Kawalerka do remontu

Zaczęty przez mayagaramond, 22 Sie 2013, 11:55:29

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

Cytat: konwalia w 23 Sie 2013, 13:13:53Ram gdzie chcesz ty aneks, wolałabym sofe
albo tam stół skoro kuchnia w okolicy

a sofa pod oknem

też wpadłam na podobny pomysł co konwalia ale myslałam że do kuchni w przedpokoju juz Cie nie przekonamy ;)

dwa palniki to mało, u mnie narzekają że piekarnika nie ma ;)
no ale jak innej opcji nie ma to niech będa i dwa


prakle mamy starą satrutką, zdezelowaną lekko, brudną (whirpool ładowany od góry i w tych kanalikach jest czarno, doczyścić się nie da) ale ludzie zadowoleni że jest

niewiemjaka

Cytat: Kasia w 23 Sie 2013, 13:20:35też wpadłam na podobny pomysł co konwalia
nosz moje posty to tu sa juz neiwdoczne, o rysynku pogladowym nie wspomne :foch:
Cytat: niewiemjaka w 23 Sie 2013, 12:19:43jak chcesz wiecej "przestrzeni" to mozesz jeszcze wywalic ta scianke pomiedzy kuchnia i pokojem
:D:D

Kasia

Cytat: niewiemjaka w 23 Sie 2013, 13:22:01nosz moje posty to tu sa juz neiwdoczne, o rysynku pogladowym nie wspomne foch
oj nie fosz się, ja z doskoku czytam to wiesz bighug

konwalia

Niewiemjaka ej, polalam ci za rysunek :beer:

mayagaramond

#54
niewiemjaka rysunek pogladowy jest git :)  :beer: :beer:

Polewam wam  :beer: :beer:





Dodany tekst: 23 Sie 2013, 12:27:23

Cytat: Kasia w 23 Sie 2013, 13:20:35a sofa pod oknem


zapomnialam dodac, ze to okno balknowe, wiec sofe mozna kolo okna, pod sie nie da.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

cherry

#55
pomysl konwalii (insprowany przymysleniami niewiemjakakiej  ;)) podoba mi sie :-) kuchnie bedzie otwata a nie w tunelu no i maya zmiescisz sie w budzecie :)
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: Kasia w 23 Sie 2013, 13:20:35dwa palniki to mało, u mnie narzekają że piekarnika nie ma


moge dac 4, tylko wiedzialam, ze na tym zdjeciu z zoliborza sa tylko dwa.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

niewiemjaka

noe przeciez zartuje, ja juz wywalilam ta scianke na pierwszym rysunku, zeby wlasnie zyskac wiecej swiatla troche na wejsciu, wtedy ten aneks kuchenny nie jest taka "norką" tylko otwiera sie na pokoj,
pytanie czy ta scianke mozna ot tak wyburzyć
odelwam 4all :beer:

mayagaramond

Cytat: niewiemjaka w 23 Sie 2013, 13:28:27pytanie czy ta scianke mozna ot tak wyburzyć

nie mam pojecia, pewnie mozna.

Kto mi to powie? Administracja?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Kasia

Cytat: mayagaramond w 23 Sie 2013, 13:30:23Kto mi to powie? Administracja?
w administracji to lepiej nie pytac ;)
sprawdz czy to nosna i tyle
jak nie to burz ;)

mayagaramond

#60
Cytat: Kasia w 23 Sie 2013, 13:35:12sprawdz czy to nosna i tyle

a jak to sprawdzic?

Dodany tekst: 23 Sie 2013, 12:42:50

Cytat: konwalia w 23 Sie 2013, 13:13:53łazienkę zrobiła z tanich szarych kafli na podłogę, białe na ścianę przy prysznicu i umywalce

a reszta scian farba? Zwykla czy jakas specjalna?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Kasia

Cytat: mayagaramond w 23 Sie 2013, 13:41:53a jak to sprawdzic?
aż tak się nie znam
z reguły nosne sa grube, zwykłe działowe cienkie ;)

mayagaramond

Cytat: Kasia w 23 Sie 2013, 13:44:40z reguły nosne sa grube, zwykłe działowe cienkie

ona jest cienka.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

konwalia

#63
Maya lepiej specjalna, zwykłą ci zejdzie za kilka lat płatami

Dodany tekst: pią, 23 sie 2013, 11:50:19

Cytat: mayagaramond w 23 Sie 2013, 12:48:05
ona jest cienka.
To burz
Nosne w blokach maja chyba 15-30cm( ja mam 25)


mayagaramond

#64
Cytat: konwalia w 23 Sie 2013, 13:49:34Maya lepiej specjalna, zwykłą ci zejdzie za kilka lat płatami

OK.

