Wasze nicki

Zaczęty przez vobi, 14 Lis 2007, 19:25:05

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

Maya - bo bardzo podoba mi sie to imie. Chcialam maya_naga, ale doszlam do wniosku, ze nie bede przesadzac.  :-P Samo maya bylo juz zajete, a poniewaz wlasnie wtedy czytalam wahadlo foucaulta to doczepilam garamond. Mowic krotko - dluzszego i bardziej skomplikowanego nicka nie moglam wymyslic :mrgreen:

gioseppe - na mnie dziedek mowil Piotrus, na moja mame Wojtek, a na ciocie Antek. W pracy zawsze mowil, ze ma 4 dzieci - dwoch synow i 2 corki. Raz mu chyba nawet rodzinne za 4 dzieci wyplacili :mrgreen: (ale pozniej musial oddac)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

ishka82

Jak byłam mała, to sama nazwałam się Isią (tak zdrobniłam Agnieszkę) i wszyscy tak do mnie mówili (i mówią: Isia, Iśka, Isiaczek), a jak z bratem grałam w Diablo i nie mogłam imienia postaci wymyślić, to zaproponował Ishka, tak bardziej tajemniczo i zostało. A 82 to mój rocznik (Ishka na gazecie była zajęta).

gioseppe

Cytat: "mayagaramond"Mowic krotko - dluzszego i bardziej skomplikowanego nicka nie moglam wymyslic :mrgreen:
żebyś wiedziala :)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

mayagaramond

Cytat: "gioseppe"żebyś wiedziala

Zawsze mialam tendencje do efektow teatralnych.  ;-) Ale jak bys miala w podstwowce ksywe szkieletor, to tez bys sie pewnie na nia nie zdecydowala :mrgreen:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

gioseppe

maya :) szkieletorze Ty :P
w sumie to gdybym miałA sugerować się nickami uzywanymi przez znajomych i szkolnych kolegów wylądowałabym tu jako niunia/nusia/nuśka :P
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

malutenka

A u mnie malutenka na przekór wzrostowi, bo prawie do 180 dobiłam :mrgreen:
Ta piątka została z gazety.

Kata

A mój nick pochodzi od skrótu imienia - Katarzyna - i towarzyszy mi od początku życia w sieci. Zresztą zdarzało się, ze znajomi się tak do mnie zwracali. I tak już jakoś zostało.
Pozdrawiam

Kata

kamu2

Fajny temat,dziś rano jak wchodzilam na forum zastanawiałam się nad tymi nickami a tu prosze wczoraj zalożony był taki wątek.
Tak więc mój ka (od imienia Karolina) a mu( od dwóch pierwszych liter nazwiska) a 2 została z gazetowego.
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

vobi

Cytat: "gioseppe"w sumie to gdybym miałA sugerować się nickami uzywanymi przez znajomych i szkolnych kolegów wylądowałabym tu jako niunia/nusia/nuśka

No, to ja bylabym pszenżyto-na-tariełkie... Co prawda krotki byl zywot tego szkolnego przezwiska, ale zapadlo mi w pamiec  :mrgreen:

julka

Ja się nie powinnam wypowiadać, bo mało oryginalnie - imię, ale nikt mnie tak nazywa w rzeczywistości (rodzinka używa drugiego imienia, bo prostsze, w pracy - oficjalnie albo żuliet, N. wymyślił słówko, którym sie do mnie zwraca). Jak się tu logowałam, to miałam zamęt w głowie i zero wyobraźni. Czasami, jak Was czytam, to zazdroszczę inwencji twórczej (mayagaramond - super) , ale juz nie będę zmieniać  :-/

didi_loczek

didi, bo tak mawial do mnie moj braciszek: sweet sister didi
a loczek bo jak pada deszcz to kudelki kreca mi sie niemilosiernie

brawurka

mój jest totalą głupotą, ale już od dawna tak jest- przyzwycziłam się. Za dawnych czasów kiedy internet byl dostępny raczej w kawiarenkach internetowych i szkołach niż w domach, poprosiłam mojego wtedy jeszcze chłopaka (teraz męża),żeby mi założył maila, wybierał się do kawiarenki, pojechał, pomysłu nie miał, a uwielbia bajkę Atomówki (Bójka, Bajka i Brawurka). I zostało brawurka-132 to wiadomo- samo brawurka było zajete.

