Obrączki - Galeria

Zaczęty przez twinnie77, 10 Sie 2007, 18:55:54

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

5czwartych

jak można się domyślać nieobrobione nieistnieją, nawet dla klienta czyli redrubina.

obróbka w moim  przypadku to retusz pyłków (przy tej skali powiększenia jakie robię rosną gigantycznie), korekta kolorów do naturalnych etc. więc - te rzeczy które nie zmieniają tego produktu.

nie są robione modyfikacje upiększające produkt i oszukujące jego faktyczny stan/charakter.

rr mają dość mocno przestrzenne wzory, czasem ciężko to oddać na zdjęciach. plus kilka kolorów złota, rozetkowane kamienie - produkt na żywo jest zawsze wg mnie atrakcyjniejszy.

mayagaramond

Cytat: "gioseppe"wiem, jak byłam w DE ogladaliśmy obrączki ale szybko wyszlimy od jubilera, masakra jak drogo!!!

Tylko czasem sie zastanawiam, czy nie ma przypadkiem roznicy w jakosci...(np. z jakimi metalami jest mieszane "biale" zloto), bo przeciez cena zlota jest wszedzie taka sama, wiec nie wiem dlaczego obraczka kosztuje o polowe mniej tym bardziej, ze w Polsce cala reszta nie jest tania...

Wyslalam Ci PW
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

foszek

gioseppe, podaj tylko cene a ja juz zaczynam szukac samolotu... albo moze latwiej Ty przylec do mnie :-D
Cytat: "gioseppe"wiem, jak byłam w DE ogladaliśmy obrączki ale szybko wyszlimy od jubilera, masakra jak drogo!!!
My tez bylismy... obraczki kupilismy w polsce.
Cytat: "mayagaramond"wiec nie wiem dlaczego obraczka kosztuje o polowe mniej tym bardziej, ze w Polsce cala reszta nie jest tania...
W nieczech uslugi sa bardzo drogie.

gioseppe

Cytat: "mayagaramond"
Wyslalam Ci PW
juz odpisalam ale sprawdz czydoszlo bo cos sie dzieje z moja poczta i kilka wiadomosci mi WISI w powietrzu, do wyslania...

[ Dodano: 19-11-2007, 22:20 ]
Cytat: "foszek"gioseppe, podaj tylko cene a ja juz zaczynam szukac samolotu... albo moze latwiej Ty przylec do mnie :-D

a jaka pomoc Cie konkretnie interesuje?:)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

zwierzatko_mojej_mamy

gioseppe,  listy, ktore wisza w "do wyslania" sa wyslane, ale nie przeczytane - taki dziwny mechanizm powiadamiania o odbiorze ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

gioseppe

aj si
ok, w takim razie juz nie bede marudzic, ze mi listy wiszą :P
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

magdalinska

Cytat: "mary_popins"Dotąd chcieliśmy dwukolorowe, ale jak słuchamy o ścieraniu się matu, rodowania itp. to już chyba skłaniamy się ku klasyce z żółtego złota.
wlasnie zauwazylam, ze z mojego matu juz niewiele pozostalo... obraczka uzywana 2 mce, a juz jest tylko leciutko matowa.....  :-|

zuzia

Cytat: "magdalinska"wlasnie zauwazylam, ze z mojego matu juz niewiele pozostalo... obraczka uzywana 2 mce, a juz jest tylko leciutko matowa.....  
standard. Ja sie już przyzwyczaiłam. Przed kościelnym (rok po cywilnym) dawaliśmy do czyszczenia i wtedy nam też zmatowili ponownie :)

foszek

Mat sie sciera, blyszczace rysuje...
Mi sie marzyly kolorowe obraczki: 3 kolorowe, ale jak zoaczylam jak wygladaja w rzeczywistoscie to zrezygnowalam.

damka

Podbijam watek bo wczoraj wypatrzylam sobie cos takiego.
Narzeczony bedzie mial zupelnie tradycyhna a ja troszke poszalaje :lol:

olgaaa1

Cytat: "damka"Podbijam watek bo wczoraj wypatrzylam sobie cos takiego.
Narzeczony bedzie mial zupelnie tradycyhna a ja troszke poszalaje  

Moja bratowa, ma taki pierścionek zaręczynowy, tylko, że z zółtego złota. Nie bardzo przypomina na żywo klasyczną obrączke, raczej pierścioek.

emcia

Cytat: "olgaaa1"
Cytat: "damka"Podbijam watek bo wczoraj wypatrzylam sobie cos takiego.
Narzeczony bedzie mial zupelnie tradycyhna a ja troszke poszalaje  

Moja bratowa, ma taki pierścionek zaręczynowy, tylko, że z zółtego złota. Nie bardzo przypomina na żywo klasyczną obrączke, raczej pierścioek.

Ale ładna i tak...

trik26

Pokażę Wam takie jak podobają się nam. Tyle, ze dla mojego narzeczonego byłaby bez żadnych kamieni

[ Dodano: 25-02-2008, 13:04 ]
dziewczyny, nie wiem czy tutaj jest miejsce na to by wkleić przykłady cytatów (grawer) na obrączki, które udało mi sie znaleźć:

Na obrączkach:

Imiona i data ślub

Inicjały i data ślubu

damska: Mój ..(imię)... i datę ślubu
męska: Moja ..(imię)....i datę ślubu

"Z miłością ..... (imię) i data ślubu

Tylko Ty i data ślubu

Składam swe serce w Twoje ręce i data

Z miłości i data ślubu

Zawsze na mnie tak patrz

damska: Całym sercem...
męska: ...aż do końca świata

Kiedy spojrzysz - pamiętaj

Ja Ciebie też...

