Dobre mysli :)

Zaczęty przez mayagaramond, 09 Lip 2013, 17:02:40

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 10 Lip 2013, 10:41:44
ale o co chodzi? ze sie naklada bransoletke i sie nosi, zeby ludzie do mnie przychodzili, bo nie narzekam? :>  do mnie nie trafia :D

:highfive:

zwierzatko_mojej_mamy

wrobelek0403 no jesli Wam to nie robi szczegolnej rozniby to bym wyjechala 16 o 4 nad ranem na przyklad i masz luzik ;) ja czesto jezdze z przesuniecie +/- 12h albo doba w stosunku do ogolnopolskich dni wolnych ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

nie, o 4 to zapomnij :D ostatnio miało byc o 6, a wyjechalismy o 7 :D

sama nie wiem, co robic.

najchetniej zatrzymałabym sie w krakowie, odwiedziła znajomych i pojechała wieczorem koło 21 do Zakopca. ostatnio jechalismy 22 i było pieknie, zadnych aut :D

ale P sie uparł, ze on nie chce tak pozno dojechac :headbang: ze o 19 chce byc na miejscu :/
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: wrobelek0403 w 11 Lip 2013, 14:03:57ale P sie uparł, ze on nie chce tak pozno dojechac  ze o 19 chce byc na miejscu :/
niech sie nie wyglupia ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 11 Lip 2013, 13:05:35
niech sie nie wyglupia ;D

no wlasnie :/ chyba musze z nim jeszcze raz pogadac :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: wrobelek0403 w 11 Lip 2013, 13:09:41
no wlasnie :/ chyba musze z nim jeszcze raz pogadac :D
pogadaj ;) jeszcze rozumialabym w zimie, przy sniezycach i -20 stopniach, ze moze po nocy niekoniecznie to jest dobry pomysl jezdzic ;) ale w sierpniu, bez jajec ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

aaaa, P jest po prostu za dobry :headbang: on uwaza, ze to niegrzeczne przyjezdzanie do pensjonatu po 22 i budzenie wlascicieli w srodku nocy :padam:

z taką argumentacją nie sposób walczyc, jedziemy 16go. lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

wrobelek0403 jest jeszcze opcja przespania w kraku i pojechania switem :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

zwierzu, no niby jest, ale juz widze entuzjazm P w tym zakresie. i pewnie 16go znajomi, ktorych chciałam odwiedzic w Skawinie bedą pracowac i dupa wyjdzie a nie spotkanie.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

wrobelek0403 zjeb znajomych :D zbudz entuzjazm ;) zadzwon po zwierza, jak znajomi sie wypna :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

zwierzatko_mojej_mamy dobra, jeszcze zobacze co odpiszą. to moja wspóllokatorka ze studiów, sto lat sie nie widziałysmy i bardzo chcemym, a ona w dodatku mieszka blisko zjazdu autostrady, wiec wiesz - bedzie blisko :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: doda w 11 Lip 2013, 15:04:23a co złego w narzekaniu?


a dobrego? ;)

Moim zdaniem nie chodzi o rozowe okulary, bo rozowe okulary to naiwnosc, ale redukcje czasu i energii spedzanej na narzekaniu i denerwowaniu sie (najczesciej na rzeczy, na ktore nie mamy wplywu...).

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

niewiemjaka

moja szefowa miała dzisiaj czerwona wstazke na rece, musze ja podpytac co za tym stoi, chyba ze wiecie? (jak to na strefie bywa...)

zwierzatko_mojej_mamy

#38
Cytat: niewiemjaka w 11 Lip 2013, 15:08:18
moja szefowa miała dzisiaj czerwona wstazke na rece, musze ja podpytac co za tym stoi, chyba ze wiecie? (jak to na strefie bywa...)
no to akurat jest jasne jak slonce - nic racheli - kabala ;)

Dodany tekst: 11 Lip 2013, 15:11:19

"nić racheli - kabała" znaczy sie ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

niewiemjaka

no costam slyszalam ze chroni od zlego itd, jak zcerwona wstazka na wozku lol
ale pomyslalam ze moze to jakis nowy ruch ? np anty ruch do bialej wstazki :D

zwierzatko_mojej_mamy

doda no, jak sobie czlowiek raz a dobrze przeklnie, to od razu mu lzej na duszy :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

Nie no, raz na jakiś czas trzeba pomarudzic. Od razu człowiekowi lepiej i łatwiej docenić rzeczy niewymagajace omarudzenia.

salsa

ja marudzic nie lubie ale lubie sobie rzucic mięsem ;) od razu człowiekowi lepiej :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

Cytat: salsa w 11 Lip 2013, 17:17:20
ja marudzic nie lubie ale lubie sobie rzucic mięsem ;) od razu człowiekowi lepiej :D

w korku idealne "kurwa jego pierdolona jebana mać. huj"

i do przodu :D

ale takie narzekanie: eee, pada, eee za gorąco, eee kwaśne jabłka, eee za słodkie ciastka" etc. etc. to malkontenctwo

mayagaramond

Cytat: golinda w 11 Lip 2013, 18:32:43ale takie narzekanie: eee, pada, eee za gorąco, eee kwaśne jabłka, eee za słodkie ciastka" etc. etc. to malkontenctwo


Zgadzam się
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

suegro

#45
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 11 Lip 2013, 15:10:53
no to akurat jest jasne jak slonce - nic racheli - kabala ;)

Dodany tekst: 11 Lip 2013, 13:11:19

"nić racheli - kabała" znaczy sie ;)

Czerwone nitki noszą też anorektyczki.

Dodany tekst: 11 Lip 2013, 18:22:10

A raczej dziewczyny z ruchu pro-ana, nie zawsze są to osoby chore.

kolorem bulimiczek jest natomiast fioletowy.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Cytat: golinda w 11 Lip 2013, 18:32:43w korku idealne "kurwa jego pierdolona jebana mać. huj"
ja najczęściej gadam do tych z przodu :D np jedź kurwa żłobie jeden
albo spierdalaj z tego skrzyżowania bardziej zielone juz nie będzie

no i juz fajniej jest :D 
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

wrobelek0403

salsa, ale mnie rozbawiłas lol musze właczyc do swojego repertuaru lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

wrobelek0403

ja jeszcze zauwazyłam, ze przeklinam wiecej jadąc autem :D rowerem - wyłacznie, gdy ktos stworzy zagrożenie w stosunku do mojej osoby -  wymijanie "na papier", wymuszanie pierszenstwa bo "przed rowerem przeciez zdazy", wlazenie na przejscie przez pieszych tuz przed rowerem z przyczyny jak wyzej, manewr "wymijam rowerzyste tuż przed skrzyzowaniem i wjezdzam mu przed koła, zeby skrecic w prawo (on jedzie prosto)", i mozna by tak wymieniac :crazy:

osoby wrzeszczące na mnie, ze na ulicy nie ma miejsca dla rowerów juz mnie nie ruszają ;) szkoda dyskutowac z idiotami ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login