Kamerzysta Warszawa pilnie poszukiwany

Zaczęty przez Agaaa, 15 Lis 2007, 13:22:20

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Agaaa

Fotografa juz mam to teraz szukam dobrego kamerzysty na ślub z dobrym sprzętem, pomysłem na fajny niekonwencjonalny film ( wmontowane fruwające gołąbki i latające obłoczki odpadają..). Liczy sie dla mnie dobra jakość i profesjonalny montaż...Film nie musi trwać 180 min., moze trwać pół godziny ale ma byc dobry.. ;-)

Macie kogoś godnego polecenia?

tylko nie mówcie, że takie rzeczy to tylko w erze :lol:

talula

Mogę polecic Ci mojego kamerzystę-p. Andrzeja, jestem przed, więc efekt nieznany, ale ja byłam wczesniej przeciwna kamerze w ogóle, ale się przekonałam.

Zajrzyj na jego stronę:

http://www.artvideo.pl/

Najlepiej jednak zadzwoń i umówcie się na spotkanie, będziecie mogli obejrzeć jego filmy, wtedy będziesz mogła zdecydować.

[ Dodano: 15-11-2007, 21:23 ]
Dodam jeszcze, że p. Andrzej nie zajmuje się wyłącznie filmami ślubnymi, jest bardziej wszechstronny i na pewno nie bedzie tam gołąbków itd, itp, bo ja też czegoś takiego nie chciałam.

martullek

Czy będziecie filmować cały ślub i wesele, czy na przykład tylko sam ślub? ja się zastanawiam ciągle, kamerzystę chcę mieć na pewno, ale nie wiem czy chcę kręcić też wesele...

talula

Cytat: "martullek"Czy będziecie filmować cały ślub i wesele, czy na przykład tylko sam ślub? ja się zastanawiam ciągle, kamerzystę chcę mieć na pewno, ale nie wiem czy chcę kręcić też wesele...

Nie wiem, czy pytanie było do mnie, ale na wszelki wypadek odpowiem.
Dla mnie ślub jest tu najważniejszy  tam będzie chyba nawet 2 operatorów.... hehe;) ta, co nie chciała w ogóle;) nie chciałam, bo nie lubie być nagrywana, ale z opowieści wiem, że ten dzień szybko mija i się nie pamięta wszystkiego, dlatego zdecydowałam się na nagranie. Ale np. spotykamy się z kamerzystą i fotografem przed kosciołem, nie chcę mieć nagrań z tego, co się będzie działo w domu, jeśli jednak mi się zachce, zrobimy naszym aparatem. W rozmowie z kamerzystą podkreślałam, że zależy mi na reportażu ze ślubu głównie, ale miło też byłoby utrwalić gości, więc na weselu też przez jakiś czas będzie, ale może się u nas nudzić, bo nie planujemy oczepin ani innych zabaw, ale on ma jakieś swoje pomysły.

Kasia

talula19, a jaka jest cena tego kamerzysty?

martullek

Kasia, tu masz cennik: http://www.artvideo.pl/cennik/wesele_ceny_naszych_uslug.html
talula19, mam podobne odczucia jak Ty, co do obecności kamerzysty w domu, a potem podczas uroczystości i wesela. Jakbym miała wybierać tego kamerzystę, to chyba wzięłabym pakiet biały albo ewentualnie złoty...
Czy on ma jakieś starsznie obłożone terminy??? Wiesz może?

Agaaa

martullek, chciałabym mieć fajny reportaz z calego dnia, zarowno ze slubu jaki i z wesele. Ale nie to ze 2h filmu jak ludzie jedza i pija tylko za najfajniejszych momentów...tatula19 ma racje, malo sie pamieta z tego dnia...Ostatnio wystepowalam w roli swiadkowej i myslalam ze pamietam kazde 10 min..aha jasne..obejrzalam film i bylam w szoku. Fajne jest to , że możesz zobaczyć pewne momenty, pewne osoby i ich zachowanie a podczas ceremonii nie jestes w stanie bo raz ze siedzisz tyłem :lol:  a dwa, że z nerwow nie jestes w stanie zwrocic na wszystko uwagę.
Uważam, że film nie powinien byc poprostu nakręceniem wszystkich wydarzeń ale tak jak i zdjęcia musi oddawac klimat. Ma byc taki ze nawet  jak za setnym razem bedziesz go ogladala to bedziesz miała łzy w oczach... ;-)

marta.pio

Też polecam artvideo,
w tym roku (26 maja) kręcił ślub i wesele mojej przyjaciółki. Bardzo miły facet. Ja się na niego nie zdecydowałam bo w ogóle nie będę miała kamery,ale po obejrzeniu płyty przyjaciółki polecam.

