Przekwalifikowanie a szafa

Zaczęty przez malybob, 27 Sie 2013, 23:53:22

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

goga

Cytat: szelma w 28 Sie 2013, 14:00:29to nie korpo i o ile jest schludnie i z zachowaniem podstawowych zasad (typu nie szorty itp.), to nie widzę problemu.

o to to tym bardziej, że kazdy ma i preferuje inny styl

a to że młodziez i dzieci widzi i komentuje to od zawsze, żadna zmiana nie przejdzie nie zauwazona ;)  łącznie z ilością par butów :D
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

mobka

Ja to bym pewnie i w trampkach poszla. I z dredami, czy fioletowymi włosami jeśli taki byłby mój styl. I przypuszczam, że młodzieży mogloby się to bardziej podobać niż klasyczna elegancja ;D

golinda

Cytat: mobka w 28 Sie 2013, 18:28:48
Ja to bym pewnie i w trampkach poszla. I z dredami, czy fioletowymi włosami jeśli taki byłby mój styl. I przypuszczam, że młodzieży mogloby się to bardziej podobać niż klasyczna elegancja ;D

moze jako nauczycielka plastyki w liceum profilowanym artystycznym dałoby radę

goga

Cytat: mobka w 28 Sie 2013, 19:28:48młodzieży mogloby się to bardziej podobać niż klasyczna elegancja

młodzieży tak ;)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

mobka

Goga no z innymi nauczycielkami to różnie ;)  ja w dobrym LO miałam taką nietypowa polonistke. Nietypowo ubrana i uczesana, a przez wszystkich była bardzo lubiana. Przez grono tez. Bo to równa babka byla. A moja polonistka znów jak babochlop wyglądała, a i tak ją b.  lubilismy i szanowalismy, mimo adidasow, braku makijażu i eleganckiej fryzury. To była porostu bardzo dobra nauczycielka z super podejściem. I chyba dla nas, w mat-fizie, była nauczycielem nr 2,zaraz po fizyku ;D

nionczka

Wygodne spódniczki, rozkloszowane, trapezowe, spodnie wszelkiego rodzaju, płaskie buty, koszule, sweterki, bawełniane bluzki o ciekawszykm kroju niż tiszert. Ja mam sporo takich prawie koszulowych, ale dzianinowe. Wyglądają na lepsze niż są.
Polecam głównie H&M dla takich zestawów. Sama tak się ubieram.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malybob

Pierwsze poszukiwania na zywo za mna. I Zara stylem mi sie podoba, ale cenowo (z obecnej kolekcji) mniej. A w H&M mierzylam kilka par spodni, kilka zakietow, z 10 bluzek... I nic sie nie nadawalo nawet do opuszczenia przymierzalni. Zawsze mnie dziwi jak widze autentycznie fajnie ubranych ludzi w ciuchach H&M, my sie z tym sklepem nie lubimy :(

callja

#57
malybob, serio polecam obrać azymut na Mohito !!
Ładne ciuchy, kobiece (ani starobabowe, ani nastolatkowe), jakość do przyjęcia, ceny... przyznam, że osobiście poluję na wyprzedaże, ale u mnie z kasą nieustannie krucho ;)

Da się perełki upolować w Orsayu, Reserved, z ciut wyższej półki cenowej w Tatuum.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

nionczka

Aaaa, zapomniałabym. Od dwóch sezonów najwięcej kupuję w Camaieu
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malybob

O, Camaieu bardzo lubie, martwilo mnie, ze dotad nie padla ta nazwa, ze moze uwazacie, ze sie ichniejsze ciuchy nie nadaja...
Mohito nie kojarze, gdzie mam stacjonarnie, ale sie rozejrze. A jak przypomne sobie licealne czasy, to najlepiej wygladala nauczycielka ubierajaca sie w Tatuum, wiec moze i to jest mysl.

aniak1211

malybob
warto "polubic" wymienione sklepy na fb,
czesto robia promocje z facebook ;)

goga

własnie jest -30% na akcesoria Mohito
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

mayagaramond

#62
pomylilam watki lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

yoy

ooo jaki fajny wątek :D
jakbym była przedmiotowcem to bym się inaczej ubierała. Teraz muszę ubierać się wygodnie (do leżenia na podłodze, siedzenia po turecku, turlania, skakania itp). Buty na obcasie odpadają, zostają baleriny (tzn do pracy zakładam czasem obcasy ale w klasie zmieniam na balerinki). No nie da rady inaczej :( Nie ma nic gorszego niż ubranie krępujące ruchy, albo dekolt pojawiający się znienacka przy schylaniu, czy przykrótkawa bluzka, która się unosi przy schylaniu odsłaniając pół pleców (naturalnie spodnie-biodrówki odpadają)
Mimo to staram się ubierać ładnie, schludnie i w  miarę elegancko. Uważam, że nauczyciel tez powinien prezentować jakiś gust - w koncu mamy czegoś uczyć, to chociaz warto pokazac, że do pracy nie chodzi się w "byle czym" (żadne tam potargane, porozciągane ciuchy)

Mohito jest fajne. zara i hm - tu trzeba pogrzebać. w orsay'u mozna cos trafić, w reserved...

mayagaramond

yoy i nie zapomnij o akcesoriach ;) lol lol lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

goga

W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)



calla

Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

malybob

Pierwszy dzwonek tuż tuż, pora na sprawozdanie. Sprawdziły się podpowiedzi:
1. Camaieu - ciemnogranatowe jeansy rurki, żakiet czarny z oficjalnego materiału, ale z suwakami i kołnierzykiem prawie stójką, przełamującymi nieco sztywność, żakiet dzianinowy - różowy (ale nad nim jeszcze myślę...) Wszystko jeszcze wyszperane na wyprzedaży :)
2. Royal Collection - outlet (wielkie odkrycie jak dla mnie) - dwie pary rurek (czarne i szare), każda za zabójczą cenę 29 zł.

Brakuje: bluzek pod marynarki lub bez marynarek. Dużo się namierzyłam, ale albo tandetna bawełna, która krzyczy "po praniu tylko do sprzątania" albo (z domieszką czegoś) zbyt obcisłe lub zbyt luźne kroje.

szelma

Cytat: malybob w 02 Wrz 2013, 00:53:04bluzek pod marynarki lub bez marynarek

Nie wiem, co masz na myśli mówiąc "bluzki", ale bawełniane T-shirty z długim rękawem są fajne z Greenpointa - jak już mówiłam tu zresztą.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

calla

Cytat: szelma w 02 Wrz 2013, 08:55:58
Nie wiem, co masz na myśli mówiąc "bluzki", ale bawełniane T-shirty z długim rękawem są fajne z Greenpointa - jak już mówiłam tu zresztą.

czy z dlugim, krotkim czy 3/4 ma tez h&m z serii organic czy jakos tak. Super sie piora i nosza.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

malybob

Tylko wlasnie wolalabym cos mniej klasycznego niz gladka bawelna...

konwalia

Ja lubię kappahla, tylko rozmiary trzeba brać mniejsze, bo maja bardzo optymistyczna rozmiarowke

szelma

Cytat: malybob w 03 Wrz 2013, 00:30:06Tylko wlasnie wolalabym cos mniej klasycznego niz gladka bawelna

Czyli co? Bawełnę mechatą? :D Bo desenie też mają przecież - przejdź się po sklepach i zobacz, trochę propozycji już padło.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!