Autor Wątek: Dobre mysli :)  (Przeczytany 11555 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

Odp: Dobre mysli :)
« Odpowiedź #50 dnia: 11 Lip 2013, 18:55:15 »
Wróbel-na zdrowie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #51 dnia: 11 Lip 2013, 18:59:46 »
ja jeszcze zauwazyłam, ze przeklinam wiecej jadąc autem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj rowerem - wyłacznie, gdy ktos stworzy zagrożenie w stosunku do mojej osoby -  wymijanie "na papier", wymuszanie pierszenstwa bo "przed rowerem przeciez zdazy", wlazenie na przejscie przez pieszych tuz przed rowerem z przyczyny jak wyzej, manewr "wymijam rowerzyste tuż przed skrzyzowaniem i wjezdzam mu przed koła, zeby skrecic w prawo (on jedzie prosto)", i mozna by tak wymieniac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

osoby wrzeszczące na mnie, ze na ulicy nie ma miejsca dla rowerów juz mnie nie ruszają Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj szkoda dyskutowac z idiotami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

inkageo

« Odpowiedź #52 dnia: 11 Lip 2013, 20:10:33 »
Mówi się: już bardziej zielone kurwa nie będzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Do mnie bardziej trafia ten postulat o cieszeniu się z małych rzeczy, bo ja lubię roztrząsać w głowie problemy i niepowodzenia, a z małych przyjemności wtedy nie mam czasu się cieszyć.
Imagine there is no hate

niewiemjaka

« Odpowiedź #53 dnia: 12 Lip 2013, 09:59:16 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj sie usmiałam z waszych odzywek .. u mnie jeszcze do repertuaru powyższego dochodzi pizda jebana w wolaczu  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
dzisiaj poszło kilka kurw i pizd, bo jakas pizda wjechała mi w dupe kurwa, jebana sie zagapiła

ja codziennie jadac tam prawie sie maluje uzywajac lusterka, kierujac na czuja i kurwa nikomu w dupe nie przywaliłam
a ta sie nawet nie malowała i mi wjechała, no wiecie co?!

a najlepsze to ze mocna jestem w gebie w aucie, ale jak juz wyszlam do niej to zeszlam z tonu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nawet nie wiem jakim autem jechala nie spisalam numerow, tylko telefon, bow  sumie mi sie nic nie stalo oprocz bolu glowu jak walnelam w zaglowek i malej rysy, a jej cos sie pogielo i odprysnal lakier... taki ze mnie Chojrak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj R to by pewnie wyciagnal od niej kase za te ryski i straty moralne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a ja jej kazałam uwazac na dordze dalej jak jedzie..
« Ostatnia zmiana: 12 Lip 2013, 10:00:08 wysłana przez niewiemjaka »
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #54 dnia: 12 Lip 2013, 10:06:50 »
wiecie, ze klniecie na otwartych ? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj:D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

magdalinska

« Odpowiedź #55 dnia: 12 Lip 2013, 12:09:49 »
wiecie, ze klniecie na otwartych ? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj:D
a co to, wstyd? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #56 dnia: 12 Lip 2013, 12:10:38 »
a co to, wstyd? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mi nie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja tam nie mam z tym problemu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #57 dnia: 12 Lip 2013, 12:21:22 »
a ta sie nawet nie malowała i mi wjechała, no wiecie co?!
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

iksa_nl

« Odpowiedź #58 dnia: 12 Lip 2013, 12:56:41 »
Ja klnelam w aucie, ale teraz musze sie pilnowac zwlaszcza jak Mlody siedzi z tylu. Wszystko powtarza...wszystko!
I tak jezdze sfrustrowana teraz, nawet sobie ulzyc nie moge Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 12 Lip 2013, 13:00:26

mnie uczyli, że wstyd to kraść...  reszta obleci Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 12 Lip 2013, 13:00:26 wysłana przez iksa_nl »