38:20na nich wisi tablica, one są nieżywane
to jak nieuzywane, to wyjebac klamke, postawic na tej scianie szafe do sufitu, i nie robic slalomow z lozeczkiem - skrajne drzwi od szafy obecnej nie beda walic w kaloryfer przypadkiem?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ddu

łóżeczko dla drugiego, na razie nie będzie

no niestety ani elve, ani nikt mi nie pomagał, swoją drogą śniło mi się dziś, że elve u mnie była i to jej projekt i że mi zaplanowała pokój na poddaszu u moich dziadków i było super

szelma

To biało-żółte coś to łóżko dla Heli???
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: ddu w 15 Lis 2013, 10:42:06no niestety ani elve, ani nikt mi nie pomagał,
no ale jak to nikt? chyba projektant jest od tego, skoro mu placisz??
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

no niestety, zgodze sie z dziewczynami, sredni ten projekt. a jesli lepszy niz wczesniej, to projektant do dupy :/


ddu, a tej łazienki nigdy nie będziecie uzywac? czy tylko na razie?

na pewno niczego nie wieszałabym na drzwiach, wyglada to z dupy. co to za zasłona na przeciwko drzwi wejsciowych? w zasadzie ten odcinek wyglada jak przedpokoj, a nie pokoj dziecka.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Cytat: wrobelek0403 w 15 Lis 2013, 10:50:49w zasadzie ten odcinek wyglada jak przedpokoj

Otuszto. Zwłaszcza z tym metalowym wieszakiem. A gdzie będą ubrania? Wszystko ma się zmieścić w tych szafkach i na półkach? Ubrania, książki, zabawki, wszystko, wszystko?
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

ddu

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 15 Lis 2013, 10:39:49to jak nieuzywane, to wyjebac klamke, postawic na tej scianie szafe do sufitu, i nie robic slalomow z lozeczkiem - skrajne drzwi od szafy obecnej nie beda walic w kaloryfer przypadkiem?

tam i tak nie ma klamki :D
ale ja nie chcę szafy do sufitu
po 2 ta kamienica ma pochył 13 cm, takie wielkie meble odstają od ściany i grożą zawaleniem :D

te szafki, kt. są z koszykami, to są takie z ikea, na dole i na górze, w środku kosze, to mi się akurat podoba i szafki sama znalazłam i pomaluję na oliwkę
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70033766/


nic jej więcej nie powierzę, pewnie , że nie

ale kurde nie umiałam sobie sama z tym poradzić, a jakoś nikt się nie wyrywał z pomocą, no nie dałam rady
jak tylko się z nią spotkałam, wiedziałam, że szału nie będzie,
właściwie większość sama podałam,wymyśliłam, poprosiłam o wyrysowanie, bo nie byłam pewna, czy to się pomieści, nie mam takiej wyobraźni, a z miarką radzę sobie średnio

Kasia

jeżeli pokój jest mały to po co do niego wstawiać jakis fotel (to żółte to fotel)
nie lepiej od razu docelowe łózko?

tam jest po prostu przypadkowo nastawiane mebli :knuje:

ddu

Cytat: wrobelek0403 w 15 Lis 2013, 10:50:49na pewno niczego nie wieszałabym na drzwiach, wyglada to z dupy. co to za zasłona na przeciwko drzwi wejsciowych? w zasadzie ten odcinek wyglada jak przedpokoj, a nie pokoj dziecka.
ej, już pisałam, to jest ściana łazienki
tak, taki jest pomysł, że to może być przedpokój. bo to jest wąskie wejście, więc jest lustro, wieszak, na kt. sama może sobie powiesić kurtkę, bo w korytarzu nie sięgnie itp

z tej łazienki będziemy korzystać jak najszybciej, bo tam jest wanna!
ale tam nie ma ściany!!!!!!! a nie specjalnie sobie wyobrażam kąpać się w łazience, gdzie  w pokoju szaleje helena, a tak się zasłonię

Kasia

a ta łazienka to Wam potrzebna, dziwna taka łazienka w pokoju dziecka :knuje:

nie wiem czy bym jej w pioruny nie wyburzyła, o ile się da, i nie powiekszyła pokoju Heli :knuje: