Dobre mysli :)

Zaczęty przez mayagaramond, 09 Lip 2013, 17:02:40

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Mówi się: już bardziej zielone kurwa nie będzie :D

Do mnie bardziej trafia ten postulat o cieszeniu się z małych rzeczy, bo ja lubię roztrząsać w głowie problemy i niepowodzenia, a z małych przyjemności wtedy nie mam czasu się cieszyć.
Imagine there is no hate

niewiemjaka

#51
lol lol sie usmiałam z waszych odzywek .. u mnie jeszcze do repertuaru powyższego dochodzi pizda jebana w wolaczu  :blush:
dzisiaj poszło kilka kurw i pizd, bo jakas pizda wjechała mi w dupe kurwa, jebana sie zagapiła

ja codziennie jadac tam prawie sie maluje uzywajac lusterka, kierujac na czuja i kurwa nikomu w dupe nie przywaliłam
a ta sie nawet nie malowała i mi wjechała, no wiecie co?!

a najlepsze to ze mocna jestem w gebie w aucie, ale jak juz wyszlam do niej to zeszlam z tonu lol nawet nie wiem jakim autem jechala nie spisalam numerow, tylko telefon, bow  sumie mi sie nic nie stalo oprocz bolu glowu jak walnelam w zaglowek i malej rysy, a jej cos sie pogielo i odprysnal lakier... taki ze mnie Chojrak :D R to by pewnie wyciagnal od niej kase za te ryski i straty moralne lol a ja jej kazałam uwazac na dordze dalej jak jedzie..

zwierzatko_mojej_mamy

wiecie, ze klniecie na otwartych ? :D:D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

magdalinska


zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: magdalinska w 12 Lip 2013, 12:09:49
a co to, wstyd? ;)
mi nie :D ja tam nie mam z tym problemu :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

Cytat: niewiemjaka w 12 Lip 2013, 10:59:16a ta sie nawet nie malowała i mi wjechała, no wiecie co?!
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Imagine there is no hate

iksa_nl

#56
Ja klnelam w aucie, ale teraz musze sie pilnowac zwlaszcza jak Mlody siedzi z tylu. Wszystko powtarza...wszystko!
I tak jezdze sfrustrowana teraz, nawet sobie ulzyc nie moge ;)

Dodany tekst: 12 Lip 2013, 13:00:26

Cytat: magdalinska w 12 Lip 2013, 12:09:49
a co to, wstyd? ;)

mnie uczyli, że wstyd to kraść...  reszta obleci ;)