Majowe panny mlode

Zaczęty przez foszek, 14 Lis 2007, 20:17:36

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ze_nitka

Cytujmozesz zajrzec do Cezexu (maja salon papierniczy tuz przy Auchan na Modlinskiej) i strone w necie. Ja u nich kupowalam koperty zeby miec 2 takie same (do zaproszenia i taka podluzna do mapek), maja te papiery roznego rodzaju.
A jak jest z detalicznym kupowaniem?
Na ich stronie widziałam tylko wielkie ryzy formatu 100x70

mika

Cytat: "ze_nitka"A jak jest z detalicznym kupowaniem?
Na ich stronie widziałam tylko wielkie ryzy formatu 100x70

papier kupuje się u nich najczęściej w pakietach po 25 lub 50 arkuszy formatu A4 - jak jest z większym formatem to nie wiem - na miejscu mogą też ci dociąć do formatu jaki tylko sobie zamarzysz za darmo :mrgreen:

czarnasia13

Hej ja też majówka - 31-05-2008, nie wiem czemu dopiero teraz znalazłam ten wątek :oops:  
Ja mam już salę - wpłacone dwie zaliczki, termin w kościele i godzinę ślubu, kamerzystę, fotografa i zespół też mam ale chyba będę zmieniać bo mam namiary na studio i oni mają swojego kamerzystę fotografa i zespół i są wypróbowani  ;-) , sukni jeszcze nie mam, pewnie będę się rozglądać na ostatnią minutę. No i mam już kierowcę ale nie mam auta. Jeszcze dużo roboty.
Majówki trzymajcie się.

ze_nitka

mika9983, dzięki za info :) mi zalezy wlasnie na malym formacie (jak ja sobie potne kartony metr na metr ;) )

[ Dodano: 05-01-2008, 10:37 ]
i malej ilosci w ryzie, zeby potem nie miec zapasu na kolejne wesele ;)

foszek

Pojechalam kupic ladny papier, bialy na srodek zaproszenia i sie okazalo ze taniej i bardziej bezproblemowo wyjdzie mnie kupienie papieru fotograficznego :)  Za 20 karteczek formatu 10X15, firmy hp chcieli 1,30€ a przy kasie zalapalam sie jeszcze na 10 % znizki na nie :-D Czasami lepiej zaplacic troszke wiecej za juz przyciete karteczki do opdowiedniego rozmiaru niz sie meczyc pozniej w domku z przycinaniem :-D

czarnasia13, witamy u majowek :-D Juz niewiele czasu nam zostalo !!!

mika

ze_nitka, nam pocięli papier A4 na pół wzdłuż dłuższego brzegu tak żeby jak te kawalki się złoży żeby były ładne zaproszenia - nie było żadnego problemu - kupiliśmy jedną ryze papieru perłowego w te perłowe paseczki 25 sztuk w ryzie formatu a4 i kosztowalo to jakieś 10 zł :mrgreen:

trik26

Jejku, wstyd - normlanie wstyd. Tak dawno mnie tu nie było.
A ja również majówka 31 maja to maja data.
Mam:
salę, kucharki, zespół, wstępnie fotografa i kamerzystę, kościół, nauki

Do zrobienia w najbliższej przyszłości:
wybór zaproszeń, zakup sukni, poradnia, rozjerzenie się za obraczkami itp.

Agaaa

trik26, spoko ja tez ostatnio sie zbytnio sie nie udzielalam ale napiecie swiateczno-noworoczne w pracy i nie tylko mi nie dalo za duzej szansy :roll:

Nasz slub 24 maja
mam tak:

sale, zespol, fotografa, nauki skonczone tylko poradnia zostala, kiecke, samochod, dzsiaj przebieralam w zaproszeniach i chyba juz wybralam - dopracowuje liste gosci zeby wiedziec ile czego, w poniedzialek moze juz zamowie..

szukam:
kamerzysty - idzie mi jak krew z nosa, moze macie kogos gonego polecania?

niebawem przymierzam sie do zamowienia obrączek no i do spisania protokow..
podroz poślubna na zasadzie wstepnych rozmow gdzie , za ile i na ile...

na kwiaty, tort, buty do sukni itd to chyba jeszcze za wczesnie?
o czyms zapomnialam pewnie... ;-)

a no i kościół mam zaklepany :-D

ze_nitka

A co do przygotowań zrobiliśmy kolejny krok wprzód. Wczoraj byliśmy na pierwszych naukach. Podobało mi się, ksiądz mówił tak że było to interesujące i bardzo pożyteczne. A te trzy spotkania z psychologiem bedziemy miec z taka mloda babka, ciekawa jestem jak to bedzie wyglądało.
Już wiemy jak będa wyglądać nasze zaproszenia. Teraz trzeba tylko zrobić próbne drukowanie.

zuzia

Cytat: "ze_nitka"A jak jest z detalicznym kupowaniem?
Na ich stronie widziałam tylko wielkie ryzy formatu 100x70

Cytat: "mika9983"papier kupuje się u nich najczęściej w pakietach po 25 lub 50 arkuszy formatu A4
z tym sie nie zgodze. Ja ostatnio kupilam 1 duzy arkusz papieru z ktorego pocieli mi (na zyczenie) chyba 8 kartek A4 wiec nie trzeba od razu hurtem 25 kupowac.
I koperty maja ladne i niedrogie.
wybierz sie na modlinska do ich salonu papierniczego to wszystko mozesz obejrzec, podotykac, no i dowiesz sie wszystkiego od tych pan.

mika

zuzia, dlatego napisałam najczęściej, bo akurat te papiery które u nas wchodziły w gre były właśnie w takich pakietach

ze_nitka

zuzia, byłam pomacałam, oczopląsu dostałam, kopert nie widziałam, panie dały kilka kartek A4 na próbe. Niewiele się dowiedzieliśmy bo mało czasu mieliśmy.
Ogólnie jest tam niesamowita ilość papierów do wyboru. Czy mi się wydaje czy pisałas ze w Jakonie na Teresposkiej jest to samo, ale taniej?

trik26

No to jeszcze mam sukienkę ;-)
Szuka teraz butów ecru z okrągłymi czubkami. kiedyś któraś z was pokazywała takie ładne z ryłko.