JESIEN-ZIMA 2013-2014 - MUST HAVE :)

Zaczęty przez damka, 27 Lip 2013, 11:46:15

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

damka


ddu

no zaszalała :D
w te upały o zimie myśli?


siog

#3
Aryton boski w tym sezonie! ja juz tylko czekam na ten zolty plaszcz. musze go miec i spodnie a la dresowe z Simple. I top Kenzo z okiem i botki czarne zamszowe do biegania na codzien i kilka par dobrych jeansow. Chyba koniec

Dodany tekst: 27 Lip 2013, 23:34:21

ten tez jest boski
http://www.aryton.pl/assets/uploads/2013/lookbook_jesien_zima_2013/32.jpg

Ogolnie Aryton ma tak dobra kolekcje na poziomie swiatowym ze dziwie sie,ze nikt tego jeszcze nie kupil na zachodzie. Niesamowita kolekcja!

ddu

siog, ja się nie czepiam... ale wydaje mi się, że mi tłumaczyłaś ostatnio, że kupujesz tak dużo, hurtem, bo tylko na wyprzedażach, dwa razy do roku i wcale nie masz dużo ciuchów. więc ja chcę zobaczyć twoją szafę! ;)


damka

#6
dziś własnie zakupiałam taki kostium  w stylu chanel

bardzo ładny błyszcząy materiał.


inkageo

Imagine there is no hate

damka

spódnica do skrócenia,  ja lubię biurowy styl, zeby nie powiedzieć biurwowy ;)

siog

#9
Bardzo ladny zestaw do biura!
ja musze przestac ogladac strone Arytonu! Wszystko chce z plaszczy i kurtek... juz dawno nie widzialam tyle ale po prostu tyle przepieknych i praktycznych plaszczy i kurtek. Trzeba zaczac grac w lotto:)

wrobelek0403

siog akurat jest kumulacja 15 mln PLN :D :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: wrobelek0403 w 04 Wrz 2013, 21:28:58
siog akurat jest kumulacja 15 mln PLN :D :D

o widzisz, i to jest istotna informacja :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

siog


wrobelek0403

czekam na wypłate i zamierzam zaszalec, a co :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

siog

Wrobelku a mozesz przymierzyc plaszcze jakbys byla blisko Arytona? Bo nie wiem czy brac S czy M

wrobelek0403

siog, jasne. przypomnij mi tak jakos za dwa tygodnie :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

doda, pewnie :) w ogole mają fajne kiecki na tej stronie, a kolezanka z pracy jest wielbicielką tej marki i widze, ze są dobrze odszyte, porzadnie lezą.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

Ja lubię taranko. Mają rozmiar 32 ;)
dobrej jakości ciuchy. Dawno nic nie kupowałam, ale jak kilka razy mialam nagle potrzeby eleganckich ciuchów to tam jak w dym

golinda

Cytat: doda w 16 Wrz 2013, 16:48:13chciałabym zobaczyć na żywo

ja dzisiaj widziałam spódnicę z tej serii
bardzo dużo daje ten "nocny błękit", ładniejsza niż w necie

callja

Cytat: ddu w 16 Wrz 2013, 20:15:43Ja lubię taranko.
Miałam kilka ciuchów od nich, ostatnio jednak ceny urosły do mocno niefajnych wysokości :zly:
Ale potwierdzam - ładnie odszyte, z dobrych jakościowo tkanin i dzianin.

Ostatnio zezuję w stronę GreyWolf ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

golinda

ja planuję kupić sobie na jesień - zimę porządną "kapotę"
niech będzie drogie, ale ładne i porządne
i to samo z butami, coś do spodni, botki chyba
może też torbę

abkasia

#23
Ale nazwa sklepu fatalna.. ;)
Kiedys sadzilam ze to sklep dla starszych pan.. ;D

Dodany tekst: 16 Wrz 2013, 22:19:25

Mowie o taranko

wrobelek0403

bo kiedys te ciuchy były troche starobabowe :D

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login