5czwartych

Cytat: "marta.pio"w ogóle nie będę miała kamery

to ja już Cię lubię :) w takim razie powinnaś mieć lepsze zdjęcia z uroczystości (takie proroctwo - mam nadzieję że się spełni). moim zdaniem bardzo niewielu kamerzystów potrafi być niezauważalnymi i nierozpraszać ludzi w kościele.

aja

#9
u nas miało nie być kamery ale po namowach rodziców jednak był pan Kamerzysta! filmu jeszcze nie widziałam więc nie wypowiem sie w kwestii jego polecenia lub nie... ale hahahaha wielu gości już po weselu pytało sie czy była wogóle kamera!

Agaaa

aja,  ale korzystalas z firmy artvideo czy z innej?
daj znac jak Twoj film jak bedziesz miała..

marta.pio

Cytat: "5czwartych"
Cytat: "marta.pio"w ogóle nie będę miała kamery

to ja już Cię lubię :) w takim razie powinnaś mieć lepsze zdjęcia z uroczystości (takie proroctwo - mam nadzieję że się spełni). moim zdaniem bardzo niewielu kamerzystów potrafi być niezauważalnymi i nierozpraszać ludzi w kościele.

dzięki:) mój narzeczony jest uczulony na kamerę a już słowa "chcecie obejrzeć naszą kasetę/ płytę z wesela?" powodują u niego drgawki więc kamery nie będzie:)
moja rodzina wciąż nie może się z tym pogodzić i usilnie próbuje nas przekonać do kamery, ale nic z tego:)
zdjęcia będą nam robili Tworkowie więc mam nadzieję, że wyjdą super.

Pozdrawiam
Marta

ze_nitka

www.vi-cam.pl - Oni robią filmy 90 minutowe z  teledyskiem. Jak się z nimi spotkasz to dzadzą Ci płytke ze swoimi pracami.  Moja koleżanka miała ich kamerzyste i fotografa na ślubie i była zadowolna.

http://www.art-film.pl/ - tego kamerzyste miały dwie inne koleżanki, film dłuższy, ale też ciekawy.

martullek

ehhh, jestem zła. artvideo podwyższył ceny i to znacznie, chyba muszę szukać kogoś innego  :-( jakich kamerzystów jeszcze polecacie?

elizapj

przez dlugi czas bylam przekonana, ze go nie chce. nie podoba mi  sie wiekszosc filmow slubnych, uwazam, ze ciezko takie wydarzenia ujac niekiczowato, wiec jakby z gory wybaczalam kamerzystom to jak kiepsko wychodzila ich praca i wolalam, nie miec tego rodzaju wspomnien z wlasnego wesela.
Ale kilka osob wspomnialo, ze to jednak swietna pamiatka, bo sie bardzo wielu rzeczy nie pamieta, lub w ktorych sie po prostu nie uczestniczy, i dopiero mozna je obejrzec na filmie po fakcie.
wiec zdecydowalam, ze ok, jednak chce:)
bardzo bede wdzieczna, za polecenia kamerzysty, z kt bylyscie 'bez ale' zadowolone. Szukam kogos, kto nie robil z tego filmu kiczowatego dna, z labedziami, lub balonami wokol ekranu, czy na wstepie, czy z jakas pozaluj-sie myzuka w tle. Oraz takiego, kt w tych sprawach nie musialyscie instruowac, tylko, kt juz sam to wiedzial:)

mini filmiki jesli macie gdzies w necie bardzo mile widziane, to od razu przemowi do mojej wyobrazni:)
(z gory przepraszam wszystkich kt sie labedzie i balony podobaja.)

[ Dodano: 22-01-2008, 20:07 ]
te wyzej wymienione firmy obejrzalam...tzn ich prace..i to chyba nie jest to czego szukam..:(
choc niektore filmiki vi-cam.pl nie odbiegaly bardz . do art-film napisalam proszac o jakies wzory ich prac, bo bez tego trudno ich oceniac.

jesli ktos zna wiecej firm godnych polecenia to piszcie prosze:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login