Autor Wątek: kuchnia indukcyjna  (Przeczytany 1924 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ddu

kuchnia indukcyjna
« dnia: 22 Wrz 2013, 17:22:11 »
nigdy takiej nie chciałam, a tu....
one wymagają jakiś specjalnych garnków?
większość mam emaliowanych z Olkusza, takich:
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

do tego jakiś teflonowy
oraz brytfanny (takie jak np. do smażenia konfitur)

czy któreś z nich się nadają?
czy to kolejna z rzeczy, kt. muszę oddać i kupić nowe?   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

Odp: kuchnia indukcyjna
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Wrz 2013, 17:46:39 »
Jest napisane ze są przystosowane. W opisie masz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka

« Odpowiedź #2 dnia: 22 Wrz 2013, 17:48:25 »
Wszystkie powinny działać. Weź magnes o sprawdź czy się przyczepia. Jak tak, to są ok.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #3 dnia: 22 Wrz 2013, 17:54:05 »
jak dziewczyny radzą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja zamierzam wymienic na indukcje i niestety juz wiem, ze 2 garnki i jedna patelnia do wymiany Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

ddu

« Odpowiedź #4 dnia: 22 Wrz 2013, 19:28:31 »
Kasia, ależ ze mnie gamoń Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mam nadzieję, że te moje też działają, bo już mają kilka lat

no dobra, będę się magnesami bawić

boję się tej indukcji. teściowie mają i strasznie mnie wkurza. moja teściowa włącza wszystko na turbo 9, za 3 sekundy wszystko kipi, to ona wyłącza turbo
nie wiem,  takie niespokojne gotowanie to zdrowe? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rudasekawf

« Odpowiedź #5 dnia: 22 Wrz 2013, 19:30:52 »
Mam indukcję w domu i jestem super zadowolona, prawda, że moja kuchenka "nie widzi" niektórych garnków Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

moja teściowa włącza wszystko na turbo 9, za 3 sekundy wszystko kipi, to ona wyłącza turbo
da się korzystać z indykcji również w sposób racjonalny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ddu

« Odpowiedź #6 dnia: 22 Wrz 2013, 19:31:28 »
ruda, to pocieszające Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mam nadzieję, że to ogarnę

rudasekawf

« Odpowiedź #7 dnia: 22 Wrz 2013, 19:33:26 »
mam nadzieję, że to ogarnę
spokojnie dasz radę, kiedyś nie wyobrażałam sobie kuchni bez gazu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Rachunki za prąd nie są wysokie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ddu

« Odpowiedź #8 dnia: 22 Wrz 2013, 19:36:14 »
ja sobie nie wyobrażam bez gazu,
bo te moje magiczne przepisy działają podobno tylko na "otwartym" ogniu, no i tam mam policzone wszystkie owsianki, jaglanki,
wiem, ile minut na jakim ogniu

ale nie będę połowy kuchni rozwalała, żeby kuchenkę na gaz montować i wywalać indukcję

rudasekawf

« Odpowiedź #9 dnia: 22 Wrz 2013, 19:38:36 »
ale nie będę połowy kuchni rozwalała, żeby kuchenkę na gaz montować i wywalać indukcję
pewnie, że nie. Raz nie dogotujesz, raz  przypalisz i kolejna będzie pyszna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #10 dnia: 22 Wrz 2013, 19:39:54 »
ddu, przyzwyczaisz sie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja co prawa nie gotowałam KPP, ale tez nie wyobrazałam sobie gotowania bez gazu i baaardzo szybko sie przestawiłam. w sumie gotuje na płytach juz 3 lata, na razie elektrycznych, ale P ma indukcję i jestem zachwycona. Po remoncie zamierzam sie pozbyc dodatkowego grata z kuchni i kupic sobie czajnik na płyte zamiast elektrycznego, bo woda na indukcji gotuje sie prawie tak szybko jak w czajniku.

ddu

« Odpowiedź #11 dnia: 22 Wrz 2013, 19:44:25 »
ja nie mam czajnika na elektrycznego i zamierzałam nabyć
czyli nie nabywać i kupić na płytę.
pewnie też jakiś specjalny

na razie to chyba na grzałkę nas będzie stać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #12 dnia: 22 Wrz 2013, 19:58:07 »
ddu, dokupcie sobie z emalii olkusz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj one są na indukcje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ddu