Musze sie zastanowic nad kolorem.

Dodany tekst: 23 Sie 2013, 13:12:47

I tez jak to wszystko zorganizowac, bede w PL w grudniu, wiec chcialabym wtedy wszystko zrobic.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mobka

Maya, tak jak dziewczyny piszą, zrób łazienkę, szara, bo to na topie chyba teraz. Płytki mogą być tylko w newralgicznych miejscach, ale to pewnie w tak małej łazience i tak większość powierzchni, wiec ja robilabym po całości. Nowy kompakt WC, umywalka z szafka, pralka (nowa tania za ok 600zl spokojnie) i kabina.
Parkiet bym odswiezyla, ewentualnie przykryla na środku tanim dywanem z Ikei. Do spania beddinge z Ikei (600zl), stolik Lack, jakaś szafa tam gdzie chcesz aneks dać.
Kuchnia w obecnym miejscu, wysunięta do pokoju, taka gotowa właśnie, płyta, lepiej 4 palnikowa, lodówkę dałabym taka, żeby miała zamrażalnik. Może te małe tez maja. Zamiast firanek założyłabym najtańsze rolety, białe, szare... No neutralne. Ściany na biało.

mayagaramond

Cytat: mobka w 24 Sie 2013, 13:50:17beddinge z Ikei (600zl),


i to wystarczy? Sama bardzo nie lubie kanap/ sof bez oparcia po bokach ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

calla

mayagaramond na beddinge spalas u mnie w Germeringu. Uwazam, ze jest wygodna i w zupelnosci wystarczy.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

wrobelek0403

bedingde jest wygodna, potwierdzam. a ze nie ma oparc, no w wynajmowanym mieszkaniu nie mozna miec wszystkiego ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

calla

mozna kupic takie podlokietniki do tej kanapy, ale nie wiem na ile to jest stabilne, czy to za lekkie nie jest.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

mayagaramond

#70
Cytat: calla w 11 Gru 2013, 12:07:05mayagaramond na beddinge spalas u mnie w Germeringu. Uwazam, ze jest wygodna i w zupelnosci wystarczy.


do spania jest rzeczywiscie wygodne.

Dodany tekst: 11 Gru 2013, 12:51:10

Cytat: wrobelek0403 w 11 Gru 2013, 12:08:20no w wynajmowanym mieszkaniu nie mozna miec wszystkiego


no nie mozna, chyba, ze sie samemu meble kupi  ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

margareta


calla

#72
Cytat: margareta w 11 Gru 2013, 13:51:34
Jeśli myślisz o tym http://www.ikea.com/pl/pl/search/?query=bedinge to są to zwykłe poduszki


Nie, nie o poduszki mi chodzi. O podlokietnik. Kladzie sie go na bokach.

Dodany tekst: 11 Gru 2013, 19:01:08

Takie:
http://www.vhotdeals.ca/archives/7307

albo takie:
http://www.3dxtras.com/3dxtras-free-3d-models-details.asp?prodid=9916

Ale juz widze, ze to lekkie jest.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

callja

Cytat: wrobelek0403 w 11 Gru 2013, 12:08:20bedingde jest wygodna, potwierdzam
Mam pytanie z zupełnie innej beczki ;)
Czy materac do bedinge jest wyposażony w opaski, służące przypięciu go do stelaża, czy też leży na stelażu zupełnie "luzem??
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

wrobelek0403

Cytat: callja w 11 Gru 2013, 21:13:05
Mam pytanie z zupełnie innej beczki ;)
Czy materac do bedinge jest wyposażony w opaski, służące przypięciu go do stelaża, czy też leży na stelażu zupełnie "luzem??

callja, kojarzy mi sie, ze cos było :knuje:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login