Antykoncepcja po porodzie

Zaczęty przez rudasekawf, 12 Wrz 2013, 08:44:12

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ddu

no to używam
cera koszmar
może się poprawi, może to początki

inny minus - ja go jednak przy seksie czuję...

golinda

Cytat: ddu w 17 Kwi 2015, 12:10:14ja go jednak przy seksie czuję...

zrezygnuj z seksu :D

ddu



ishka82

Cytat: ddu w 17 Kwi 2015, 12:10:14
inny minus - ja go jednak przy seksie czuję...
to wyjmuj na sam seks ;) tylko nie zapomnij później założyć ;)

aniak1211


wrobelek0403

ddu, a to dziwne. ale spoko, kazdy ma inaczej,

mozna wyjmowac. :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

Ja ringi czułam nawet podczas noszenia. I plamienia też miałam. Zrezygnowałam po jednym krążku w sumie. I muszę coś wybrać...
Golinda jak ta spirale się zakłada? Ile placilas? I jaka jest różnica w skuteczności między ta z hormonami a bez?

golinda


jestynka

a do mnie też napiszesz, bo miałam dokładnie takie same pytanie jak mobka :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

drugi miesiąc z krążkami. całkiem nieźle.

aniak1211

Tez mysle o spirali.Rozmawialam z lekarka,poleca zalozyc jak skoncze karmic.
Fajne jest to ze mam wybor i kazda metoda jest za darmo;)

mobka

Dziewczyny co wkładkę już zakładały. Zakładałyście w trakcie okresu, czy w dowolnym dniu cyklu? Mi lekarz kazął przyjśc przy największym krwawieniu, ale akurat w ciągu najbliższych 2 miesięcy mam urlop zaplanowany.

golinda

Cytat: mobka w 24 Maj 2015, 14:52:27Zakładałyście w trakcie okresu, czy w dowolnym dniu cyklu?

Pod koniec miesiączki kazał. Podobno najmniej wtedy boli

ddu

właśnie!
dziewczyny, używam krążków, 4 miesiąc, ale rzucam, bo mam koszmarne migreny. nie wiedziałam, że głowa tak może boleć...
i mam receptę na pigułkę jednoskładnikową. no nie wiem, nie wiem...
ale ja nie o tym

utyłam, przytyłam, nie mam już dołów na udach, wystających żeber, biust nawet jakiś mam, wiec zajebiście
ale do tego mam wielki wystający brzuch, bleeee
jako wielki leń oczywiście nie zaczęłam ćwiczyć.
czytam, że to się woda zatrzymuje - czy ćwiczenia na taki brzuch od wody to pomogą?
a jest jakiś inny sposób? ;)



golinda

ddu, ćwiczenie mięśni brzucha w tradycyjny sposób wzmocni je, możesz mieć nawet kaloryfer, ale nie znaczy, że utrzyma to bebechy wewnętrzne w środku

słyszałam, że najbardziej pomaga tu joga
nie wiem, nie próbowałam
też w drugiej połowie cyklu wywala mi brzuch, mimo że mięśnie mam porządnie zszyte, ćwiczę je...
taki los...

ddu

bosz, joga...
kiedyś próbowała, ale to nie dla mnie

wrobelek0403

joga jest niezła, ale trzeba regularnie. ja sobie czasem cwicze i zawsze mam zakwasy. ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

ddu, jednoskładnikowe tabsy? nie boisz się? je trzeba brać bardzo regularnie o stałych porach i nie zapominać, bo nawet kilka godzin może zaskutkować kinder niespodzianką ;)

wrobelek0403

ddu, no przykro mi, ze moja rekomendacja nie wypaliła :/

a moze spirala? za grosz nie ufam jednoskładnikowym. :knuje:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

ddu, a czemu nie chcesz wkładki?

szelma

Jogi jest wiele rodzajów - jesli kiedyś próbowałaś i Ci nie pasowała, to może inny styl?
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

inkageo

Co tak straszycie tymi jednoskładnikowymi?  :mysli:
Właśnie wróciłam od lekarza z receptą :D
Imagine there is no hate

wrobelek0403

inkageo, no ze trzeba baaardzo pilnowac, to nie dla mnie :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

co do jogi - ostatnio ciągle ktoś mnie namawia... może więc spróbuję innego stylu

ustawię sobie przypomnienie na daną godzinę i tyle, nie jest to dla mnie wielki problem

co do wkładki - lekarz zaproponował, że jeśli będę tolerowała jednoskładnikowe, możemy myśleć o wkładkach, implantach itp. podobno to działa mniej więcej tak sama

ja kiedyś dawno temu brałam tabletki i też mnie głowa pobolewała...

wróbel - krążki są git, oprócz małego minusa  w postaci migren w pakiecie ;)