Kawalerka do remontu

Zaczęty przez mayagaramond, 22 Sie 2013, 11:55:29

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

konwalia

No ale nawet jeśli ona wybila samowolnie, to serio uważacie to za przyzwolenie, by też wybić? Bo nie wiem, trochę tak ta dyskusje odczytuję

zuzia

Cytat: konwalia w 11 Sty 2014, 11:15:10
No ale nawet jeśli ona wybila samowolnie, to serio uważacie to za przyzwolenie, by też wybić? Bo nie wiem, trochę tak ta dyskusje odczytuję
nie, dla mnie to nie jest przyzwolenie.
ale nie znoszę ludzi, ktorzy sami coś zrobili a na innych donoszą.

konwalia

No pani sama się podkłada tak naprawdę

zuzia

Cytat: konwalia w 11 Sty 2014, 11:32:09
No pani sama się podkłada tak naprawdę
pewnie liczy, że to się nie wyda :)

mayagaramond

konwalia nie, tylko mogła się zapytać, co to za gruz tym bardziej, że gość od remontu z nią rozmawiał, a nie bez sensu kablowac.

A ja bez wiedzy czy to ściana nośna czy działowa nie chciałam jej burzyć..
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

#105
Rozwalenie ściany to jakiś miesiąc czekania na decyzje, więc niestety dam sobie z tym spokój.

A to ściana w łazience, ten pasek będzie nad toaletą;
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Imagine there is no hate

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

W mieszkaniu jest kuchenka gazowa, wywalac ja i robic elektryczna czy zostawic gaz?

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

ja bym zostawila gaz, chyba, ze chcesz robic indukcje, na elektrycznej gotowanie to jakas masakra
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

Elektryczna ładniejsza. Gaz w użytkowaniu tańszy, dla niektórych wygodniejszy.
Ja bym z gazu chyba nie rezygnowała.

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

gaz tanszy, dla wynajmujących to pewnie wazne. tylko piekarnik bym dała elektryczny.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 14 Sty 2014, 10:31:56
ja bym zostawila gaz, chyba, ze chcesz robic indukcje, na elektrycznej gotowanie to jakas masakra
ja dziś nie wiem jak my moglismy gotwać na elektrycznej.
Indukcja to bajka..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Cytat: rubin04 w 14 Sty 2014, 13:14:38Indukcja to bajka..

a to prawda, ale pod wynajem sie nie opłaca. garnki trzeba specjalne, łatwiej uszkodzic.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

ja juz tez pokochałam indukcję, elektyrczna byla jednka beznadziejna
ale na miejscu Mai chyba bym jednak zrobiła elektyrczną
ja gazu nie lubie, boje się ze cos sie stanie, tu w bloku nie mamy gazu....
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

Na indukcje szkoda mi kasy, tak naprawde to nie wiem, czy w ogole to mieszkanie wynajme.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

konwalia

a ja lubię gotować na gazie, taniej dla mnie, mam nawet piekarnik gazowy

mayagaramond

Zadzwonilam do wydzialu architektury, musialabym czekac min miesiac na zgode, zeby wyburzac scianke. Wiec niestety, ale dam sobie z tym spokoj.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

maya, no to rzeczywiscie bez sensu. Wymyslimy cos ze scianka :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: wrobelek0403 w 15 Sty 2014, 09:50:47
maya, no to rzeczywiscie bez sensu. Wymyslimy cos ze scianka :D

teraz nie zrobie juz garderoby w przedpokoju, bo plan byl taki, zeby pol metra zaraz przy wejsciu bylo na mala garderobe i dalej ciag kuchenny zakonczony stolem.

Pieprzona wielka plyta lol

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

callja

Cytat: mayagaramond w 15 Sty 2014, 09:30:19Zadzwonilam do wydzialu architektury, musialabym czekac min miesiac na zgode, zeby wyburzac scianke.
Nas o czeka za jakiś czas, gdy będziemy otwierać kuchnię - już się boję, bo znajomi walczyli z papierkami i urzędami... pół roku!! I tylko odmawiali ekipę i odmawiali...
:ohboy:

Aha, maya, i ja też zostawiłabym gaz - taniej, nie ma zabawy z garnkami na indukcję, a co do niebezpieczeństwa... Wypadki z powodu gazu niestety zdarzają się, ale zdarzają się i z powodu wad instalacji elektrycznej, więc tu współczynnik niebezpieczeństwa jest chyba na zbliżonym poziomie... Jeśli w przyszłości będę robiła kuchnię na nowo (marzenie!!), na pewno zamówię płytę gazową, piekarniki gazowe pod zabudowę chyba nie istnieją niestety ;) Tradycjonalistka jestem :D
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

mayagaramond

To jest plan kuchni. Nie zwracajcie uwagi na kolory. Zabudowa bedzie do sufitu. Ta szafki na dole sa otwierane do gory i bylby ze szkla.

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zuzia

maya, mam podobny system szafek. ja jestem zadowolona.
nie polecam otwartych polek przy kuchence. wiem jak to sie brudzi i u siebie juz nie zrobiłam.

mayagaramond

Cytat: zuzia w 20 Sty 2014, 15:40:57nie polecam otwartych polek przy kuchence. wiem jak to sie brudzi i u siebie juz nie zrobiłam.


dzieki, masz racje, bo przeciez tam tluszcz pryska itp.

:beer: :beer:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"