Na zawsze, amen

Na zawsze razem i data

damska: Chciałbym się z tobą zestarzeć
męska: Chciałabym się z tobą zestarzeć

Serca złączone... w jedność uchwycone

W końcu cię znalazłem (znalazłam)

Kochałem, kocham, będę kochać

Dziś i na zawsze

damska: Bądź grzeczna...
męska: Bądź grzeczny...

To jest właśnie odwaga

Zakochani....nierozłączni

damska: Twój wariat
męska: Twoja przytulanka

damska: Zmusił mnie imię i data
męska: Zmusiła mnie imię i data

Warto było czekać

Bez reszty twój

Jesteśmy Kowalscy

damska: Ubi tu...
męska: ... Ibi ego
(co znaczy: Gdzie ty , tam i ja)

Amor vincit omnia (miłość zwycięży wszystko) i data ślubu

sic itur ad astra (tak się idzie do gwiazd)

alter ego (drugie ja)

Ama, si vis amari, (Kochaj, jeśli chcesz być kochanym)

And nothing else matters

All you need is love

You're still the one!

eńska: Ubi tu.. męska: ... Ibi ego co znaczy : Gdzie ty , tam ja

żeńska: Całym sercem... męska: ...aż do końca świata

Amor vincit omnia ( miłość zwycięży wszystko )

"Tylko Ty"

"serca złączone... w jedność uchwycone"

"Ama, si vis amari", czyli "Kochaj, jeśli chcesz być kochanym"

na damskiej Składam serce... na męskiej ...w Twoje ręce

męska Tota Tua - cała twoja, damska Totus Tus - cały twój

Bogu dziękuję za Ciebie-imię

Na zawsze razem

sic itur ad astra - tak się idzie do gwiazd

alter ego - drugie ja

"and nothing else matters"

All you need is love

You're still the one!

"Amor est.." a na męskiej "...vitae essentia" - "miłość jest istotą życia"

"Two hearts..." a na drugiej "... one love". Czyli "2 serca... 1 miłość"

"jedno serce... ...kocha drugie"

DZIŚ I NA ZAWSZE – IMIĘ

"Mojej Jedynej miłości"

"Tylko Twoja …" i "Tylko Twój …"

Mors sola - aż do śmierci

Semper in corde meo = (na) zawsze w moim sercu.

cud miłości i data

całym sercem i imię

Za dotknięciem miłości

wrobelek0403

a my w piatek zamowilismy nasze obraczki :) beda robione na zamowienie wg naszego wzoru - koszt 500 zł plus nasz material.

a oto wzor, dekor jest po obu stronach:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Lwica

#114
A to nasze obrączki:
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

anulla

My mamy takie same jak Inkageo. Apart model 216 :)

panikarola

wrobelek, a wy nie macie juz jednych po cywilnym?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mona_liza

Ja się zakochałam od pierwszego wejrzenia w tych obrączkach, niestety drugie wejrzenie (na żywo) mnie wyleczyło - 6mm to zdecydowanie za dużo na moje chude paluchy :'(

ewdomaga

Cytat: mona_liza w 31 Maj 2008, 09:25:58
Ja się zakochałam od pierwszego wejrzenia w tych obrączkach, niestety drugie wejrzenie (na żywo) mnie wyleczyło

miałam to samo, jak widziałam je w katalogu, to uważałam że są przecudne, jak zobaczyłam na żywo - czar prysł. ten wzór nie prezentował się tak dobrze.

Monika

a to nasze - w fabrikancie kupione

niewiemjaka

#120
a to nasze obraczki dwukolorowe, moja z malusim brylancikiem

...
ale juz zaczynam zalowac:/

martullek

niewiemjaka dlaczego?

niewiemjaka

#122
kurde bo tak jakos.... podobaja mi sie sa sliczne blyszczace itd.. :/
ale oczywiscie nosilam je troche hehe zeby sprawdzic czy rozmiar ok i juz porysowalam na szczescie pod spodem wiec jak pojda do grawerki to powiem zeby to wypolerowali
no i poczytalam sobie o tych dwukolorowych - ze to wcale nie sa 2 rodzaje zlota tylko ze sa zolte i "rodowane" czyli to niby biale wcale nie jest biale
juz sama nie wiem , no i ze to pozniej i tak sie zrobi cale zolte, nie wiem czy to prawda, u jubilera nie pytalam... wie ktos cos wiecej na ten temat?

ale nie chce sie wycofywac i zmieniac zdania, no nie wiem.. może panikuje :/ a może mam racje.. nie wiem, moze za szybko je kupiliśmy de facto za bardzo nie szukalismy :]

zuzia

niewiemjaka,
:hammer: :hammer: :hammer:
macie śliczne obrączki!

my nie mieliśmy za bardzo wyboru i teraz trochę żałuję, że moja jest taka gruba.

adrianna79

Cytat: zuzia w 09 Cze 2008, 23:58:51
niewiemjaka,
:hammer: :hammer: :hammer:
macie śliczne obrączki!

my nie mieliśmy za bardzo wyboru i teraz trochę żałuję, że moja jest taka gruba.

ja uwielbiam grube obraczki!!! :-).. zawsze mozna kupic nowa :-)