« Odpowiedź #13 dnia: 22 Wrz 2013, 20:10:04 »
Śliczny

wrobelek0403

« Odpowiedź #14 dnia: 22 Wrz 2013, 20:10:57 »
ja jeszcze kuchni nie zrobiłam, a juz mam milion pomysłów, co kupie z dodatków, wlasnie garnki i czajnik z emalii i kitchenaid Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nionczka

« Odpowiedź #15 dnia: 22 Wrz 2013, 20:29:15 »
ja sobie nie wyobrażam bez gazu,
bo te moje magiczne przepisy działają podobno tylko na "otwartym" ogniu, no i tam mam policzone wszystkie owsianki, jaglanki,
wiem, ile minut na jakim ogniu

gotowanie na indukcji jest podobne dop gazu, bardziej niż do płyty elektrycznej, bo tak samo szybko reaguje na zmiany poleceń.

Dodany tekst: 22 Wrz 2013, 19:33:34
ja nie mam czajnika na elektrycznego i zamierzałam nabyć
czyli nie nabywać i kupić na płytę.
pewnie też jakiś specjalny

na razie to chyba na grzałkę nas będzie stać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja mam piękny czajnik na indukcję z villeroy^boch, dostałam już dawno i nawet nie wiedziałam, że zaadziała. Garnki mam z Emalii, a mama kupiła mi patelnię do naleśników w biedrze za 15 pln. Ja wczesniej oddałam jej swoją, bo nie była odpowiednia.

Dodany tekst: 22 Wrz 2013, 20:37:27
ddu, dokupcie sobie z emalii olkusz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj one są na indukcje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mój jest prawie identyczny, włączając kolor
« Ostatnia zmiana: 22 Wrz 2013, 20:37:27 wysłana przez nionczka »

aniak1211

« Odpowiedź #16 dnia: 22 Wrz 2013, 22:44:51 »
gotowanie na indukcji jest podobne dop gazu, bardziej niż do płyty elektrycznej, bo tak samo szybko reaguje na zmiany poleceń.
Ja mam teraz elektryczna i to jest masakra,
dlugo sie grzeje i dlugo sie chlodzi.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

salsa

« Odpowiedź #17 dnia: 22 Wrz 2013, 22:46:04 »
to pocieszające co piszecie bo myslałam ze bede musiała większość garów wymienić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja mam i emalie i stal nierdzewną - patelnie mam wszystkie tefala

to nie bede musiała wywalać ?????
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #18 dnia: 22 Wrz 2013, 23:12:54 »
salsa polozysz na "ogniu" i sprawdzisz, jak kuchenka Ci zapika, ze pusty palnik to gar do wywalki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jesli zacznie grzac, to zostawiasz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

salsa

« Odpowiedź #19 dnia: 22 Wrz 2013, 23:14:54 »
Zwierzu, tak zrobię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

swoja drogą ja tez myslałam ze sie na elektrycznej kuchence nigdy nie nauczę gotowac a teraz jak mam zrobic cos u Tesciowej na gazie to mnie szlag trafia bo mnie się tam za szybko gotuje ja nie jestem przyzwyczajona Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 22 Wrz 2013, 23:15:08 wysłana przez salsa »

magdalinska

« Odpowiedź #20 dnia: 23 Wrz 2013, 08:35:47 »
ddu ja mam indukcje i tylko garnki emaliowane z olkusza. Gorzej jest z patelniami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax

« Odpowiedź #21 dnia: 23 Wrz 2013, 08:52:39 »
ddu ja mam indukcje i tylko garnki emaliowane z olkusza. Gorzej jest z patelniami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ja jestem bardzo zadowolona z patelni z biedronki. Ta do naleśników za ca 20 zł jest moją najlepszą. Super wychodzą bez grama tluszczu.

magdalinska

« Odpowiedź #22 dnia: 23 Wrz 2013, 10:11:57 »
Ja jestem bardzo zadowolona z patelni z biedronki. Ta do naleśników za ca 20 zł jest moją najlepszą. Super wychodzą bez grama tluszczu.
tez mam dwie z biedrony Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj czasami widze fajne, ale nie na indukcje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #23 dnia: 02 Paź 2013, 12:01:43 »
to pocieszające co piszecie bo myslałam ze bede musiała większość garów wymienić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja mam i emalie i stal nierdzewną - patelnie mam wszystkie tefala

to nie bede musiała wywalać ?????
sprawdź magnesem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 02 Paź 2013, 12:02:01
mama kupiła mi patelnię do naleśników w biedrze za 15 pln.
do indukcji???
« Ostatnia zmiana: 02 Paź 2013, 12:02:01 wysłana przez zuzia »