tachogti

hmmm no coz na wiekszosci forow uzywam mojego imienia w roznych wesjach i opcjach, ale na gazecie zalogowal sie pierwszy moj narzeczony - Tacho to zegary w samochodach a gti to sportowe wersje aut/volkswagenow, bo w tym czasie szukal akurat takich zegarow do naszej czerwonej strzaly  :-P no i jak sie przenosilam z gazety to mi zostalo  ;-) odzwierciedla naszego fiola motoryzacyjnego  :mrgreen:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

sputnik_sweetheart

Rubin, pierścionek naprawdę sliczny!
A ja sputnik od tytułu ksiązki jednego z moich ulubionych pisarzy -Murakamiego :mrgreen:  i tyle :-P

sweedee

sweedee, zangielszczone przez mojego (wtedy) bojfrenda (czyt. słidi), teraz męża. Jest od ksywki z LO: Świdi, a to z kolei od nazwiska, którego sie łatwo domyślić.  ;-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

jo_miekka

Mój się powstał przez zupełny przypadek. Chciałam być nierozpoznawalna w sieci.
Bo tak żcyciowo to "twarda ze mnei sztuka", więc tak na przekór ;)

misiaczek187

misiaczek187
Może troche od imienia bo wołali najpierw Monia potem Misia,a mąż woła Misiaczku :) 87 od roku urodzenia a ta 1 to ciort wie skąd :D

malutenka

Cytat: "misiaczek187"87 od roku urodzenia
ufff... to ja nie jestem jedyny małolat na strefie :mrgreen:  :mrgreen:

misiaczek187

Cytat: "malutenka5"
Cytat: "misiaczek187"87 od roku urodzenia
ufff... to ja nie jestem jedyny małolat na strefie :mrgreen:  :mrgreen:

No jak widać nie :) ale to miło!!

mam6lat

mam6lat
hmmm na gazecie trafiłam na forum dla mam przedszkolaków
poniewaz miałam szczescie nie-chodzenia do przedszkola - miałam cudowna babcię :)
wiec skojarzenie z zajęciami w zerówce...i tytuł ówczesnego podręcznika dla zerówek "Mam 6 lat" przyszedł mi  do głowy
ja go lubię (NICKA)
i mam w nosie jego dosłowne odczytywanie przez gazetowe klony ;)

kar0la80

a ja tez nuda, karola to moje... drugie imie :mrgreen: a 80 to moj rocznik :-D

twinnie77

Cytat: "gioseppe"gdybym miałA sugerować się nickami uzywanymi przez znajomych i szkolnych kolegów

to znalibyście mnie jako 'cielesna' (tak mnie nazwała moja pani od plastyki w podstawówce, bo chodziłam na ćwiczenia korekcyjne, a ona nazywała je 'cielesne') albo 'łysa' (tak mówili na mnie moi bracia, miałam naprawdę długie włosy) lub 'płytka' (to z LO, na początku koleżanka pomyliła moje nazwisko, też na 'p' i tak zostało).
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kamelia04.08.2007

Kamelia - od ponad 220-letniej kamelii, która rośnie na zamku w Pilnitz (Drezno). Do Drezna mamy z mężem sentyment bo tam się poznalismy pod koniec czerwca ubiegłego roku. Tam spedzilismy naszą ostatnią niedziele w Dreźnie. Potem ja wyjechałam do PL.

dołozyłam jeszcze 04.08.2007 - datę naszego ślubu, bo sama kamelia była juz zajęta.

http://www.pillnitz.com/kamelie.html
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

rubin04

Cytat: "brawurka132"mój jest totalą głupotą, ale już od dawna tak jest- przyzwycziłam się. Za dawnych czasów kiedy internet byl dostępny raczej w kawiarenkach internetowych i szkołach niż w domach, poprosiłam mojego wtedy jeszcze chłopaka (teraz męża),żeby mi założył maila, wybierał się do kawiarenki, pojechał, pomysłu nie miał, a uwielbia bajkę Atomówki (Bójka, Bajka i Brawurka). I zostało brawurka-132 to wiadomo- samo brawurka było zajete.

Pozwole zilustrowac sobie Twój nick:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

feeling.good

nój pochodzi od tytułu piosenki jednego z moich ukochanych zespołów - MUSE.
Zazwyczaj posługiwałam się innym nickiem, ale był zajęty, nie chciałam dodawać różnych numerów (trudno by mi było zapamiętać). Akurat słuchałam tej piosenki i zostało:)